Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) eami


eami
addikt

Én nagyon örülnék neki ;)

(#2) X@b3e


X@b3e
addikt

Nem tudom, de ez nekem erősen iPhone Google-módra átgyúrva. Személy szerint egy testre szabott HTC Diamondnak jibban örülnék, ha elmenne 2-3 napig..

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#3) cherockee válasza X@b3e (#2) üzenetére


cherockee
aktív tag

csak azt nem értem, mit láttok benne, ami iPhone-os? egy szabad forráskódú project, ami talán még jó is lehet, ha már a Google kezdeményezése...hol itt az iPhone? nem is egy saját termékről van szó, hanem egy platformról, amit a Google és sokan mások gondoznának...

(#4) L3zl13 válasza cherockee (#3) üzenetére


L3zl13
nagyúr

"hol itt az iPhone?"
Mindegy. Mindent hivatalból fikázni kell, ami nem a szent iPhone...

Aki hülye, haljon meg!

(#5) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben a Kaiserre is elkészül az Android, mindenképp' felteszem rá, két év jótállás ide vagy oda... :D

Vajon a driver problémát orvosolják majd a Polaris-féle Androidban? ;]

Samsung Galaxy A54

(#6) róland válasza cherockee (#3) üzenetére


róland
veterán

iPhone - Telephone.

Szóval a gond a szavak végződésével van, minden "rossz", ha -phone-ra végződik, de nem i-jal kezdődik, vagy esetleg a kettő között egyéb betűk is vannak.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#7) domi007 válasza Viktor0610 (#5) üzenetére


domi007
őstag

Valakinek már megy rajta simán, youtubeon legalábbis vannak videók.

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#8) Viktor0610 válasza domi007 (#7) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Youtubenak azért nem hiszek, mert rengeteg a hamis videó.
A pálmát az érinjtőkijelzős W580i viszi, ami egy flash vagy egyéb anim...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#9) X@b3e válasza L3zl13 (#4) üzenetére


X@b3e
addikt

Én az iPhone-t ugyanúgy fikázom...
És ezt is ugyanúgy

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#10) Alukard válasza Viktor0610 (#5) üzenetére


Alukard
senior tag

Áááá... még 1 Android thread :DDD
Mikbe nem botlik itt az ember....

Ez a link biztos érdekes lesz [link]

No, meg ezis... [link]

X@b3e: Ne haragudj, de nyomokban sincs köze az Androidnak az iPhoneOS -hez... majd annyi lesz, hogy az Android teljesen lecserélhető UI -ja kicserélhető lesz iPhone-osra, de ennyi... más hogy terjesztik a progikat rá, a frissítéseket is, és mindezt nem roszabb minőségben, sokkal szélesebb eszköztárral.

btz: Mégis miben lenne visszalépés? Semmiben. A TC is lesz olyan jó Androiddal mint a Diamond...

[ Szerkesztve ]

https://blackfyre.ninja

(#11) btz


btz
addikt

TOUCH PRO-RA ÉN IS EL TUDNÉK KÉPZELNI EGY HIVATALOS ANDROIDRA- FRISSÍTÉS ROMOT VAGY ANDROID VARIATIONT. NEM KELL CRUISRA VAGY KAISERRE VISSZALÉPNI. AZ VISSZAFEJLŐDÉS. (Rohadt CAPSLOCK :DD )

ⓑⓣⓩ

(#12) Gdfath3r


Gdfath3r
tag

A cikkiro, vegye a faradtsagot, es az Android szot irja egyfelekeppen, legyenszives :R

Hivhato vagyok Viberen

(#13) X@b3e válasza Alukard (#10) üzenetére


X@b3e
addikt

Nem haragszom, de az ikonok a menüben és az óra "húzgálása" amit a videon mutatnak biztos csak a véletlen műve :B

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#14) Alukard válasza X@b3e (#13) üzenetére


Alukard
senior tag

Mintha a WMben nem lenne 1 idelye ilyen funkció...

https://blackfyre.ninja

(#15) X@b3e válasza Alukard (#14) üzenetére


X@b3e
addikt

Azt mondhatsz, amit akarsz, de az egy sorban 3-4 színes téglalpos indítóikonba rendezés akkor is iPhone-nyúlás :P

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#16) Alukard válasza X@b3e (#15) üzenetére


Alukard
senior tag

Nem tom... nekem annyira nem hasonlít... lehet a koncepció az ikonok mögött hasonló, de a kivitelezés módjai köszönő viszonyban sincsenek...

https://blackfyre.ninja

(#17) #16820480 válasza X@b3e (#15) üzenetére


#16820480
törölt tag

aham, sóval ez is iPhone nyúlás? [link]
meg netán ez is? [link]

meg mmég lehetne sorolni a 3-4 sorba rendezett ikonos indítófelületeket... ;]

(#18) chab7


chab7
addikt

sziasztok

én is TC tulaj tervezek lenni a napokban és érdekel nagyon ez az android téma mióta ráleltem. főleg hogy az egyik legjobbnak néz ki ez a készülék androidos célokra pont amit tudásában és minőségében legjobbnak ítéltem magamnak.
pedig igazán nem értek sem a telefonokhoz sem a pdakhoz. egy régi motorolát fogok lecserélni rá (v525) és ugy gondoltam hogy munkába utazáshoz jó lenne a net meg a zenehallgatás (nincs külön mp3-asom sem), telefonom is ujitanám, navigálna is, meg még mi minden.
szóval ezt néztem ki, és remélem hogy jó pár évig szolgálni fog jól.
viszont az androiddal valo használhatóság lenne a legfőbb szempont.
kijelzőjét néztem szerintem nekem nem kell ettől nagyobb felbontás, főleg hogy lassubb ugy, memoria bővithetősége nélkül viszont a diamond nekem nem jó mert pár év mulva lehet kevéske lesz a 4 giga.
szeretem a "buherálható" de egyben nagyon megbizható cuccokat (v525-ön is 600as szoftom van mai napig)

szerintetek jól választottam, vagy másik készülék lenne az ami nekem kell vagy várjak még mert ez még nem a tuti erre? sokat mondjuk nem nagyon szeretnék már várni, nem tartozik az erényeim közé a várakozás :)

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#19) Alukard válasza chab7 (#18) üzenetére


Alukard
senior tag

Akkor én kicsit elörébb járok :P nekem már megvan a készülék, csak 1 használható OSre várok... azaz, reményeim szerint az Android minden hibát orvosolni fog ami fölmerült a TCvel kapcsolatban (főleg a driver hiányt...)

https://blackfyre.ninja

(#20) chab7 válasza Alukard (#19) üzenetére


chab7
addikt

azt tudom hogy neked van, azt olvastam a topicokban ;) , a kérdésem hogy megvegyem vagy mást vegyek vagy várjak még mert heteken belül lesz vmi ütős?
találni nem találtam jobb nagyobb tudású megbízható készüléket

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#21) Alukard válasza chab7 (#20) üzenetére


Alukard
senior tag

talán az amire érdemes lenne várni azt a Touch Pro.... mert még bőven az Android elött ki fog jönni...
De amőgy nem tudok semmiről amire érdemes lenne várni... amúgy meg várhatólag az Android Q4es megjelenéssel fog beköszönni a piacra... szóval várni kell, bőven :O :O

https://blackfyre.ninja

(#22) chab7 válasza Alukard (#21) üzenetére


chab7
addikt

a Q4-es az mi? negyedik negyedév?
a touch pro szép is jó is, de nekem a billentyűzet nem létkérdés, meg a cruise ára is már sok nekem, ettől többet meg már semmiféleképp nem akarok kiadni rá, akkor lehet nem várok és cruise lesz, remélem minden androidos dolog tökéletesen fog futni rajta
(ja és hogy az androiddal ráncfelvarrt cruise hardveresen nem fog különbözni)

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#23) Alukard válasza chab7 (#22) üzenetére


Alukard
senior tag

A Q4 az igen a negyedik negyedév... Amúgy meg ha a Pro követi a Diamondot akkor vagy 1 árban lesz a mostani TCvel, vagy alatta lesz... Persze a billentyűzet nem létkérdés... de jó ha van (tapasztalat...)
Amúgy a HTC nem adja ki újra a TC-t Androiddal... max kiad 1 "hivatalos" ROM-ot hozzá, de ennyi...
Ami a programokat illeti... hát, azok működni fognak amelyek nem használnak gyorsulás mérőt :P
Eredetileg úgy tervezték, hogy bármilyen telefonra föl lehessen rakni amelynek van minimum 32 MB flash memóriája és egy legalább 200 MHz -es procija... Ha rendesen megkapja a kispórolt drivereket, akkor a jelenlegi limitációkat levetkőzve 1 kisebb erőgép lesz :DDD
Viszont, erősen net fügő lesz... a legérdekesebb szolgáltatások/programok/játékok/... erősen netre támaszkodnak, már most, és nem mindegyiknek lesz/lehet offline-osított verziója...

https://blackfyre.ninja

(#24) chab7 válasza Alukard (#23) üzenetére


chab7
addikt

tyűha, gyorsulásmérőt? milyen progi az ami használ? a kimaradt driverek alatt a videos/játékos megjelenítés lassúságára/akadozására gondolsz?

el ne bizonytalaníts :) mert akkor nem lesz semmilyen új cuccom ebben az évben.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#25) Alukard válasza chab7 (#24) üzenetére


Alukard
senior tag

A gyorsulásmérőt elsősorban játékokhoz, de pl a legutóbbi StreetView demon is alkalmazák.

A driver hiány alatt meg pontosan azt értettem amit leírtál.

https://blackfyre.ninja

(#26) chab7 válasza Alukard (#25) üzenetére


chab7
addikt

szerintem én megleszek a gyorsulásmérős dolgok nélkül is :)
játék max kártyás , logikai meg ilyesmik lesznek, nem vagyok nagy játékos.
amugy miért nem futnak a gyorsulásos progik? ez is driver miatt?
touch pro-n futna? vagy ha nem akkor min?
hát nem lesz egyszerű dolog ez a htc vétel :) jó lenne már túllenni rajta

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#27) chab7 válasza chab7 (#26) üzenetére


chab7
addikt

ezen a gyorsulós dolgon amugy az android vajon fog segíteni?

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#28) Alukard válasza chab7 (#26) üzenetére


Alukard
senior tag

Azért nem fognak futni azok a játékok mert fizikailag hiányzik belőle a gyorsulásmérő... Programoknál persze lehet alternatívát csinálni...
Amúgy meg a standard jellegü játékokon kívül készül rá MMORPG is :DDD

https://blackfyre.ninja

(#29) chab7 válasza Alukard (#28) üzenetére


chab7
addikt

van egy olyan érzésem hogy ez sajnos ebben a stádiumban elég gyerekcipőben jár és akár egy év mulva is nagyon le lesz maradva ez a cruise az akkori cuccokhoz képest, ahogy ez az android dolog fogja a mobilokat felturbózni
de cáfoljatok meg hogy 1-2 évig még tutin jó lesz ez a cruise mindenre
ennyi pénzért legalábbis jó lenne ha nem kellene ugy éreznem jövőre hogy nem tud semmit a telóm és az akkori androidos fejlesztéseket ki sem tudom próbálni rajta
de hát ez van ha igy fejlődik valami

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#30) eami válasza chab7 (#29) üzenetére


eami
addikt

sajnos ezek a kütyük nagyon hamar vesztenek az értékükből... negyedévente / félévnete jelennek meg jobbnál jobb készülékek.

(#31) Alukard válasza chab7 (#29) üzenetére


Alukard
senior tag

Az én megítélésemben érdemi fejlődés nem igazán játszódik... a gyorsulásmérő bepítése inkább csak érdekessg mint ténylegesen használható eszköz... ezen kívül nem igazán volt újítás... a telefonba épített projektornak is kell még legalább 1,5év, hogy a felsőkategóriás telókban elérhető legyen, majd még 3-4 ahhoz, hogy lejebb ereszekedjenek...

Érdemi HWs fejlődésnek igazából azt lehetett nevezni amikor a PDA-Teló hibrideket létrehozták, majd a PDA-Teló-Wifi variánst, ez után a PDA-Teló-Wifi-3G/PDA-Teló-Wifi-GPS változatot és végül a tényleges AIO készüléket ami az MSM 7200as chipsettel kezdődött...

Igen, az x megapixeles fényképezőt direkt hagytam ki...fix objektíves telefon CMOStól ne várjunk stúdió képeket...

Amúgy a gyorsulásmérőt ténylegesen használó progik száma elenyésző, és inkább csak TechDemo kategórába sorolnám...

De sztem amire használni akarod/fogod arra jó lesz egy pár évig... én most ott tartok, hogy a piacnak valami NAGYON újat kell produkálnia ahhoz, hogy újat vegyek...

https://blackfyre.ninja

(#32) chab7 válasza chab7 (#29) üzenetére


chab7
addikt

húúúúú most olvasom mik vannak a top50 progik közt:

http://phandroid.com/2008/05/10/adc-round-1-winners/

nem semmik :)
hát ettől félek hogy ez a kis cuccos már nem lesz elég a majd egy , másfél év mulva megjelenő ilyen progikhoz (kevés memo, kis proci)

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#33) Alukard válasza chab7 (#32) üzenetére


Alukard
senior tag

Maga az Android struktúrája teszi lehetővé, hogy ezek a programok "kisebb" telókon is fussanak... persze a Quake és az ilyenek máshogy fognak futni, de a standard progik miatt nem kell aggódni.

Javaslom olvass még 1 kicsit, mert van még mit bőven... kicsit régi a cikk, lehet nem ártana frissíteni 1 kicsit... de a lényegi vediókhoz (Androidology) ott vannak a linkek...

https://blackfyre.ninja

(#34) Viktor0610 válasza Gdfath3r (#12) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pedig én is átnéztem... :D

Valószínűleg azért nem láttam a hibát, mert a szavakat nem betűnként, hanem egyben olvastam. :) Ez nem mentegetőzés, csak magyarázom a bizonyítványom. ;)

Samsung Galaxy A54

(#35) chab7 válasza Alukard (#33) üzenetére


chab7
addikt

a nagy olvasásból lett egy cruise mától a tulajdonomban :))

reméljük jól fog szuperálni és idővel androidozni is ;)

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.