Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] "Hulk" Metis

Hozzászólások

(#1) maláj


maláj
őstag

Metist a népnek (na + dremmelt, flexet, stb.) ;]

(#2) AxBattler


AxBattler
félisten

Menő... de ezt írtam már az ITX topikban! :C

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#3) Steve_Brown


Steve_Brown
aktív tag

Mindenki a minél kisebb, kompaktabb gépek felé halad én meg azon gondolkozom, hogy veszek egy nagyobb gépházat :DD

Elég pofás kis gép lett, elég forrók ezek az alkatrészek de hát ez a méret ára.
Mikorra várhatók játéktesztek?

(#4) hegegabi80


hegegabi80
addikt

Nagyon jó lett a cikk, a ház pedig még jobb. Ilyenkor mindig megcsillan bennem a metis utáni vágy, de igyekszem leküzdeni. Nem tudom meddig fogom bírni.

Soha többé nagy házat, csak a kicsi és a még kisebb.

(#5) maláj válasza hegegabi80 (#4) üzenetére


maláj
őstag

engedj a sötét oldal csábításának :DDD

(#6) #16939776


#16939776
törölt tag

A-tól Z-ig harmonikus.

Hulk öltönyben, nyakkendőben újságot olvas, kávét szürcsöl.. :C

(#7) Kisgépkezelő


Kisgépkezelő
senior tag

Nagyon szép lett, gratulálok! Közel ugyanilyen Ryzenes, GTX 1080-as ITX konfigom van. Akartam neki egy kicsit egyedibb házat építeni, de mivel közben épp a saját lakásomat is át kellett építeni, ezért végül egy Cougar QBX Kaze házban talált ideiglenes otthonra, mert azzal nem nagyon volt semmi szívás. Belefért szépen minden, szellőzik is rendesen, de szegény akkora batár, hogy mATX háznak is jó lehetne. Majd egyszer nekiállok én is a dolognak, addig meg marad a M(axi)-ITX :D

(#8) hoffman_


hoffman_
nagyúr

kedvelem a pöttöm gépeket, bár én a hangtalan PC híve vagyok. az 1080 (nekem legalábbis) overkill, de komoly látni, hogy bepréselted!

nekem más színben, kis plexivel, kisebb vga-val elrabolná a szívem, de így is nagyon patent!

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#9) xEon1337 válasza Steve_Brown (#3) üzenetére


xEon1337
őstag

Volt régebben ITX gépem és öcsémnek is építettem tavaly, de komoly hardverrel, játékra magamnak soha többé. :) Azt a szenvedést, ami ennek az esztétikus összeépítésével, kábelrendezéssel jár, illetve utána bármilyen ventilátort is építettél be, mindig hangosabb vagy melegebb lesz, mint egy nagyobb ház lenne.

A microATX-et tartom az aranyközépútnak, van bővítési lehetőség, elférsz szereléskor és mivel nagyobb a légtér, hűvösebb, illetve csendesebb.

ON: Nagyon pofás lett a blogbejegyzésben taglalt gép, szép munka! :K

[ Szerkesztve ]

"Less but better" - Dieter Rams

(#10) Ispy


Ispy
veterán

Jaj, már megint metis? Nem unjátok még? ;]

Egyébként már én is bejelentkeztem már a mesterhez egy metisvágásra. :DDD Végül úgy döntöttem nem esek neki dremellel...

Ja és szexik azok a ventilyukak, grat hozzá.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#11) hegegabi80 válasza xEon1337 (#9) üzenetére


hegegabi80
addikt

Igen valóban matx az arany középút, nem kell érte + külön felárat fizetni. Csak sajnos kevés a jó matx ház, nagyon soknak olyan a mérete, mint egy kisebb atx-es. Odd nélküliből lehetne kisebb is, de nem sok van.

(#12) Wuzy


Wuzy
tag

Gyönyörű, gratulálok hozzá. :DD

RTFM

(#13) F34R


F34R
nagyúr

Durvulas. :P ;)

(#14) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Szép! :K Bár ilyen kis helyen Én inkább valami vízhűtéses megoldást választottam volna,ami egyből kiviszi a meleget a házból.

(#15) Fiddlestick


Fiddlestick
aktív tag

Jo teszt, ugyes vagy ! :R

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#16) exabit


exabit
tag

Én a szellőzést ventiráccsal oldottam volna meg: [link]

(#17) ONEFREE


ONEFREE
aktív tag

Hibátlan! Nem az én ízlésesem, de nagyon vagány! Gratula! 🙂

(#18) AxBattler


AxBattler
félisten

Nu, ápdét mikor jön a PWM-es ventiszabályozással? :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#19) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Jo lett a gep, de en nem ertem miert nem vizzel lett kivagva lemez. Gyorsabb es olcsobb a marasnal.

(#20) cacasz02 válasza xEon1337 (#9) üzenetére


cacasz02
aktív tag

Nekem is muszály volt zsugorítani a gépemen helyhiány miatt. Sikerült is benyomorítani mindent ügyesen, még aszellőzés se letz rossz. Na mikor fekszik meg a vinyó? Bonthattam szét az egészet. Amint lesz lehetőségem megy vissza a tt core2-be minden. Ezért csodálom amikor valaki csak azért is! Gratula!

(#21) orion1025


orion1025
őstag

Nálam a Styx-ben egy XBOX360 lapul, de összességében soha többé nem kellene sem Metis, sem Styx, mert valami eszméletlen bóvli az egész.Egy pozitívuma van, az a teljes szétszedhetősége, de más semmi. Igaz a piacon kapható hasonló méretű házak sem a szépségükről híresek...

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#22) Iginotus válasza turbulencia8 (#19) üzenetére


Iginotus
őstag

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a dicséreteket!

turbulencia8 Az épp nem volt kéznél, te tudsz valakit aki csinál ilyet?

AxBattler Hamarosan; már megjött, be van építve, 70 fok alatt marad és hulk ;)

exabit Ilyet még nem láttam akkor amikor ezt kigondoltam, de nem rossz 5let.

Medocsabi Víz már nagyon nehezen fért volna be.

[ Szerkesztve ]

Plug and Pray... :)

(#23) turbulencia8 válasza Iginotus (#22) üzenetére


turbulencia8
őstag

Az egyik vizvagos alvallalkozonk Tatan van, de rengeteg ilyen profilu ceg letezik. Gugliba beirod: vizvagas es varosnev. Vizes vagas utan nem kell csiszolni sem, a festes is szep marad (ez kimeletesebb a lezernel). A konturt autocad-tol kezdve barmiben meg tudod rajzolni, az nagyon egyszeru. Amugy en is solidworks-ben szoktan kiadni az ilyen munkakat.

(#24) Andrew_31 válasza turbulencia8 (#23) üzenetére


Andrew_31
Modder

Ez esetben szerintem a vízvágás se lett volna olcsóbb.
A festéssel se volt gond mert eloxált a lemez.
De amúgy időhiány miatt engem nem zavar ,ha elviszik víz vágni. :DDD
Csak nem sűrűn szoktam nemet mondani, mert általában segítőkész vagyok.
Ha több ilyen házat kéne csinálnom akkor készítenék valami felfogó készüléket.
Mert sajnos a "barkács" marásnál az összelegózás tart a legtovább nem a megmunkálás.

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] "Hulk" Metis
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.