Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

A magyar emberek összesített véleménye sokban eltér a nemzetközi véleményektől?
Nah majd most kiderül :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) #04430080 válasza Sirandrish (#1) üzenetére


#04430080
törölt tag

Még jó hogy. Minnél rosszabb és együgyűbb egy játék, annál többen szeretik. Majd meglátod az eredményeken :DDD

(#3) Sirandrish válasza #04430080 (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

Már alig várom :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) #04430080 válasza Sirandrish (#3) üzenetére


#04430080
törölt tag

Nézd meg itt a PH -t. Olyan játékok topikjaiban van több 10 ezer komment, amiről még csak beszélni sincs mit :DDD

(#5) Sirandrish válasza #04430080 (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lehet nem is a névedóról beszélnek...az csak az álca :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) kilua válasza Sirandrish (#1) üzenetére


kilua
senior tag

Igen, nézd meg az "év játéka" szavazásokat, gyakran a nemzetközi első magyar listákon sehol sincs, és fordítva.

[ Szerkesztve ]

(#7) Sirandrish válasza kilua (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor így van értelme az oldalnak :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Értelmetlen az egész.

1) A hazai tesztek nagyban torzítanak és alacsony színvonalúak
2) Nincs igazán nagy minta amivel az 1-es pontot ki lehetne küszöbölni
3) A felhasználói pool is kicsi, ebből a piacból nem fognak megélni, pláne úgy hogy a felhasználók többségének elég a score-ra rápillantani, amit a konkurrens külföldi oldalkon akkor is megtehet ha ahhoz a marginális részéhez tartozik amelyik nem tud angolul.

Kb olyan szitu ez mint az iwiw vs facebook, nem jósolok neki nagy jövőt.

(#9) nubreed válasza VinoRosso (#8) üzenetére


nubreed
veterán

+1

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#10) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A lényeg: [link] ;] (Meglepődtem, hogy vannak róla magyar review-k.)

A HUNCritic-ről: Nem tartom szerencsésnek, hogy mindenféle reg, vagy bármi nélkül lehet szavazni. Most még ez nem gáz, de ha sikeresebb lesz, akkor lehet az.

Én örülök a kezdeményezésnek. Nem is rossz a kinézete.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) markknight


markknight
veterán

Kössétek regisztrációhoz, mert van egy problem, hogy akárhányszor privát ablakot nyitok, annyiszor tudok értékelni. Az Apex Legends-t benyomtam 9.4-re, hogy demonstráljam. (Mondjuk maradhat, családom nevében szavaztam :D)

(#12) penge111 válasza .LnB (#10) üzenetére


penge111
addikt

Azért, remélem nem viccből öltünk, ölünk bele annyi munkát. Elég szépen pörög az oldal. A cél az volt, hogy a magyarul megjelent teszteket, kritikákat gyűjtsük össze egy helyre. Ugye nagyon elkényelmesedtünk, így nem kell senkinek sem nagyon keresgélnie, ha átfogó képet akar kapni egy játékról. Azért remélem lesz létjogosultsága az oldalunknak :R Reviewek azért vannak, mert természetesen a jogi viták elkerülése véget megkerestünk minden általunk említett oldalt, sokan felajánlották a segítségüket, hogy reklámoznak minket.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#13) Bazsi1987 válasza penge111 (#12) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Én betettem a könyvjelzők közé 😊

(#14) scdlsc válasza penge111 (#12) üzenetére


scdlsc
aktív tag

Én örülök neki. Hajrá!

(#15) dredjudge84 válasza penge111 (#12) üzenetére


dredjudge84
őstag

Azért remélem tudod kivel àlltál össze az oldal létrehozásában. A kollégád ugyanis nem örvend nagy népszerűségnek szakmai körökben a másik oldala miatt. Csak sajnos ezt nem tudja meg soha senki, mert az ilyen dolgok cenzúrázva lesznek mindig.

(#16) oriic válasza dredjudge84 (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kire gondolsz?

Live-Die-Respawn

(#17) .LnB válasza penge111 (#12) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez ugyan nem a te/ti hibátok, de nekem ez kevés. Mármint hogy is mondjam... Én egy játékot, nem magyar, külföldi ,vagy akár milyen tesztek, streamek alapján választok ki. Ismersz, ez már azért lejött neked is. Nincs egy meghatározott formulám, amit le tudnék írni, hogy így:... Sok rétű, több dologtól is függ. Játékonként változhat is.

Ezért is veszek meg sokszor olyan játékokat is, akiket más teljes áron nem akar. És hagyok ki olyan játékokat rendszeresen, amikért mások teljesen oda vannak.

Ettől függetlenül jó kezdeményezés. De én megmaradok a magam, különc módjánál, mások menjenek mások után. :)

offba is teszem mert ez tökre személyes vélemény.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18) dredjudge84 válasza oriic (#16) üzenetére


dredjudge84
őstag

Rcg, TON.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.