Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Barnee88


Barnee88
tag

Nem ártana, ha ez mellett a one x hibáit is kijavítanák, de attól tartok ez nem fog megtörténni, mert akkor nem tudnák jól megindokolni a + verzió megvásárlását. Én a hibáival együtt is nagyon szeretem a one x-emet, és amint kijön, meg fogom venni a + változatot, de a sima one x supportja akkor is nagyon gyenge.

Jó lenne amúgy ha ez már 4.1-el érkezne!

(#2) r4z


r4z
nagyúr

Gondolom ebbe kerül majd a csúcs-Tegra. Egy Snapdragon S4 Quad sokkal nagyobbat ütne, és a fogyasztás is sokat javulna már az EndeavorU akkujával is.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#3) OPiiPO


OPiiPO
addikt

Már késő, a zuhanást nem tudja megállítani, max. csökkenteni kicsit.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#4) Frozzy


Frozzy
őstag

de mi a fenének már tényleg ez a csillagokig ható hardware? amikor meg az ember a kezébe veszi a 4magos 1,5ös 1giga ramos telefonját szaggat az ui mint mamám tésztát -.-' először vegyenek példát az appletől (nem mintha az almát fényezném mert én nem is szeretem) DE optimizálják már a rendszert ahoz a nasa telefonhoz.. és aztán talán azt mondom, hogy egy jó telefon.. így csak spekuláció a nagyobb értékekkel.. :S

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#5) Youri válasza r4z (#2) üzenetére


Youri
veterán

Abból jó lenne, ha készülne elegendő, de az egyelőre nem fog...

RTX ON

(#6) Xaels válasza Barnee88 (#1) üzenetére


Xaels
félisten

A sima One X is kapni fog javítást, ahogy a Sensation is kapott a Sensation XE megjelenése után. Kb. ott is ennyi változtatás történt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7) p06


p06
senior tag

Ez is érdekes, hogy inkább kiadják ezt és még optimalizálják, mint inkább a jelenlegit fejlesztenék sokkal nagyobb erővel tovább szoftveresen.
Nem értem...

(#8) Danex válasza p06 (#7) üzenetére


Danex
addikt

Abban hol a profit nekik? :U

(#9) lafaty80


lafaty80
őstag

Gratulálok, htc is beállt a többi telefon gyártó "köcsög üzleti marketinget folytatok" sorába...

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#10) feliks válasza Danex (#8) üzenetére


feliks
senior tag

ott, hogy az embereknek nem a 'rohadjatok meg' lesz az elso gondolata a cegnev hallatán, és.máskor is vesznek HTC-t.. persze manapság nem tud egyik gyártó sem előre tervezni, csak az azonnali profit izgatja oket. bele is fognak bukni.

[Be Happy]

(#11) FragMaster


FragMaster
addikt

Remélem nem csak annyival lesz hatékonyabb az akkumulátor, amennyivel épp eléri majd a sima OneX üzemidejét...

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#12) Straw


Straw
senior tag

"Az Endeavour C2 belső néven készülő okostelefon egyik legfontosabb újítása az üzemidő jelentős megnövekedése lesz"

Muhaha :D majd meglátjuk, ezt már sokan igérték de eddig csak a moto tudott lerakni valami használhatót az asztalra

42

(#13) p06 válasza Danex (#8) üzenetére


p06
senior tag

Igazad van, amióta dolgozom az "iparban" már nem kellene ezen csodálkoznom.
Sajnos még néha hiszek a csodákban és a jóakaratban :)

De talán abban is lenne profit ha normálisan állnának hozzá a dolgokhoz, de így ennek nem sok értelmét látom, főleg úgy hogy a jelenlegi One X-ben is igen jó hardver van.....

(#14) Xaels válasza Straw (#12) üzenetére


Xaels
félisten

A Razr Maxx papíron jól teljesít, de gyakorlatilag a szoftveres és hardveres optimalizációra nagy ívről sz@rtak és tényleg csak az menti meg, hogy bitang nagy kapacitású akkut tettek bele, amúgy meg arányaiban sokkal jobban merül mint a többiek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15) r4z válasza Xaels (#6) üzenetére


r4z
nagyúr

Ha meg a 1X+ már JB-nel jön, könnyebb lesz portolni.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#16) Xaels válasza r4z (#15) üzenetére


Xaels
félisten

Nem kell portolni semmit. Szinte egyszerre fog jönni a sima X-re és az X+ra frissítés. Sensation és Sensation XE esetében sem hagyták a sima verziót.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#17) MrPetya19 válasza Frozzy (#4) üzenetére


MrPetya19
addikt

Oldalra lapozós menü meghajtása tényleg brutál hardvert igényel. A
htc nem optiüalizált jól tegrára. A one xl s4-gyel teljesen akadásmentes.

[ Szerkesztve ]

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#18) Straw válasza Xaels (#14) üzenetére


Straw
senior tag

De még úgy is kibír két napot :D a többiek nem, csak mérsékelt használat mellett

42

(#19) Integra


Integra
titán

1800-as akksiról felmennek 2100-ra? :D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20) Cyberpunk válasza Integra (#19) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Kb :DDD Nagyobb nem lehet, mert akkor már nem lenne papírvékony. Márpedig a HTC megkérdezte az embereket, hogy mit akarnak vékony készülékeket, vagy üzemidőt. ;] :))

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#21) butyek


butyek
senior tag

Lassan erősebb telefonokat gyártanak, mint a gépem. Már csak duplázni kell a cpu sebességét, meg kicsit több ram.

&ρID with 10^100. Honor 6 H60-L04

(#22) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Esélye sincs a wp8-as nokiák mellet.. Az iphone ellen talán labdába rúghat ;]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#23) sagit válasza Oppenheimer (#22) üzenetére


sagit
addikt

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#24) r4z válasza Xaels (#16) üzenetére


r4z
nagyúr

A Sensation és a SXE között semmi különbség nem volt, itt egy kicsit más lesz a SoC.

sagit: :C:DD:DDD:DDD

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#25) Enxtheone


Enxtheone
tag

Erösebb mint tiv éve egy high end gamer pc :D

(#26) Beri78


Beri78
őstag

szegények, mindennel próbálkoznak :(((

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#27) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

Akárhogy nézem, ez bizony kivétel nélkül mindenben jobb, mint az S3.

(#28) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Tehát még ennél is gyorsabban fog merülni :U

[ Szerkesztve ]

(#29) FragMaster válasza Stanley-B. (#27) üzenetére


FragMaster
addikt

Mire kapható lesz már több, mint fél év lesz a különbség a két készülék közt. Gratula, hogy jobb(?) :)

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#30) bok92 válasza sagit (#23) üzenetére


bok92
addikt

+1 :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31) mazsi1911


mazsi1911
aktív tag

Lehet hogy ezen mar nem fog recsegni az android?

(#32) Youri válasza mazsi1911 (#31) üzenetére


Youri
veterán

Úristen, mekkora hatalmas és EREDETI poént nyomtál...

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#33) Acheron


Acheron
őstag

Ha szeptember elején jelenik meg, nálunk vajon mikor kerül a boltokba (szolgáltatókat kérdezni sem merem).
No és persze mennyiért?

(#34) Isual


Isual
veterán

Én nem csalódtam a One X-ben, de ha szignifikánsan jobb lesz, akkor lehet idővel lecserélem, én kitartok a hTC mellett, nekem ez áll a szívemhez legközelebb, s ha kijavítják a két legnagyobb és legzavaróbb hibáját, akkor bizony muszáj lesz váltani. (na jó meg azértis mert egy habparty kicsit megviselte a mostanit, még nem mertem bedugni az orrom vele a szervízbe, fel kell dolgoznom :DDD)

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#35) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

én is csak az aksin tudnék lovagolni.
hihetetlenek. :W

(#36) FragMaster válasza mazsi1911 (#31) üzenetére


FragMaster
addikt

4.1-el már egy mezei gnex-en sem.
Örülök, hogy elégedett vagy a választásoddal :D

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#37) korpicschess válasza Oppenheimer (#22) üzenetére


korpicschess
veterán

Azthiszem egy fanboy-jal van dolgunk... :O

;]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#38) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Én örülök neki! Inkább azt sajnálom hogy nem fogynak úgy a HTC-k mint kellene nekik!
Imádom hogy annyira össze van rakva. Főleg ha fémes a borítása! :)
S és a V közé jöhetne valami teló amúgy! :)

[ Szerkesztve ]

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#39) #01696768


#01696768
törölt tag

Pedig már majdnem! MicroSD viszont továbbra sincs... :(((

(Tudom, van akinek nem hiányzik, de nekem igen. És igenis örömmel látom, hogy a Sony kezdi a uniboby-s telefonokba is betolni. De dizájnra szerintem még mindig a HOX a legszebb telefon ma. Ha nem vágnak erre gyorsan egy lukat a microSD-nek, veszek egy S3-mast, esküszöm! :DDD HTC, hallottad?! :) )

(#40) Stanley-B. válasza #01696768 (#39) üzenetére


Stanley-B.
őstag

A microSD-nek kezd leáldozni, csakúgy mint a bluetooth fájlküldésnek, meg régen az infrásnak.

Remélem egyre kevesebb telefonba kerül.

(#41) V.T.CS. válasza Stanley-B. (#40) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

szerintem idén még nem használtam a bluetooth-t.
mondjuk és fényképezővel fotózok, a micro usb meg mindig kilóg a gépből. :)
meg én ennél a telefonnál sem hiányolom a bővíthetőséget, mondjuk én nem hallgatok zenét mobilon, és nem is filmezek.
max néha egy sorozat rész van rajta, ha nincs időm otthon megnézni.

(#42) r4z válasza Stanley-B. (#40) üzenetére


r4z
nagyúr

Remélem ezt nem gondoltad komolyan :U

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#43) Gabi 8906 válasza Stanley-B. (#40) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

"A microSD-nek kezd leáldozni"
Dehogy kezd, még csak most jön a micro sd xc. :D (Galaxy S3 már fogadja is, úgy tudom. :) )
Fejlődjenek csak a mobilos tárhelyek, a gépemen már úgy sincs hely. :DDD

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#44) Sátán44


Sátán44
addikt

1 hónap múlva meg kiadják a HOX++ 1,8 GHz-t. Nem értem, hogy egy típusból miért csinálnak annyi változatot. Inkább a meglévőket tennék rendbe :(

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#45) Depression válasza Sátán44 (#44) üzenetére


Depression
veterán

Miért gondolod, hogy a szoftveres javítást és az új telefonokat ugyanaz az ember csinálja?

Másrészt pedig ilyenkor az új a régi helyét veszi át. Miért lenne fontos a régi tulajoknak, hogy akik később vesznek mobilt, ugyanolyan régi hardverrel tegyék?

Ez tényleg csak ilyen fórumokon szokás, hogy ha egy ici-picit jobb jön ki, akkor kényszerítve érzik magukat a cserére.

Mosógépekkel miért nem ez a módi?

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#46) V.T.CS. válasza Depression (#45) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

mert ez nem mosógépes topic. :C

(#48) Sátán44 válasza Depression (#45) üzenetére


Sátán44
addikt

Annyira tisztán látszik, hogy ez a profitszerzésről szól! A következő nagy ugrás a Zeta lesz, spec. alapján rendesen odaver a többi gyártónak, a dizájnt is rendesen átszabták. Amennyiben ilyen mértékű fejlesztéseket mutatnának be fél évente, akkor egy szavam se lenne. One X 1,5 GHz -> One X+ 1,7 GHz-re --> Lehúzás. Szavaimból nem derül ki, de nagyon szeretem a telefonjaikat, csak az üzletpolitikájukkal nem értek egyet.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#50) Xaels válasza #40993792 (#49) üzenetére


Xaels
félisten

N95 - N95 8GB például.

Amúgy a One X+ nem a T-Mobil(US) rendelésére készül?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.