Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) ForRedGlory válasza Matada2.3 (#100) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Igyekszik az ember, ha jó a múzsa :R

(#102) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Jön a kistesó is! Az M4 is ezt a formát kapja.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#103) ForRedGlory válasza Loboda (#19) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem tudom, nekem is gyanús ez a Sunspider eredmény, de nem tudom miért ilyen "gyenge", pláne mert látszik hogy Chrome alatt azért nem ez az eredmény közel sem. Fura... mint ahogy nálam a smartbench 2012 sem futott le, másnál meg igen. Tuti valami szoftveres bug. Majd kijavítják remélem.

(#23) Burt1793: De tud magyarul, csak nem szeretem a magyart androidon, nekem testidegen.... :)

(#31) hurrikan: S4-en is megjeleng minimnális karc, de azért közel sem olyan mértékű, mint H1-en, de van. Szóval a GG3 sem jobb mint a többi. Kicsit bosszant, persze abszolút nem látszik, de hát akkor is....

[ Szerkesztve ]

(#104) O N E válasza Polarstar (#102) üzenetére


O N E
tag

Igen, csak a vaku nem a kamera mellett, hanem felette lesz... Ha hihetünk a képeknek
Amúgy nagyon várom

(#105) CrAck69


CrAck69
senior tag

Nagyon részletes és jó iromány született.
Gratulálok.
Csak így tovább. ;)

Egyszer fenn....

(#106) vimes


vimes
senior tag

A képek egész jónak tűnnek...

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#107) Aryan válasza O N E (#56) üzenetére


Aryan
senior tag

Köszi a választ, bocsi a késői reagálásért!

(#108) -=Ghost=- válasza -=Ghost=- (#17) üzenetére


-=Ghost=-
őstag

Találtam egy videót is végre a kamera váltásról.

(#109) wii90


wii90
tag

Jó teszt és jó a telefon is. :)

(#110) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

oh shit, nem ide akartam.

[ Szerkesztve ]

(#111) Ununqatrium


Ununqatrium
aktív tag

Elképesztően jó és részletes cikk, csak épp az üzemidőről nem találtam benne semmit, ami azért elég fontos. :)

[ Szerkesztve ]

Choose your destiny • http://africancichlids.webnode.hu

(#112) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

Csak gratulálni tudok a cikkhez, nagyon szép munka!

Jómagam is boldog One tulaj vagyok! :K

ezzel mondjuk nem 100%osan értek egyet:
"Összességében elmondható, hogy a telefon fizikai megjelenése, anyaghasználata kiemelkedik a mezőnyből, vele egy szinten, vagyis inkább csak alulról közelítve található az iPhone 5"
- Szerintem az iphone5s van egy szinten külsőleg/összeszerelés/anyagminőség/design-ban a ONE-al. Ez a két telefon most a csúcs anyagfelhasználás, és design terén.

"Ennek ellenére valamiért a HTC One sűrűn újratölt. Jellemzően a böngészőben lehet ezt megfigyelni, nagyon sűrűn láthatjuk az oldalak újratöltését."
- hát lehet hogy a gyári böngésző nem épp acélos, de chromeban jelenleg kb. 150 tab van megnyitva nálam (nem tudom pontosan, mert 100 felett már csak smileyt jelez ki a tab számláló ikon :D ), és nincs sok problémám az újratöltögetéssel, max ha régebben megnyitott tabokra navigálok. ;)

egy kérdés: lusta vagyok háttérképekkel vacakolni, de ezek jól néztek ki amiket a Te screenshotjaidon látok
pl. ez vagy ez
ezeket full hd-ban honnan szedted le?
Köszi! :B

(#113) ForRedGlory válasza Dr.Anonymus (#112) üzenetére


ForRedGlory
félisten

:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.