Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blyan


Blyan
félisten

Jézus mekkora dög...

És miért nem 960x540-es felbontás, ha már ekkor batár? Azzal lehetne hozni ezen a méreten a 4"-on lévő 800x480-as DPI-t.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Lassan tényleg nem is lesz olyan nagy az a dell streak. :N

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#3) UnlimitedN20


UnlimitedN20
tag

Dr. Dre + HTC + 4.7 inch :Y :Y Nagyon "media" telefonnak ígérkezik.
HDMI remélem lesz...

█║▌│█│║▌║││█║▌║▌║

(#4) osztraksajt válasza PowerBuldog (#2) üzenetére


osztraksajt
őstag

Pont jókor vonultak ki, mikor a többiek alulról utolérik. :DDD

(#5) hito


hito
nagyúr

Kit érdekel a 800x480-as panel, a lényeg a 720p videó 60fps-el :C :C :C Hihetetlen különbség van 30fps és 60fps között, volt szerencsém tapasztalni. A 4.7"-os kijelző meg csak hab a tortán. Nekem 2x is volt Streak-em és nem zavart a mérete, sőőt...

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#6) ffodi


ffodi
veterán

Már a sensation 4,3"-os mérete is kellemetlenül nagy, ez pedig számomra már a használhatatlan kategória. A sense 3.5-ről nem is beszélve, mert ha olyan, mint ami kiszivárgott, akkor az igen ronda, és szerintem kinézetre visszalépés a 3.0-hoz képest. :U

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#7) kaller1 válasza Blyan (#1) üzenetére


kaller1
veterán

És miért nem 960x540-es felbontás, ha már ekkor batár?

Marketing, házon belüli konkurálás elkerülése miatt.

Az ára nem ismert, de lesz vagy 200k. :D

.::> <::.

(#8) AS


AS
félisten

Ez tényleg elavult lesz főleg most bejelentet Samsung Galaxy Note mellett . :C
5.3 720P (800 x 1280 ) Super Amoled + Kijelző..

LINK

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#9) Blyan válasza kaller1 (#7) üzenetére


Blyan
félisten

Van másik HTC 4,7-es android cucc ekkora felbontással? Mert ha nincs, a konkurálás nem tűnik logikus érvnek.
Inkább úgy tűnik spórolásnak, hiszen a HTC Eternity (WP7) is ilyen tudással érkezik, nem kell sokat változtatni. :D

(#8) AS

És még a HTC-re mondják, hogy egyen telefonokat csinálnak :C

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#10) Nyusziman


Nyusziman
tag

Én már a 8colos mobilokat várom :C
Nem normálisat a gyártók!!!!!!

(#11) debrejo válasza AS (#8) üzenetére


debrejo
senior tag

cseeeeeeeezdmeeeeeeg :Y csorog a nyálam ezerrel...2500mAh-s akksi és nincs 10 mm vastag. Miafene.

[ Szerkesztve ]

(#12) havenger válasza debrejo (#11) üzenetére


havenger
tag

És még egy stylus is van beleépítve, amivel lehet rajzolgatni a kijelzőre :)

(#13) fateless


fateless
veterán

Most már az jön lassan, hogy a telefon 4"-es, de ha kettényitod, akkor két 4"-es kijelződ lesz, azaz egy majdnem első gen-es Galaxy tab méretű készülék.

#14 azt nem, de hosszú kábelt igen :DDD

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#14) bloomberg válasza debrejo (#11) üzenetére


bloomberg
tag

És atomreaktort is adnak hozzá ?

(#15) deja vu válasza UnlimitedN20 (#3) üzenetére


deja vu
addikt

Ez az első Dr dre mobil, vagy már van forgalomban?

tjb007
Nem félsz, hogy eljön az az idő amikor már nem fogunk röhögni az aláírásodon annyira? :D

[ Szerkesztve ]

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#16) tjb007 válasza deja vu (#15) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ez lesz az első (persze ha nem jelentenek be még egyet ami előbb jelenik meg mint ez).

(#17) kutkut válasza AS (#8) üzenetére


kutkut
addikt

Na, ilyen kéne, csak mindezt 4"-en. :)

Amúgy, :Y :C

Meizu MX3 32GB

(#18) debrejo válasza bloomberg (#14) üzenetére


debrejo
senior tag

Az említett akksival gondolom bírni fogja legalább 1 napig, annyi pont elég, legalábbis nekem :)

(#19) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Ez a HTC szó szerint fossa ki magából az okostelefonokat, érdekesebbnél érdekesebbeket.. :Y De valami fontos dolog mindig hiányzik belőlük..

(#20) havenger


havenger
tag

Hol késik a samsung unpacked cikk? Nem ide kéne szemetelni :) A 7.7es tablet se lesz semmi, 7.89mm vastag lesz és samoled kijelző.

(#21) Dany007 válasza AS (#8) üzenetére


Dany007
veterán

Na, most poénból a kép alapján - meg persze a kijelző átló méretét figyelembe véve - arányosan megmértem mekkora is lesz ez az 5,3-as telefon :D
Hát valami brutál.
~ 14,2cm magas/ hosszú és 8cm széles! Ez már tényleg nem normális dolog. Már lassan külön táska kell a mobiltelefonoknak is. Sőt, ha ez így megy tovább pár év és eltűnik a különbség a tabletek és a mobilok között.

(#22) AS válasza Dany007 (#21) üzenetére


AS
félisten

Itt van:D
[link]

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#23) Blyan válasza havenger (#20) üzenetére


Blyan
félisten

Samsung’s IFA announcement Live Stream here

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#24) kolosanyi válasza AS (#8) üzenetére


kolosanyi
veterán

Na ebből ide nekem egyet. :D

[ Szerkesztve ]

(#25) havenger válasza Dany007 (#21) üzenetére


havenger
tag

Bevallottan ez egy új kategória, nem feltétlenül mobil telefon. Van hozzá egy ceruza, amivel lehet jegyzetelgetni, vagy bármilyen képre/grafikonra rajzolni, és a csatlakoztatott telefonok real-time látják a változásokat. Inkább üzleti területen lesz létjogosultsága. És ahogy a neve is mutatja "note" :) Én már évek óta táskában hordom a telefonomat, jó hatással van a kopásra is, csökkenti, meg a karcokat is könnyebb elkerülni, mint egy zsebben hordott telefonnál. Sosem raknám a galaxy S-emet a zsebembe, pedig csak 4".
Üzleti életben is maximum egy zakó belsőzsebében tudnék elképzelni egy telefont, oda meg befér szerintem egy 10 centi széles is akár :)

(#23) Blyan: tudom, de már vége a közvetítésnek, és a látottakat jó lenne nem egy htc telefon kommentjeinél kibeszélni :D

[ Szerkesztve ]

(#26) tjb007 válasza AS (#8) üzenetére


tjb007
nagyúr

Megvárom a hírt, inkább oda kommentelek majd.

(#15) deja vu

Miért kéne félnem ? :D
Amire meg eljön az az idő erre a telefonra már emlékezni sem fognak ;]

(#27) brutte


brutte
aktív tag

Úgy látszik mégsem válik be a 2 magos proci? Egyre jobban hanyagolják. Erőfitoktatásnak jó volt... másra nem ! Végre belátták! :C

"Soha ne add fel! Csak ha van rajta elegendő bélyeg!"

(#28) Dany007 válasza havenger (#25) üzenetére


Dany007
veterán

Ja értem, szóval akkor alkotnak (még)egy új kategóriát.
Sima mobiltelefon -> okostelefon -> ez a "note" féle telefon -> médiatablet -> ultrabook -> netbook -> notebook.
Nemtom ki hogy van vele, de én már kezdek besokkalni :D

[ Szerkesztve ]

(#29) Blyan válasza Dany007 (#28) üzenetére


Blyan
félisten

Mert nem vagy elég trendi. :) :C

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#30) Maxentius


Maxentius
addikt

Uram irgalmazz, ne csak Góliát kaphasson már csúcs belsőt... :U

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#31) havenger válasza Dany007 (#28) üzenetére


havenger
tag

Igen, ahogy a prezentációt láttam a tablet és az okos telefon közé szánnak egy ilyen "jegyzettömb" kategóriát. Így szerintem elnézhető ez a hatalmas méret. :D

(#32) kaller1 válasza Blyan (#9) üzenetére


kaller1
veterán

Még nincs, de figyeld meg, hogy lesz. Nagyobb kijelző felbontással, és gyengébb kamerával. Erről szól ez az egész, tökéletes készüléket szándékosan nem csinálnak.

.::> <::.

(#33) Blyan válasza kaller1 (#32) üzenetére


Blyan
félisten

Értem én, de szvsz a felbontás mellett még bőven lenne mit hozni a tökéletességhez.
Másrészt lehetne "tökéletes" készüléket csinálni különböző méretben, a 3,7-ről a 4,7-ig.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#34) Prien


Prien
addikt

Szerintem 4,7"-en sem vészes a 480x800. Barátságos a processzornak is. Vannak 7"-es e-book olvasók ilyen felbontással. Gondolom, az sem pixeles.
De ehhez a 768mb ramhoz miért ragaszkodnak? Mi a baj az 1 gigával? :D

[ Szerkesztve ]

A kevés is több a semminél.

(#35) Dany007 válasza havenger (#31) üzenetére


Dany007
veterán

Ja, okés elnézhető csak kérdés, hogy van-e értelme.
Úgy értem, arra amit korábban írtál, arra nyilván van. De ez vajon mégis milyen kis szegmens lehet? Mert ahogy csökkentik a különböző kategóriák közti rést úgy csökken annak a potenciális vásárlói köre is.
Üzleti szempontból egy okostelefon mellé én egy ilyen ultrabook-ot, vagy mondjuk Macbook air-t tudnék elképzelni.
Arra célzok csak, hogy egy ilyen jegyzettömb kategóriás tablet/telefon(?) melyik másik kategóriának tudna megfelelni? Melyiket tudná helyettesíteni... Szerintem egyiket sem, talán a telefonhoz áll közelebb, de ahhoz meg már igen nagy.
Erre jön a szöveg, hogy nem is arra találták ki, hogy helyettesítsen valamit. Okés. De viszont akkor megint visszatérünk az elejére, hogy így ez különálló eszközként nagyon kis célközönséggel rendelkezik. (szvsz)

(#36) havenger válasza Dany007 (#35) üzenetére


havenger
tag

Szerintem egyszerre pótolhatja a tabletet és az okos telefont. Mindkét eszköznek vannak jó és rossz tulajdonságai, ez meg valahogy a kettő közé lövi be azok mértékét. Kicsit nagyobb egy okos telefontól, de mégis beleférhet egy zsebbe, kisebb egy tabletnél, de mégis jobban lehet rajta olvasni/emailt írni mint egy okos telefonon. Bár igazából majd a piac eldönti életképes e. :)

(#37) tjb007 válasza havenger (#36) üzenetére


tjb007
nagyúr

"Bár igazából majd a piac eldönti életképes e."

Ezt már eldöntötte (lásd Dell Sterak amit szó nélkül kivontak a forgalomból), kérdés, hogy egy márkanév, felirat hogy változtat ezen.

[ Szerkesztve ]

(#38) Maxentius válasza tjb007 (#37) üzenetére


Maxentius
addikt

Talán egy hangyányit az is számít h egy márkanév mennyire van kellően bejáratva (vö. iPad előtti vs utáni tabletek), mert azért a Dell mégsem hangzik olyan jól (még, de ez rajtuk is múlik) mint a Samsung.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#39) hito válasza tjb007 (#37) üzenetére


hito
nagyúr

Már megbocsájts, de mi ez a hülyeség? Azért jön az utódja??? :U

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#40) skul0 válasza tjb007 (#37) üzenetére


skul0
aktív tag

Mint tudjuk, "erre csak az Apple képes"...

(#41) tjb007 válasza hito (#39) üzenetére


tjb007
nagyúr

Minek ? Az 5" -os Streak -nek ?

(#42) hito válasza tjb007 (#41) üzenetére


hito
nagyúr

De még mennyire! :C

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#43) tjb007 válasza hito (#42) üzenetére


tjb007
nagyúr

Dobjál már egy linket mert erről se a Mobilarénán, se a GSMArena -n, se az Engadget -en nincs semmi erről.

(#44) AS válasza

Most csak a méretről van/volt szó.

[ Szerkesztve ]

(#44) AS válasza tjb007 (#37) üzenetére


AS
félisten

Dell Sterak meg Note között ég és föld a különbség. Ahogy Samsung és Dell között is.
Kis reklámmal ez elég népszerű lesz főleg 720 P kijelző miatt.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#45) hito válasza tjb007 (#43) üzenetére


hito
nagyúr

Dell Opus One név alatt fut a project...

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#46) dz1989


dz1989
senior tag

Jól hangzik. Az N9 fotó konkurenciája.

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#47) tjb007 válasza hito (#45) üzenetére


tjb007
nagyúr

Azt hittem, hogy valami konkrét és hiteles információ is lesz róla de ezek mind csak pletykák és találgatások, a kiszivárgott roadmap -ben meg a Opus One egy Honeycomb -os tabletként szerepel.

(#48) Enjoy


Enjoy
addikt

Már jó ideje várok valami hivatalos hírmorzsát, speckók alapján musthave :D
Gondolom fekete színű lesz piros betétekkel :P
Vááárom nagyon

► més que un club ◄

(#49) Blyan válasza tjb007 (#47) üzenetére


Blyan
félisten

Mert akkor még nem tudták, hogy a kategória amit "teremtettek" nem biztos, hogy kihal. :DDD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#50) hito válasza tjb007 (#47) üzenetére


hito
nagyúr

Így igaz, a Dell Streak meg egy froyo-s táblagép. Nincs mit ezen csodálkozni, a Streak-et is a táblához lőtte be a Dell. Csak éppen telefonálni is lehet vele, úgy ahogy a Galaxy-val. Én 99%-ig biztos vagyok benne, hogy az Opus One a Streak 5 utódja lesz, de ugyanezen név alatt lesz belőle 7"-os is ahogy annó a Streak-ből is volt 7".

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.