Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kelly416


kelly416
veterán

Szerintem igen jó kis kütyü, én tuti ezt választanám az M8-al szemben.

(#2) DxxD25 válasza kelly416 (#1) üzenetére


DxxD25
tag

+1, nekem tetszik.

(#3) AS


AS
félisten

Aha Samsung S3 hátlap pirosban, ez kb az a szint. . :))
Szerintem aki Htc-t vesz az One2 öt válasza.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

A csillogós plasztik hátlapot igazán elfelejthetné már az egész mobil iparág. :(

<< Heimdal >>

(#5) Steve1207 válasza kelly416 (#1) üzenetére


Steve1207
veterán

Jön a nagy megapixeles M8 is a jövő hónapban dual cammal, akkor már inkább azt :)

.

(#6) jacis


jacis
nagyúr

Nagyon gáz ez a telefon :(

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#7) Nigér


Nigér
őstag

Az M8 szerintem jobban néz ki, inkább az.
Amúgy ez is korrekt cucc.

(#8) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

Jó kis teló ez, bár egyik teló sem tökéletes!

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#9) ollie


ollie
MODERÁTOR

Nem rossz telefon, de ha azt nézem, hogy a Nexus 5 100k körül van, ami csak az akkuban gyengébb, ill. nem bővíthető SD-vel, akkor nem tűnik túl jó üzletnek.

***

(#10) Márko88


Márko88
aktív tag

Örülök,hogy M8 ez kevésbé tetszik. Jó,hogy HTC teszt,ìgy tovàbb ;)

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#11) spawn21


spawn21
veterán

ha matt volna feketében (szerintem az) és volna itthon ............... úgy vágnám földhöz az 5s-t, hogy darabokra hullana

iPhone 13p

(#12) ollie válasza spawn21 (#11) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A fekete Nexus 5 jól néz ki. :D

***

(#13) rodrigez


rodrigez
senior tag

Megint csak az a baj ezzel a készülékkel, hogy jó-jó, de olcsóbban vannak jobbak, és még csak nem is Kínából. Nem mintha azokkal bármi gond lenne. Egy LG G3 is olcsóbb, és itt már a full fém házra sem lehet fogni az árát. Ha a helyes árképzés működne a HTC-nél lehet nem itt tartanának. Tudom, hogy a prémium készülékekkel lehet a legtöbbet keresni, de ez pl. nem is az.

(#14) jacis válasza spawn21 (#11) üzenetére


jacis
nagyúr

Ne vágd földhöz ha úgy alakul hanem küld el nekem inkább :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#15) #13110016


#13110016
törölt tag

Az a hátlap bűn ronda.
Viszont végre korrekt kamerája lett.

(#16) vicze válasza spawn21 (#11) üzenetére


vicze
félisten

Jelenleg még csak fehér és piros van, a többi szín majd később jön.

(#17) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Inkább One, a fém miatt

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#18) 2o1i válasza ollie (#9) üzenetére


2o1i
senior tag

És a Nexusnak nincs semmilyen IP védettsége, gyengébb a soc, kisebb a kamera felbontása, stereo hangszóró sincs, se dupla led, se fm rádió, se infra. :)
Ettől még persze szerintem is drága.

Feketében, vagy fehérben lehet elfogadnám, de ez a piros nagyon b*zis.

Egyébként jó kis teló. Tetszik, de le nem cserélném rá a mostanit.

[ Szerkesztve ]

(#19) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

Télleg?

Vuff?

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#20) dokee78


dokee78
félisten

Na egy szép,tetszetős HTC. :C

(#21) zsarkov


zsarkov
tag

Mi ez a bazári, csillogós, céllövöldében kétpálcás hátlap? :D

(#22) bollokcs80 válasza ollie (#12) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

"...még ha úgy is tűnhet néha, csak sodródnak az árral." - Néha meg elszállnak vele.... :DD

Ha ez 170k, akkor a One Mini 2 hogy lehet 160?! :((

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#23) Steve1207 válasza bollokcs80 (#22) üzenetére


Steve1207
veterán

Úgy, hogy nem az a "trend", hanem az 5" és felette lévő kategória most. Akinek minibb telefon kell az kicsengeti így is, úgy is érte a pénzt.

.

(#24) snakehb


snakehb
csendes tag

HTC E8 nekem jobban tetszik, mint M8 alternativa. Hardver ua., kivéve a kamera, ami a 13MP változat, csak az M7-re hasonlít, aminek világbajnok a designja, ráadásul olcsóbb, mint a M8 és a Butterfly (110k körül van). Jöhetne arról is egy cikk...

http://www.gsmarena.com/htc_one_(e8)-6397.php

(#25) tDr1v3r válasza snakehb (#24) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Abból van matt festésű is, ugye? Nekem is az tetszik amúgy, pont a szappantartó feelinges kivitel miatt.

A Sense még mindig gyönyörű. MIUI-t használok (sokak szerint ez szebb), de még mindig ámulatba ejt a HTC megoldása. Hogy a francba lehet hogy az összes okostelefongyártó designerei közül egyiknek se sikerült megközelítenie az ő felületüket?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#26) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ha választani kéne az M8 vagy e között, én biztos ezt választanám. Jobb kamera, jobb hardver, nekem a műanyag ház is előnyös (na nem a piros persze) és az ára is egész korrekt - bolti garanciával.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#27) Steve1207 válasza tDr1v3r (#25) üzenetére


Steve1207
veterán

E8-ban rosszabb minőségű a kamera modul sajnos, hiába az ugyanakkora pixelszám.

Amúgy detto, én is MIUI és Sense párti vagyok (már csak Sense, mert a MIUI a V4 óta nem az igazi). Korábban írtam, hogy lesz űber M8 a hónapban. Igaz nem vízálló, de gondolom ugyanezt a kamera modult duósítják, a többi meg marad úgy, ahogy volt. Sőt, ha minden igaz ez idehaza is forgalomba kerül hivatalosan, mint anno pl Sensation-nál a felturbózott XE.

.

(#28) judas13


judas13
addikt

170-ért csillogó műanyag házzal már eleve kizáró tényező.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#29) tDr1v3r válasza Steve1207 (#27) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A kamera engemet nem érdekel annyira (így is simán megvan az Instagram-szint), a kinézet (mind hardveres, mind szoftveres) már inkább... iPhone 5c-t szerettem volna régebben, de kinézet (csillogó hátlap, iOS 7 és 8 az amúgy nagyon jó grafikai megoldások melletti eszméletlen igénytelen dolgaival) miatt kiesett nálam.

A HTC mindkettőben brillírozik, csak enyhén szólva se olcsón. :DDD A későbbi támogatásról meg inkább ne is beszéljünk...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#30) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Vajon miért nem tud a flagship készülékébe egy normális kamerát rakni a HTC? Miért?

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#31) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Jó telefon lett, pontszám vadászoknak tökéletes :D
Matt hátlap jobb lenne.

(#32) Xaels válasza bollokcs80 (#22) üzenetére


Xaels
félisten

Az árakról annyit. A One Mini2 is csak a legdrágább helyen volt annyi(most már ugyanott 130k körül van) máshol közel sem került annyiba... Ez a 170k ugyancsak nem releváns hisz ez egy idehaza nem is forgalmazott készülék, annyi amennyit nem szégyelnek érte kérni az adott boltnál.

Szerintem ez a Butterfly 2 nem nagy eresztés. Pár éve az első Butterfly hozott először fHD kijelzőt például a piacra. Ez semmi több, egy átcsomagolt M8-nál az ázsiai piac igényeinek megfelelően. A kamera meg más oldalak szerint nem olyan jó, sőt van amiben az M8 jobban teljesített ilyen téren, de majd meglátjuk mi jön majd M8 Eye néven.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#33) vicze válasza Xaels (#32) üzenetére


vicze
félisten

M8 Eye az ez csak fémházban szóval nem lesz nagy eresztés.

(#34) Badboys


Badboys
őstag

Szeretettel köszöntjük az applé és samu fanokat és trollokat. Hiányoltuk megjelenésüket.

Amennyiben ez drága mert valóban kissé sokba fáj. Kérdezném akkor az almalé nem drága közel 300000 ért?

[ Szerkesztve ]

(#35) Csapoati válasza Badboys (#34) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Egy darab Apple vagy Samu trollt nem lattam itt, szoval nem ertem mi a problemad.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#36) Cyberpunk válasza Badboys (#34) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én jelenleg csak egy flame-előt látok.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#37) tDr1v3r válasza Csapoati (#35) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Mert ő HTC fan. :)

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#38) #13110016 válasza Badboys (#34) üzenetére


#13110016
törölt tag

Csak a hétfő miatt vagy troll? Mi a baj? :Y

[ Szerkesztve ]

(#39) Xaels válasza vicze (#33) üzenetére


Xaels
félisten

Ha csak ennyi... Igazán megerőltethették volna magukat, nem kellett volna kukázzák az UP elgondolást csak meg kellett volna növeljék a felbontást legalább 6Mp-esre 16:9ben(a N5 is ennyit tud), vagy játszhattak volna egy kicsit a specifikációkkal, hogy papíron meglegyen a 12-13Mp és befogjanak sok szájat.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#40) Márko88


Márko88
aktív tag

Ergonòmia mi alapjàn 7 pont ?

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#41) vicze válasza Xaels (#39) üzenetére


vicze
félisten

Ha senki nem gyárt olyan szenzort akkor nem gyárt.
Amúgy tök gazdaságtalan a nagyobb, mivel így is dupla ekkora lenne a szenzor ugye azonos pixel mérettel és a fogyasztása is ugyan úgy duplázódna. Semmi értelmét nem látom, maraktingnek jó.
Ahhoz hogy trükközzenek pedig 16MP-os kell, hogy 4 kicsit lehessen 1naggyá összevonva.

(#42) csordas11


csordas11
aktív tag

Nem rossz ez, de szerintem is piszok drága. Nexus 5 forever!

(#43) Flyme


Flyme
senior tag

,,Ügyes túlélő a HTC, hiszen már jóideje „halálhírét” "
Talan mert az osszes csodbemegy hir fake volt..
Ez a lakkozott hatlap.. ejj :( Egyebkent tokeletes telefon lenne.. Tenyleg eleg fura a htcnel a Butterfly sorozat, konkretan jobbak, olcsobbak a lepkek mint a oneok, megis csak Azsiaban elerhetoek :F

(#44) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Végre megint egy HTC amibe nem lehet belekötni. Teljesen korrekt, még az ára sincs elszállva. A fényes hátlappal nekem gondom sosem volt. Akik tokban tartják azoknak meg pláne ne legyen. Nekem a stereó előlapi csak a helyet foglalja mondjuk. Szerintem IP 57 és az infra is hogy belefért.
Ha ezzel a kamerával adták volna ki az M8-at, akkor lehet kevesebb fika ment volna a képminőségre. Ha lesz M8 frissítés ezzel a kamerával, akkor simán a legjobb androidos telefon lehet az M8, ha megfizeted.

(#45) ollie válasza ctvagyok (#44) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az ára nincs elszállva?

***

(#46) spawn21 válasza ollie (#45) üzenetére


spawn21
veterán

Akkor ezt majd minden aktuális nagy telefon topikjába be fogod írni? Hogy drága?

Mert akkor sokat fogsz irkálni

iPhone 13p

(#47) Gery85


Gery85
tag

Végre már hogy kukázták a 4megapixelt

(#48) F34R


F34R
nagyúr

Kamera es hardver fejlodes jeles, bar nekem ez a hatlap nagyon nem tetszik.

(#49) Sheepczx


Sheepczx
tag

1. Fájlkezelő a one-ba is 4.4.4.-el került be, gondolom itt is ez lesz.
2. Power To Give-et lehet ugy használni hogy csak akkor fusson ha töltön van a telefon, ergó nem nyirja ki az aksit.

Jó cikk. köszönjük! :)

[ Szerkesztve ]

(#50) ctvagyok válasza ollie (#45) üzenetére


ctvagyok
őstag

Nemtudom, de az összes elsővonalas gyártó gépei ennyibe fájnak. Főleg, hogy a HTC a drágább gyártók közé tartozik. Lehet, hogy egy kicsit túlzásba estem, de a kezdőára nem annyira magas.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.