Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Most akkor az Apple a guglinak akar ellenfelet adni?

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#2) Mr.Csizmás válasza JR.CSé (#1) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

google doc-nak

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) maki12


maki12
senior tag

Sziasztok!

Ez ebbbe a toppicba off lesz!
De ez a legfrissebb!!!

Ma nem lesz Mobilarena Tv??????

HTC U11 & Nikon D5300

(#4) AkosL válasza JR.CSé (#1) üzenetére


AkosL
aktív tag

Nem ellenfele akar lenne, hanem egy out-of-the-box szolgáltatást nyújtani, ami jóval kényelmesebb, mint a jelenlegi megoldások.
És nem is rossz áron.

(#5) Mr.Csizmás válasza AkosL (#4) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

miért a gugli dokument termékeit ki kell bontani a dobozból? vagy mi a probléma a g.account regelésen kívül?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6) AkosL válasza Mr.Csizmás (#5) üzenetére


AkosL
aktív tag

tehát a g működik és mindennel szinkronizál, ha kiveszed az új telefondo a dobozból és beírod a felhasználóneved? Hmm, érdekes, ezt a funkciót nem ismertem eddig. Csak azt, hogy minden egyes eszközön külön-külön be kell állítani, stb.

És azért a google docs -ot ne hasonlítsuk az iwork-höz. :)

(#7) Mr.Csizmás válasza AkosL (#6) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

igen működik, gmail, fb, naptár, stb. mindent szinkronizált, a g3-am, amikor megvettem és bekapcsoltam. (jó, annyiból beállítás, hogy be kell pipálni a háttérben adat/szinkronizációt az optionsban :DDD)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8) Kashim válasza Mr.Csizmás (#7) üzenetére


Kashim
őstag

Androidon alap, hogy így megy, mivel ahhoz úgyis regelned kell egy google accountot. Égő is lenne, ha a Google saját szolgáltatásai nem mennének minden erőfeszítés nélkül. De iOS készülékeken ilyen vezeték nélküli szinkronizálós megoldás eddig nem volt out of the box. Csak ha bekonfigoltad hotmailt vagy gmailt. Továbbá úgy tudom direkt natív Google Docs szerkesztő még asztali verzió sincs, nemhogy mobil változat. Csak a böngészőből bohóckodás. De javítsatok ki, ha tévedek. (és linkeljetek is, mert korábban kerestem és még mindig jól jönne)

(#9) Mr.Csizmás válasza Kashim (#8) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

külön téma a mobilos szinkron, az asztali, meg az acc.

eddig úgytudom nem igazán volt ilyen "online" dokumentumpiszkáló.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#10) AkosL válasza Mr.Csizmás (#9) üzenetére


AkosL
aktív tag

épp hogy nem külön téma.
az apple pont ezt a problémát oldotta meg. minden szinkronizál mindennel.

(#11) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Szerintem nem jó az a trend, hogy lassan használhatatlanná válik egy telefon net nélkül.

(#12) llaszlo válasza Mr.Csizmás (#7) üzenetére


llaszlo
veterán

Azért a gdoc-s funkcionalitásban és használhatóságban még igencsak elmarad pl az ooo-tól is.
Az androidos változata meg még kevésbé használható. Pl a táblázat szerkesztés pocsék és használhatatlan. Bőven van még mit fejleszteni rajta. Jelenleg amit tudok, hogy elég jó és online az az MS 365, de az meg fizetős. De telefonon azt nem használtam.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.