Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Duree


Duree
veterán

Sajnos több sebből is vérzik, drága és a Google hiánya rányomja a bélyegét a sikerére.

duree54

(#2) Bobó_20


Bobó_20
aktív tag

nem szoktam ilyet kommentelni, de most nem bírom ki: ingyen sem kéne, mert eladni se tudnám :N

(#3) odani


odani
tag

Dummy phone babáknak fél misiért.

(#4) strogov válasza Bobó_20 (#2) üzenetére


strogov
senior tag

Szerintem kislányomnak 25k-ért megvenném. A valós ára olyan mintha nem is akarnák eladni. Mondjuk így könnyű ellátni a régiót, mert behoznak 5db-ot, és egész évre megvannak.

(#5) bollokcs80 válasza Duree (#1) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Ahhoz képest főleg drága, hogy nincs rajta Google. Nem is értem az üzletpolitikájukat. Pedig egyébként jó telefon.

B.Cs.

(#6) Schuler888


Schuler888
senior tag

A flip3 5G de meg az elso szeria is megeszi reggelire es kikopi.. es meg igy merik arazni.. :DDD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#7) stingray


stingray
junior tag

Nincs GMS és jóval drágább, mint a Z Flip3. Ki az a félhülye, aki ezt megveszi?

(#8) babkukta


babkukta
senior tag

Mit ne mondjak, nem is csodálom, ha GMS nélkül, és ennyiért a konkurens kínai gyártók elveszik azt a hatalmas szelet tortát a Huawei elől.

Most komolyan, ki vesz ennyiért Huaweit? Nem mondom egyáltalán hogy használhatatlan Gugli nélkül, mert nem igaz. Jól is néznek ki, de akkor is meg van csonkitva. Ez nem teljes értékű telefon, még ha tényleg sok embernek használható is.

Nem értem, miért adnak ilyen árcímkét...ennyiért nem tolják le az emberek torkán

Üdvözlettel, Tibi

(#9) roli543


roli543
őstag

Két dolog ami eszembe jutott. Egy, làtjuk azt, hogy a kemera/mikrofon mikor működik, tehàt ha lehallgatnak minket, elvileg tudjuk, ezzel szemben van olyan funkció, hogy másokat lehalgassunk? Really? :C

Kettő, a P50 Pronàl bezzeg 4K60fps-nél nem lehetett vàltogatni a kamerák között… wtf :W

Az Oppot hívják màr fel, hogy közèpen a rést hogy kell eltűnteni.

Mindent fèl millàért 5G és GMS nèlkül. Nice

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#10) Doki42


Doki42
őstag

Csodálatos....ja nem. Erről cikkezni is felesleges volt :K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#11) gombasm


gombasm
aktív tag

" A legtöbb app elérhető az Amazon alkalmazásban..."
Szerintem nem ezt akartad írni vagy csak én tudok valamit rosszul? :Y

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro

(#12) joey04


joey04
titán

kicsit csúnya, kicsit buta, de legalább drága.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) gproject válasza gombasm (#11) üzenetére


gproject
aktív tag

van sajat alkalmazasboltja

[ Szerkesztve ]

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#14) francz'70 válasza roli543 (#9) üzenetére


francz'70
aktív tag

...a P50 Pronàl bezzeg 4K60fps-nél nem lehetett vàltogatni a kamerák között…
Így ne is... :D

Cikkhez: idézet a Z fold3 tesztből...
"...mérnöki remekmű a készülék zsanérja, mivel a telefont némi megszokás után egyszerű egy kézzel kinyitni és összecsukni, és nincs semmi lötyögés, feles mozgás vagy elbizonytalanodás a folyamat során – mintha a Z Flip3 egy darabból faragták volna, bármilyen állásban legyen."
+ GMS és kb. 130 ezerrel olcsóbb is,.....no comment :W

(#15) judas13


judas13
addikt

Zseblehúzás.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#16) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Teljesen érdektelen, önmagában és a konkurenciához mérten is. Azt hiszem ezt a hozzászólások eddigi száma is elég jól mutatja.

(#17) Kevin8997


Kevin8997
tag

Korábban a p50 pronál írtak igazak itt is. Ha az europai piacot picit is meg akarták volna tartani ezt a telót 150ért adták volna és brutál árversenyt indítottak volna. De gondolom nincs készletük sem és el sem akarják adni ezeket a telókat.

(#18) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Ha ingyen adnák, sem kéne.

(#19) ncc1701


ncc1701
veterán

Akkor sem kéne, ha google alkalmazásokat futtatna.

(#20) vilmose33


vilmose33
őstag

Köszönöm a tesztet. Ennyiért nagyon drága. Az UV-s dolog meg veszélyesnek tűnik. Az UV fény tudtommal sejt romboló hatású, nálunk is van UV sterilizáló , jó vastag szűrös üvege van ,nem szabad nyitott üvegnél használni illetve a fénybe nézni vagy félre értettem valamit a használatával kapcsolatban?

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#21) Hallosz


Hallosz
senior tag

A teszt jó lett, köszi. A készülék egy Tech érdekesség, a megjelenése, nos a bazári talán szalonképes kifejezés. Telefonálni bizonyára lehet vele, ahhoz viszont drága, nem kicsit, nagyon.
(szerintem)

Mert lakni, muszáj.

(#22) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Jó az a macskás kép :C tudom kis pénz kis foci biztos ezért nem volt kéznél oroszlán :DDD

A készülék: Nyilván egy rétegmodell. Az el kell ismerni hogy egyedi.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#23) Bagoly01


Bagoly01
senior tag

Nagyon szuper készülék, kár hogy drága.

(#24) Plug Life


Plug Life
senior tag

Képernyő, kicsit gyűrött, félmillióért 😂 Bohócok...

(#25) Nick Beam


Nick Beam
kezdő

Imádtam a kagyló telefonokat, visszasírom a Motorola V3-at, így egy ilyen koncepció mindig megdobogtatja a szívem. De amíg ilyen vastag összecsukva, és ennyire látszik a törés a képernyőn, addig nem rúg labdába. Feketében egyébként még tetszik is külsőleg

(#26) qnadam válasza vilmose33 (#20) üzenetére


qnadam
veterán

a sterilizáló UV-C, a picike led meg UV-A.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#27) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Ha egy telefonon, mint ezen, nincsenek Google szolgáltatások, attól még maga a kereső, mint weboldal, a g-mail, mint e-mail oldal, illetve a google maps működik? Vagy ezek el sem indulnak egyáltalán?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#28) zeon.hu válasza roli543 (#9) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ezt bármelyik telefon tudja, egy egyszerű alkalmazást kell hozzá letölteni:
Telefon pl a tévé elé, beteszed a (BT) fülest és máris hangosabban tudod hallgatni, miközben nem zavarod a körülötted alvó családot.

Itt annyi a különbség, hogy gyárilag tudja.

#?*@&!

(#29) qnadam válasza tibaimp (#27) üzenetére


qnadam
veterán

weben megy minden.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#30) ebéd elek


ebéd elek
csendes tag

Tetszett simán vennem a Samuk helyett.

(#31) tibaimp válasza qnadam (#29) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Akkor gondolom hasonlóan mint egy win10-hez, csak a web-ről kell elindítani a dolgokat, illetve automatikus szinkronizáció nincs a g-mail fiókoddal.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#32) Lasy


Lasy
veterán

Használ valaki ilyen készüléket?

+36702778032

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.