Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

öhh, kicsit drága lett, nem? ;]

(#2) Valentino K. válasza Dr.Anonymus (#1) üzenetére


Valentino K.
senior tag

Sztem nem vészes, én rosszabbra számítottam.
Persze nem én vagyok a célközönség. Gazdag csemetéknek jó lehet

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#3) dedike válasza Dr.Anonymus (#1) üzenetére


dedike
addikt

A válasz három betű: HTC...

...viccet félretéve, ezért a telefonért ennyi pénzt nem hinném, hogy túl sokan fognak adni... :(

Jó szerencsét!

(#4) hdanit610


hdanit610
aktív tag

Még jó, hogy lehet kapni. :)

Mivel HTC, nálam kiesett.

(#5) Prien


Prien
addikt

Az újdonságra való rákattanás dícséretes, de a kártyás ár enyhén szólva is túlzás.

A kevés is több a semminél.

(#6) Dr.Anonymus válasza hdanit610 (#4) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

ezt mondjuk nem értem...
miért esett ki nálad azért mert htc?

(#7) EczkE válasza Dr.Anonymus (#6) üzenetére


EczkE
addikt

Szerintem azért mert drága.

Asszem mindenféleképpen!

(#8) Dr.Anonymus válasza EczkE (#7) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

jó, csak nem ezt írta.. :B
hanem azt hogy azért mert htc, és azért ma már nem minden htc drága...
mindegy..

(#9) EczkE válasza Dr.Anonymus (#8) üzenetére


EczkE
addikt

Én is csak tippelek. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#10) lvnt


lvnt
őstag

Nálam pedig az undorító fb-gomb miatt esne ki. :U

(#11) hdanit610 válasza Dr.Anonymus (#6) üzenetére


hdanit610
aktív tag

Tavaly szeptemberben vettem egy Desire-t. 24 hónap, stb., telenornál. A sense menüt rettenetesen megutáltam, mindenféle egyéb 3rd party szoftokat kellett töltögetnem rá, hogy normálisan használható legyen. Full angol, bár ez nem volt annyira probléma. A kamerája pocsék volt, nekem már S-LCD-s verzió jutott, láttam Amoledest, ami sokkal szebb volt. Naponta kellett töltenem, mindig féltem, hogy akkor merül le, amikor épp nagyon kellene; belső memóriája botrány volt; sokat rontott a megítélésemen (ez már a HTC-nek szól), hogy minden telója ugyanaz, ezzel a MobileMeetingen szembesültem, mikor megnyomogattam a kitett modelleket. Mind egy kaptafára készült, ugyanazzal az unalmas sense felülettel, egyszerűen egyik sem mozgatta meg a fantáziámat. Az utolsó csepp az volt, hogy rohamosan lezuhant Dézike ára, ezért még időben ki akartam szállni ebből a "kapcsolatból".

Ami mellette szólt: szép, optimális méret, könnyen rootolható, ezáltal mindenféle főzött romokkal magyarítható, de sajnos azok sem hoztak átütő sikert. Engem nem vonzott az, hogy minden héten más rommal szórakozzak, és még ez a vergődés a Gingeren, hogy most lesz, vagy sem, háát nagyot csalódtam a HTC-ben en bloc.

Nem fogok ettől függetlenül minden HTC telóról szóló cikkhez hozzá trollkodni, ezt megígérhetem! :)

[ Szerkesztve ]

(#12) m@xsys


m@xsys
senior tag

LOL ez az árazás! Biztos vinni fogják ;]

(#13) lvnt válasza m@xsys (#12) üzenetére


lvnt
őstag

Biztos lesz azért pár hülyegyerek, aki a facebook-logó miatt megveszi.

(#14) foxymaci


foxymaci
senior tag

jhajj jhajjj kicsit sok lett ez az ár ....... annyira többet nem tud mint egy más droidos teló nagy kaland hogy most van rajta egy facebook gomb akkor én meg kiteszem widgetnek a képernyőre és az enyém is facebook mobil lesz akkor ....

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#15) hdanit610 válasza foxymaci (#14) üzenetére


hdanit610
aktív tag

Ha olvastad a MA tesztjét, más funkciója is van az F gombnak, nemcsak meghívja a klienst. Amolyan "opciók", de facebook köntösben, pl. képet azonnal face-en meg tudod osztani, nem kell vele másképp szórakozni. Bár ez szerintem kevés az üdvösséghez! :) Egy igazi, vérbeli facebookos viszont értékeli a dedikált gombot és a teljes billentyűzetet! Én egyelőre nem vagyok az, hogy ezért ilyen mobilt vegyek.

(#16) foxymaci válasza hdanit610 (#15) üzenetére


foxymaci
senior tag

egy mezei samsung s5230 as is egyböl feltölti neked a képet facebookra :) nah meg az android is :) semmi problémám ezzel a telóval mert szeretem a qwerty kialakítást csak ennyiért szerintem drága.....

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#17) hdanit610 válasza foxymaci (#16) üzenetére


hdanit610
aktív tag

Hát ja, kissé túlárazták. Ha beleszeretsz, akkor megveszed ennyiért! :)

(#18) DeskJeti


DeskJeti
tag

Iszonyat hülye helyen van az a Facebook gomb... :W
Megvesz->FB gomb kiszed->Hely lefed.:U Kész a tökéletes HTC ChaCha! :C

Feketében miért nincs? :F

[ Szerkesztve ]

(#19) hdanit610 válasza DeskJeti (#18) üzenetére


hdanit610
aktív tag

Mert a facebook kék alapon fehér. :)) Vagy fordítva... :)

(#20) DeskJeti válasza hdanit610 (#19) üzenetére


DeskJeti
tag

Én elhiszem, de akkor is, legyen feketében. :D Az szebb. :D Aztán majd, ha egyszer gazdag leszek, meg is veszem. :D

(#21) deja vu


deja vu
addikt

Pár éve nagyon menő volt ez a kialakítás. De manapság ezé elkérni ennyit rablás.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.