Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pulutodurumo


pulutodurumo
őstag

Edge LED mi? Ha már egy prémium márkát tolnak ki a gödörből akkor szerintem a képminőség egy fontos szempont kellene hogy legyen. Azaz akár OLED, akár rendes backlit LCD. Ha meg nincs technológiájuk hozzá, akkor mi lesz? Löwe a Teszkóban? De remélem ez a konkrét piacra kerülésig változni fog.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#2) elefant válasza pulutodurumo (#1) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

ezen a téren nem lesz változás. én is húztam a számat, mikor mondta a pofa ezeket.

sajnálom, hogy így alakult, , de legalább nem szűntek meg.

(#3) Hobbbyt válasza elefant (#2) üzenetére


Hobbbyt
őstag

" ..de legalább nem szűntek meg."

Nem biztos, hogy a márka szempontjából a megszűnés a legrosszabb. Hisz még mindenki úgy emlékszik rá, hogy egy igazi Prémium márka.. de pár ilyen gyenge év után már nembiztos, hogy tartani tudja a régi fényét.
Tucat márkából meg van elég..

Persze az ott dolgozóknak ez mindenképp pozitív.

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#4) Warter


Warter
őstag

Ezt hívják pénztemetőnek...

(#5) vinibali


vinibali
őstag

universal abit érzésem van...

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#6) bteebi


bteebi
veterán

"A dizájn persze továbbra is elsőrangú, ám kérdés, hogy ez elég lesz-e a sikerhez."

Szerintem elég lesz. A lényeg, hogy jól néz ki és drága ;]. Mert majd burzsujék tutira azon fognak agyalni, hogy még csak nem is back lit LED-es, meg hogy a Pana csúcsplazmáinak mennyivel jobb volt a valós kontrasztja... :P

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#7) b.


b.
félisten

Szerintem ez kényszerhelyzet volt a részükről, biztos vagyok benne hogy mindent el fognak követni a prémium minőség érdekében. Ez inkább jelzés értékű lehetett, kb olyan hogy " itt vagyunk élünk, jövőre jövünk."

Remélem a hangzás megmaradt prémiumnak.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#8) elefant válasza b. (#7) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

hát a mai soundbarok, soundplate-k meg egyéb viszonylag olcsó külső audiórendszerek korában ez már nem annyira hangsúlyos kérdés

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.