Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) halkow


halkow
őstag

Olyan érzésem van mikor tavaly az iphone az 5s mellett kiadta az 5c-t és valjuk be nem lett túlontúl sikeres.

Ez a rikító csili-vili csúszós hátlap ultragáz... IP57 és a jobb kamera dicséretes de ha választani kellene akkor a one m8 sokkal többet adna számomra

Alcatel onetouch idol2s the king

(#52) tDr1v3r válasza halkow (#51) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nálam ismerősi körben több 5c van már mint hagyományos flagship. Meg az eladási számok se olyan siralmasak, ha jól tudom még az SGS4-et és az 5-öt is túlszárnyalták néhány hónap alatt... :)

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#53) Rusi


Rusi
senior tag

A hátlap azért ne tévesszen meg senkit, hófehérben nem nézhet ki rosszul, csak az masszívan nőies (mondjuk ez se olyan átlagos, de amúgy a képeken nem teljesen ugyanolyan a színe, mint élőben, kicsit bordóba hajlik, nem tűzpiros), a sötétkék pedig szerintem kifejezetten jól néz ki (ott nem olyan erős a csillogása sem és az teljesen férfias szín). Mindenképp olyat hoztam volna el, de sajnos csak a hófehér és a piros volt, ez meg legalább szemből fekete, az meg a pirossal egész jó kontrasztot ad.

Mobilaréna (2010-2017)

(#54) tDr1v3r válasza Rusi (#53) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Akkor ebből van matt fényezésű? Ha nincs, lesz?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#55) Krissz1983


Krissz1983
aktív tag

Nagyon tetszik szerintem nagyon jól eltalált telefon lett.
Pont azoknak jó akiknek nem kell a prémium fém ház de azért szeretnének csúcs telefont birtokolni.
A kamera meg külön öröm hogy végre nem ultrapixel hanem "normális" 13 megapixeles.

Give them nothing but take from them everything

(#56) Xaels válasza vicze (#41) üzenetére


Xaels
félisten

Írtam egy hosszabb választ, de elszállt 505-el... :(((

Röviden: ha komolyan fejlődni akarnak és be akarják fogni az elégedetlenkedők száját akkor ideje volna, ha a saját fejük helyett inkább összeállnának egy olyan céggel aki ért is a fényképezéshez. Hiába az ImageChip meg az UP, ha egyik sem váltotta be azt amire szánták.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#57) sveczo válasza Sheepczx (#49) üzenetére


sveczo
tag

Már a 4.3 ban is volt fájlkezelő

(#58) vicze válasza Xaels (#56) üzenetére


vicze
félisten

Hát mindegyik szenzor OmniVision, szerintem ők értenek hozzá. :)
A többi meg marakting név semmi más. Az S3 "felvásárlással" pedig kerül hozzájuk elég szakértelem képfeldolgozással kapcsolatban elvileg. HW szinten a képfeldolgozó a SoC-ban van szóval fix, tálcán kapják.
A kérdés igazából az, hogy mivel akarsz a tömegből kitűnni? A Duo kamera jó játék csak bukod az OIS-t, amit mini-ből is rettentően hiányolok (sokkal kevesebb bajom van a 4MP-vel). :(
Növeled a felbontást bukod a LowLight-ot, növeled a szenzort csökken az üzemidő esetleg még túl is melegedik (Z2,Z3), lassabb a képkészítés. Elég erősek a kompromisszumok.
Nemes egyszerűséggel Sony-ra kéne váltani, és egy értelmes vezérlő SW-t írni az kész. Amúgy túl sok cég nincs aki szenzort gyárt mobilokba, nagy mozgástér nincs.

(#59) Steve1207 válasza tDr1v3r (#54) üzenetére


Steve1207
veterán

Keress rá az E8-ra, az is csillogós, de nézd meg a sötétszürkét, az teljesen matt :)
Szerk.: ezzel csak azt akarom mondani, hogy gyanús itt is, hogy lesz.

[ Szerkesztve ]

.

(#60) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Csillogó felület... számomra máris kuka :(

Amúgy elég jó kis készüléknek tűnik, jó, hogy ebbe nem erőszakolta bele a HTC az "UltraPixel" mókát, látszik is az eredmény.

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#61) Kékes525


Kékes525
félisten

Végre egy jobb kamerás HTC! Viszont piros, fehér, kék hát... Hol van a fekete?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#62) Xaels válasza vicze (#58) üzenetére


Xaels
félisten

Kompletten értettem. Nem csak szenzoron múlik. Szoftver, hardver, lencserendszer.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#63) TRIvidore


TRIvidore
tag

Nem rossz telo, de ennyièrt nem egy bestbuy...mondjuk errôl a HTC-k sosem voltak híresek. Inkább G3 vagy Oppo Find7

Never say no to...@##%%£...Panda

(#64) roli543


roli543
őstag

Htc One E8 teszt mikorra várható?

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#65) Skorpio.59 válasza vicze (#58) üzenetére


Skorpio.59
aktív tag

Tökéletesen egyetértek.....amit írtál az a lényeg....

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#66) sveczo válasza Skorpio.59 (#65) üzenetére


sveczo
tag

Nem rossz kis kütyü ;) Bár M8at nem adnám érte. 😆 Nekem bőven elég amit a 4 mpixel tud. Mondják h drága a HTC. Ha így is van Nekem felső kategóriában megéri az a kicsi többlet. De legalább van egy olyan teló a mancsomban ami mindig folyamatosan teszi azt amit kell. Ugye ez Saját véleményem ;) :)
Bocsi "új"nak szántam nem válasznak :)

[ Szerkesztve ]

(#67) Márko88 válasza rodrigez (#13) üzenetére


Márko88
aktív tag

LG G3 nem érdekes. Nézz be fórumba mennyi hibàs. Lassú, döcögős rendszer, fakó kijelző, antenna problémàk stb..

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#68) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Huhú, JBL erősítő. Ez nem semmi. :)
Jó kis erőmű ez is, bár az a hátlap kicsit rontja az összképet. Fehérben biztos jobb.
A felső kávából is faraghattak volna még.
Az M8 az igazi prémium teló, ezt nem nevezném zászlóshajónak.

(#69) daniel909


daniel909
addikt

nagyon bejön. külsőre talán még jobban is tetszik mint a one m8.
bár az igaz h minőségibb anyagokból van, ez meg műanyag. de valahogy szebb.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#70) Akula válasza Steve1207 (#5) üzenetére


Akula
őstag

+1

Ráadásul ennyiért biztos nem rendelném meg az alibabáról, pláne úgy, hogy nincs is rá gari.

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#71) simihun


simihun
aktív tag

kamera +1
anyaghasználat -1

nem rossz a készülék.

(#72) Elementh


Elementh
aktív tag

Már az előző is bejött, ez ismét frankó. Az ára sem vészes a többihez képest, kékbe oké is lenne..

(#73) Mici1985


Mici1985
csendes tag

Vau, ez betalàlt. Jò kis holmi ez, plàne mert nem gerjedek a fèm hàzra. Vègre az üzemidő is emberi lett. A Sense meg mèg mindig a règi. Letisztult, profi, ès laggmentes. Rèszemről kèt hibàja van. 5 coll szàmomra nagy. Adjàk 4,7-tel, ès màris rendben. A màsik, az a frànya àr. Adjàk itthon ennyièrt garival, ès szívesen kipengetem azt a 170 ropit, de kìnàbòl ennyièrt tuti nem rendelek. Kicsi troll: Ink fizetek ezèrt 170k-t, mint mondjuk samuèrt, v almàèrt, mert htc-je 100ból 1 embernek van, a màsik kettő meg tömegèvel jön szembe velem

(#74) monti0222w válasza BOBAKILL (#68) üzenetére


monti0222w
addikt

Mégis, csak úgy kíváncsiságból miért is nem zászlóshajó? A fényes hátlap miatt, :D

Egyébként jó lett, nincs semmi baj vele összegezve: jó hardver, szoftver páros, csúcs hangzással, a kamera károgóknak, egy jó kamera + összeszerelés mi kell még több?!

(#75) Maegoss válasza Steve1207 (#59) üzenetére


Maegoss
tag

Én jelenleg Kínában élek és egy fehér HTC E8-at használok már pár hónapja nagy megelégedéssel. Nem csillog annyira a háta, ráadásul az eleje kétszínű: fekete (a kijelző körül) és szürke (a két hangszóró). Láttam a szürke verziót is kitéve, szerintem túl sőtét. Sajnos az E8 kamerája kicsit gyengus (a világosabb részek hajlamosak beégni, például a szmog Pekingben).A HTC E8-at egyébként manapság 2700 RMB (kb. 108 000 HUF) körül lehet kapni újonnan megbízható online kínai boltokban (persze csak Kínába szállítanak). Érdemes még megjegyezni, hogy az E8 dual SIM-es (két nanoSIM) és tudomásom szerint csak Kínában árulják. Az itt kapható E8 szoftveréből egyébként teljesen hiányoznak a Google szolgáltatások (Play Store, Gmail, stb), mint az összes kínai piacra szánt androidos mobilnál.

Érdekesség még, hogy az első E8-amat cserélni kellett, mert a kijelző jobb alsó sarka láthatóan kiemelkedett a telefon felszínéről (gondolom rosszul volt ragasztva), de szó nélkül új telefonra cserélték. Mondjuk ez lehet, hogy az én egyéni balszerencsémnek tudható be, mert az előző telefonomat (Samsung Galaxy S4) is cserélni kellett, mivel random időközönként újraindította magát (factory reset és szoftver frissítés után is). Természetesen a cserekészüléknek nem volt ilyen problémája.

(#76) Luck Dragon

Számomra akkor lenne a legjobb HTC ha az m8 forma világát és anyaghasználatát kapta volna meg. A kamera egy pozitív dolog remélem az M9-nél is hasonlót olvashatok majd és későbbiekben tapasztalhatom.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#77) BOBAKILL válasza monti0222w (#74) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Igen, az anyaghasználat miatt. Tudom hogy ez sem rossz, de azért egy zászlóshajó anyagminőségétől messze áll. G3, Z3, One, (samsung aplha csak majdnem.)....ezek mint kifogástalan anyagokból összerakott kütyük. Egy zázsóshajótól elvárja az ember. Ezért hívják annak. :)

(#78) monti0222w válasza BOBAKILL (#77) üzenetére


monti0222w
addikt

Az anyag minőséggel semmi baj a többi is ilyenből építkezik, neked csak az bántja a szemed, hogy fényes, ha matt lenne valami rajzolattal nem szólnál egy kukkot sem! ;)

(#79) ctvagyok válasza BOBAKILL (#77) üzenetére


ctvagyok
őstag

Elismerem, hogy a G3 jól néz ki, de mitől minőségi? Az is műanyag akár az Alpha.

(#80) BOBAKILL válasza monti0222w (#78) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Dehogyis. Nem erre gondoltam. Olvasd el figyelmesebben amit írtam.
Ha az előbb emlegetett M8 formáját és anyaghasználatát kapta volna akkor minőségi lenne. Hiába, ez így kevés. Ha matt lenne az se sokat dobna rajta.

#ctvagyok: A G3-ban fémszálak is vannak. Hasonlítsd össze a két telefont és meglátod a különbséget. A G3 baromi jól néz ki, hasonlóan az M8-hoz. Ez a telefon meg úgy ahogy van egy középkategóriás telefonnak tűnik csak, semmi többnek. Pláne nem zászlóshajónak.

(#81) erick_b


erick_b
tag

WILL MY BATTERY LIFE BE AFFECTED?
HTC Power To Give will only be actively contributing when your device is plugged into an external power source and your battery is at least 90% charged (default setting). Your device’s battery life will not be significantly affected. Furthermore, your recharging time will not be significantly extended.

"Ha a világ fejlődését az én technikai érdeklődésem mozgatná, még nem találták volna fel a kereket. – mondta egy ismerősöm, majd hozzátette – és azt hiszed, akkor valamivel is rosszabb lenne a helyzet?"

(#82) monti0222w válasza BOBAKILL (#80) üzenetére


monti0222w
addikt

Nem vagyunk egyformák, nekem ez neked az, ha a M8 formájával jött volna ki, akkor is lenne itt egy fanyalgó aki amiatt sírna!
A G3 barmi jól néz ki, pont, hogy elbújhatna az M8 mellett akár a forma, akár a anyagát nézzük!

(#83) ctvagyok válasza BOBAKILL (#80) üzenetére


ctvagyok
őstag

Én csak mondtam, hogy az is műanyag. Engem az ilyen fémszál bullshit nem hat meg bocs.Fontosabb lenne, hogy ne karcolódjon a hátlap mindentől ala Z1C. Meg ne csússzon. Azt mondtam, hogy a legszebb telefon a G3 a mostani flagshipek közül. Amúgy M8 szemből elég ronda nekem. Nem annyira jönnek be a nagy kávák. Hátulról pedig a legszebb az M8.

[ Szerkesztve ]

(#84) Márko88 válasza ctvagyok (#83) üzenetére


Márko88
aktív tag

Jó teló a G3 de sztem hasznàlatban, élvezhetőségben,minőségben nincs ott az M8-nàl.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#85) BOBAKILL válasza ctvagyok (#83) üzenetére


BOBAKILL
őstag

#Márko88: A Butterfly 2-t és a többi zászlóshajót hasonlítottuk egfymáshoz, nem az M8-at a G3-hoz.
Nem tudom hogy jött ez ide... :W

Amúgy meg a mondandóm lényege arról szólt hogy miért nem tekintem zászlóshajónak a B2-t. Azért ég és föld a különbség a B2 és a többi zászlóshajó formaterve és minőségérzete közt. Ez azért belátható lenne.

Én így látom, de ha nektek így is megfelel egy zázlóshajó szintjének akkor az a ti vélményetek. :R

(#86) Márko88 válasza BOBAKILL (#85) üzenetére


Márko88
aktív tag

:W úgy,hogy a G3 is szóba jött az előző hozzászólàsànàl.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#87) BOBAKILL válasza Márko88 (#86) üzenetére


BOBAKILL
őstag

És? Akkor már egyből ideírod hogy szerinted mennyire jó az M8 a G3-hoz képest?
Miért nem a Butterfly 2-höz hasonlítod? Az ennek a topiknak a témája. Az hogy neked mennyivel tűnik jobbnak az M8 a G3-nál az itt nem téma. :(

(#88) Márko88 válasza BOBAKILL (#87) üzenetére


Márko88
aktív tag

Valaki hozzàdszólt? Mi van veled kisember,stresszes vagy ? Sajnos azt nem te mondod meg az embereknek, hogy mit lehet hozzàszólni.

[ Szerkesztve ]

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#89) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nagyon jó, szemből szép, hátulja nem tetszik, de szuper lett belül, és 170k nem is sok... na jó sok, de a többi telefonhoz képest

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#90) BOBAKILL válasza Márko88 (#88) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Ezt a kisember dumát hányszor fogod még elsütni ma? Hm? :N :O
Mindenhol hozzászólsz, de jó lenne ha az egyezne a topik témájával. Ha gyűjtöd a hsz-eket akkor legalább úgy tedd hogy annak valami köze legyen a témához, ne csak úgy beirogass. A fórumozás nem merül ki abban hogy "beirogatok valamit, oszt jó van". De ha neked így jó akkor legyél ilyen fórumozó, bánom is én.
De a személyeskedést jó lenne ha mellőznéd az irományaidból, az nem menő. Köszi. :D

(#91) Márko88 válasza BOBAKILL (#90) üzenetére


Márko88
aktív tag

Rendben ;)

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#92) sveczo


sveczo
tag

Lehet h én nem láttam. A hangszóró páros van olyan jó mint az M8?

(#93) -=Starwing=- válasza Maegoss (#75) üzenetére


-=Starwing=-
tag

A fehér beégésén kívül hogyan teljesít a kamerája? Mit tapasztalsz?

Videó készítése/ visszajátszása milyen? Laggol(akadozik), vagy folytonos? Minősége?

"Ajándék csónak ne nézd a lapát..." XD

(#94) princesama2


princesama2
tag

Szerintem a HTC Butterfly S szebben néz ki....
Bár most azt is megszívtam mert, ahogy nézem az XXL-gsm le is vette a kínálatból, pedig ha lett volna pénz tuti vettem volna

(#95) Napfénysüti

Kellemes csalódás ez a készülék, leszámítva a piros hátlapot bejön. :)

Més que un club!

(#96) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Anno nagyon vártam amikor megjelent a HTC Butterfly, sajnos nem hozta be egy szolgáltató sem.

(#97) enginev3.0 válasza Fejvadi (#96) üzenetére


enginev3.0
félisten

Szolgáltató nem is nagyon fogja

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#98) Fejvadi válasza enginev3.0 (#97) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Pedig biztos lenne rá kereslet szolgáltatói opciókkal.

(#99) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Jópofa kütyü, tetszik.

(#100) retifosas


retifosas
csendes tag

Sziasztok!
Nagyon rég nem írt már ide senki. Én a közelmúltban szereztem egy ilyen új telefont.(HTC Butterfly 2, android 5.02) Szeretném valahogyan rootolni! Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy megfrissítettem az androidot. Nem csak, hogy semmi érdemleges jó dolgot nem találtam benne, hanem, sajnos sok minden rosszabb lett! Itt a fórumon sokan vannak olyanok, akik gyakorlottak az ilyen témában. Arra gondoltam hátha tudna itt valaki segíteni! A telefont eredetileg ázsiai piacra gyártották, de itthon vettem magyar garival. Az angol nyelvtudásom elég gyenge, így nehezen boldogulok. Egy Tajwani oldalon találtam hozzá mindent, csak nem sikerült letöltenem a hozzávalókat, illetve megtaláltam hozzá az eredeti régi ROM-ot. Jó lenne visszatenni! Persze minden megoldást szívesen veszek. Örök hála a segítőknek! Üdv!

(#101) 5Trepy1


5Trepy1
újonc

Sziasztok.

Érdeklődnék, hogy milyen benyomások vannak a telóról. Mennyire stabil, üzemideje milyen? milyen problémák vannak vele esetleg?

Előre is köszönöm a választ.

(#102) kopirnyo


kopirnyo
csendes tag

Sziasztok most vettem én is egy ilyen telefont. Beírom a tapasztalataim hátha megindul kicsit a fórum:
A telefonnal nagyon meg vagyok elégedve, kamera, teljesítmény mind hibátlan. ami nekem kicsit fejbevágás volt hogy ami rajta van Magyar nyelv könnyen eltűnhet ahogy nekem is eltűnt mikor gyári állapotokat állítottam vissza. (gondolom ez azért van mert nem ebbe a régióba szánták a telefont, és a boltba csalják elő a nyelvet) Szerencsére találtam neten megoldást ami működik ilyen esetbe:
Ha nincs Magyar nyelv!

Nem hazai régióba szánt készülék 4.2.2-es, valamint 4.3-as frissítése utáni Magyar nyelv elérése!
4.2.2-es frissítés után a MoreLocale 2-vel csak egy kis trükközés után lehet előcsalni a Magyar nyelvet!
A folyamat nem igényel root jogot, nem kell nyitni a készüléket, és nem veszti a garanciát!

Előfeltétele:
1.Telepítetett MoreLocale 2 a készülékre!
2. Pc-re telepített Android SDK, Vagy legalább android-adb_fastboot-16.01!
3. Az USB hibakeresést be kell kapcsolni a telefonon és csatlakoztatni kell a géphez!
Ezt a fejlesztői beállításokban lehet megtalálni! Ha nincs a beállítások menüben fejlesztési beállítások opció, elő kell csalogatni a következőképpen!
Beállítások, névjegy, szoftver információk, egyéb, itt a build számot addig kell nyomkodni, míg ki nem írja, hogy fejlesztő vagy!

Pc-n megkeressük azt a mappát, amelyben az ”adb.exe” parancs található!
Android SDK esetében az sdk\platform-tools mappa, ADB Tools-nál a kicsomagolt mappa!
Itt nyitni kell egy parancssort, a mappa egy üres területén: SHIFT+jobb egérklikk, parancsablak nyitása itt.
Parancssorba beírni a következő parancsokat
Kód: [Válassz]
adb devices
Majd enter!
Ha kiírja a hardver azonosítót, jöhet a következő parancs!
Kód: [Válassz]
adb shell
Majd enter!
Kód: [Válassz]
pm grant jp.co.c_lis.ccl.morelocale android.permission.CHANGE_CONFIGURATION
Majd enter!
Ennyi!
Ezután a MoreLocale 2-vel már elérhető a Magyar nyelv!

ez eddig az egyetlen hibája amit én találtam de ez is könnyen orvosolható.
Kis apróság: a gyári műsorújsággal kombinált távirányító nekem nem. Irányítószám be írása után hibát ír ki ez gondolom megint a régió váltás miatt van. de play áruház-ban vannak termékfüggetlen megoldások.
külön kamera rendszer frissítések tölthetők le play áruházból, ezt próbálta már valaki? én még nem mertem...

[ Szerkesztve ]

(#103) 5Trepy1


5Trepy1
újonc

Estéket.
Köszi a választ, de engem ez a programozósdi, újra rakósdi nem érdekel, nem értek hozzá. Nekem normál keretek közti használat lenne a lényeg. Semmi belepiszkálással. Boltból veszem ha minden jól megy függetlenül, nem akarok belepiszkálni semmivel. Magyar menüvel lesz, 2 év garival szoftveresen is. Ha bármi baj lenne vele vissza a boltba és service. Engem az érdekelne, hogy a masina miként viselkedik használat közben. Van-e típushibája, gondolom a 2 gb RAMra annyira nem kell figyelni. ( Jelenleg egy G2 minim van aminél az 1 gb kissé problémázik, a melegedés is jelen van ha folyamatosan használom pár órát) Ha folyamatosan használod mennyire melegszik? Tehát mik a benyomások a telóról.
Előre is köszönöm :)

(#104) kopirnyo válasza 5Trepy1 (#103) üzenetére


kopirnyo
csendes tag

Én sem akartam belepiszkálni, én is magyarral vettem, de a frissítés belassította a telót ezért rendszer vissza állítást csináltam hogy minden az uj rendszer szerinte legyen . Ez visszaállította a telót keleti nyelvcsaládra (ilyen képírásos akármi- de angolra át lehet nyomni) . Gondolom mindenkinek úgy csalják elő a magyar nyelvet gyárilag is erre a telóra ahogy én irtam és nem akartam szervizbe küldeni két nappal vásárlás után azért amit én is meg tudok csinálni. (pedig én sem vagyok nagy szaki, sőt....) Ha nem csinálsz rendszer vissza állítást gyárira akkor meg marad a magyar nyelv. De előbb utóbb úgyis csinálsz.
Melegedni melegszik, elég jelentősen de azért nem égeti el a kezed :). Én ezt tudtam és nem is zavara. Így hogy minden megvan nyitva a telón amit napi szinten használok ( 2 felhő alkalmazás is) így a memoria 62-65% át használom ki. a megnyitott alkalmazások szinte azonnal betöltenek, ha rányomok az újonnan nyitottakra kicsit várni kell de ez kb 1-1.5 s . Kamera szerintem nagyon ütős és egyszerűen mahinálható ha van egy kis fotós vénád.
És én képeken elég rondának találtam szegényt, de élőben teljesen más a hatás. Nagyon szép (piros)
Ár értékben mindenképp most ez a csúcs szerintem (ha nem lesz baja) :D
a hangzás fülhallgatóval egy csoda. majdnem hogy stúdió minőség (és a max hangerő majdnem hogy fáj). A hangszórók is elképesztő tisztán szólnak de a stereo tól én hangerőben többet vártam ( bár tapasztalatom ebből nem volt csak láttam a tv-ben a HTC-s reklámot anno :D)
ami nekem érdekes volt még hogy telefonálásnál halkabb mint a korábbi telóm (lg optimus l9) nem mondom hogy vészes mert nagyon tisztán hallom a másikat de érezhetően halkabb. valamit írtak arról hogy ezen dolgoznak mert softveresen valamit elcsesztek de megmondom őszintén nem vagyok jó angolból :) elegendő a hívás közbeni hangerő de annál nem több.
Összességében eddig jó döntésnek tűnik.
Ennyi jutott eszembe most ha van más akkor írj. Meg ha valakinek van tapasztalata bármivel én is kérem írja le .

(#105) kopirnyo


kopirnyo
csendes tag

Egyébként valaki próbálta hogy rá megy-e az M8 tokja, vagy külföldről kell rendelni rendes butterfly 2 -höz való tokot?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.