Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tikakukac


Tikakukac
titán

Gyönyörűek azok az EB-k, nomeg borsos az áruk. Apró észrevétel: a piros pöcökegér eddig TP volt, mostantól a HP-nak is ilyen lesz?

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#2) Ringman válasza Tikakukac (#1) üzenetére


Ringman
nagyúr

elitebook workstationnél narancssárga a pöcök.

K szériás quadro-ra kíváncsi leszek, arra is, hogy lesz-e ips lehetőség a 14"-os modellnél.

[ Szerkesztve ]

(#3) Tikakukac válasza Ringman (#2) üzenetére


Tikakukac
titán

Mennyire vagy te biztos ebben a narancssárga pöcök és workstation kombóban?
Itt mondjuk nem látok csak feketét, és eddig is úgy emlékeztem, hogy HP feketét rakott :U

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#4) raper


raper
senior tag

Igazából teljesen mindegy milyen színű a pöcökegér, ha a gép önmagában kivül-belül brutális. :)

(#5) Ringman válasza Tikakukac (#3) üzenetére


Ringman
nagyúr

a 60-as végűeknél már az volt, az meg ugyanez a váz:
[link]
képlink

(#6) Tikakukac válasza Ringman (#5) üzenetére


Tikakukac
titán

Akkor nincs gond, a régieken nem ilyen volt, akkor csak nem hallucináltam, hogy tényleg nem ilyen volt. A 60-asok új modellek, olyanokkal még nem találkoztam, csak az eggyel régebbiekkel. Meg az azoknál sokkal régebbiekkel. Csak ez a szín régen fel volt osztva: piros, kék, fekete fel volt osztva a 3 nagy üzleti noti gyártónál. HP most változtat ezek szerint.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#7) Ringman válasza Tikakukac (#6) üzenetére


Ringman
nagyúr

hp 8510w-re meg kék pöcköt raktak.
azt hiszem, csak a ws-vonal kapott narancssárga-sötétszürke színösszeállítást.

(#8) Tikakukac válasza Ringman (#7) üzenetére


Tikakukac
titán

Beszarás, tényleg kék. Akkor eddig én makkoltam ügyesen, p/w ami volt az mind fekete, TP-k pirosak, Dellek kékek és csókolom. Na mindegy, de legalább ma is okosabbak lettünk, ez pozitívum mindenképp :)

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#9) próbakocka


próbakocka
senior tag

SFF workstation 240 w-os tappal. Elegge eletkeptelennek tunik...

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#10) lujó55


lujó55
őstag

Az ELiteBook sorozat nagyon ott van, de a Z800-at nem adnám.

(#11) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Miben is másabbak a munkaállomás-videókarik, mint a játék-videókarik?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#12) Peczek válasza Ringman (#5) üzenetére


Peczek
aktív tag

Ennek a narancssárga (piros ?) pöcökegérnek olyan ThinPad szaga van. Bár soha nagyobb bajt. [link]

(#13) freestailo


freestailo
őstag

90%-os hatásfokú táp van benne?? azért azt megnézném :)

(#14) Tikakukac válasza freestailo (#13) üzenetére


Tikakukac
titán

Melyik része hihetetlen?

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#15) lenox


lenox
veterán

Az se lenne rossz, ha a hp z820 vegre 6 GB/sec-nel gyorsabban birna irni a memoriat...

(#16) freestailo válasza Tikakukac (#14) üzenetére


freestailo
őstag

jó biztos igaz amit a cikkben írtak, de számomra ez elég meglepő, biztos sokat dob az áron.

(#17) Tikakukac válasza freestailo (#16) üzenetére


Tikakukac
titán

3 éve van 85Plus tápegységem, és már akkor sem a csúcskategória teteje volt. 1-2 éve azért már vannak 90-es tápok, és nem fél kilowattos méretben nem is sokkal drágábban, mint a többi minőségi táp.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#18) adm


adm
őstag

...melléjük maximum 16 GB memória építhető, az Intel gyorsítótáras megoldását pedig egy 24 GB-os, mSATA csatolós SSD látja el.

már a xx60-as szériánál is a 4 magos konfigok 4 slotot kaptak, amivel 32gb lett az elérhető ram mennyiség. barátságtalan lenne, ha visszafejlődtek volna. nem bánkódnék ha az lenne a legnagyobb problémám, hogy várjak-e a 8770w-re a 8710w-m cseréjekor.

16core - 32thread - 64gb

(#19) Malwoon válasza Peczek (#12) üzenetére


Malwoon
csendes tag

Hát, ha a színnel a használhatóság is a TP felé mozdult el a pöcökegeret tekintve, akkor még örvendetes is. Egy ideje én is ThinkPad kupakkal használom a 8540w-n a pöcköt. Használhatóbb megoldás....

(#20) foxxmotor


foxxmotor
tag

Pofásra sikeredtek ezek a notebook -ok.

(#21) Peczek válasza Malwoon (#19) üzenetére


Peczek
aktív tag

Hát az Elitbooknál nem bírtam megszokni a pöcökegeret, maradt az egér (illetve időnként a tapipad).

(#22) próbakocka


próbakocka
senior tag

A Lenovo Thinkstation workstation-ok a HP Z200 sorozathoz képest milyenek?
(pl E30?)
fos kínai, vagy jobb mint a HP ?

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#23) Z_A_P


Z_A_P
addikt

Epp ilyet nyuzok, 8560w
Full HD, I7 2860QM (8 thread), 8G ram, Quadro 2000M 2G dedikalt memoriaval, stt,stb.

Egesz kellemes, de sajnos valamiert az energia-management nem mukodott jol, es hiaba kapott terheles, neha a idle 800 mhz ott maradt :O
Atraktam a windows beallitasokban a min. cpu speed-et is 100%-ra, igy most non-stop 3300-on megy (Core Temp szerint).
Na igy mar egeszen hasznalhato :)
Ja, es latom tema volt, narancsszinu a kis pockoje.

[ Szerkesztve ]

OK

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.