Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Centre


Centre
aktív tag

Se GPS, se SIM olvasó, se üzemidő.

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Egyenesen Kínából, méghozzá OEM partnertől.

Rockchip RK3066-tal, csak ezt nem merték felvállalni se...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) DopeBob


DopeBob
addikt

Karakteres wtf? a HP logón kívül mégis mi különbözteti meg akármi mástól? :(

MZ/X

(#4) Ghoosty


Ghoosty
őstag

Elolvastam a címet, erre azt hittem, hogy kijönnek egy csak betüket (karaktereket) használó tablettel. Mondom ilyen nincs, aztán rájöttem, hogy hülye voltam. :D

(#5) M@trixfan


M@trixfan
addikt

170 dollárért szerintem nem szabad ennél többet várni tőle. Nem is olyan régen még ennél gyengébb kijelzővel került ennyibe egy sima digitális képkeret. Inkább örülni kell, hogy a "nagyágyúk" versenye leehetővé tette ezt az árszintet is.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#6) Kirrr


Kirrr
aktív tag

A HP logótól eltekintve ez egy Ainol Novo Aurora II (amiben ráadásul IPS panel van). Ez így felejtős már egyből... :(

(#7) fkoppany


fkoppany
csendes tag

Ennyiért nem rossz, de a kijelző körül az a hatalmas keret engem nagyon zavar. Igaz, mindegyik tablet esetében ekkora keret van, de minek??? Mivel se GSM, se GPS antenna nincs benne, kevesebb áramköri elem kisebb lapon is elférne. Igazán le faraghatnának a méretből...
Amit pedig az adatátviteli lehetőségeken spórolnak azt fordíthatnák a kijelző felbontás növelésére.

Az eddigi képeket elnézve, tényleg csak egy olcsóbb kínai tablet HP logoval.

[ Szerkesztve ]

(#8) DopeBob válasza fkoppany (#7) üzenetére


DopeBob
addikt

Valahol azért meg kell fogni, nyilván tudnának olyat csinálni, ahol nincs vagy minimális a keret, de akkor belelógnak az ujjaid a képbe :K

MZ/X

(#9) fkoppany válasza DopeBob (#8) üzenetére


fkoppany
csendes tag

Szerintem bőven elég, ha mondjuk az alján van olyan passzív hely ahol meg tudom fogni. Egy 7 collos tablet nem akkor súly, hogy fél kézzel tartva megerőltető lenne.

(#10) DopeBob válasza fkoppany (#9) üzenetére


DopeBob
addikt

Nem a súly a gond. Nézz meg egy ipad mini-t pl. Oldalt keskeny kávák vannak. Engem pl zavar egy kézben fogod állítva, az ujjaid belelógnak a képbe. (vagy csak rosszul fogom ;] )

MZ/X

(#11) Supra


Supra
tag

hirtelen elképzeltem egy tabletet, aminek fekete-fehér, csak karaktereket megjeleníteni képes kijelzője van, és NAGYON nem értettem a dolgot :-)

De már elmúlt, leesett..

CSillagkapu rajongók ide -> www.SG-1.hu

(#12) Ghoosty válasza Supra (#11) üzenetére


Ghoosty
őstag

Üdv a klubban, lásd fentebb! :)

(#13) banhammer


banhammer
veterán

Tablet 3G nélkül nálam szóba se jöhet.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#14) ALBY


ALBY
senior tag

Telefonod továbbpattintja a 3G-t a zsebedből saját kis wifijén ha a BKV-n álldogálsz,
aztán nem kell venni két sim-et két előfizetéssel.

Akinek ez nincs vagy nem fexik, vesz 3G-s tablettás pc-t, amiért sajnos sok plusz pénzt elkérnek,
amit meg poénból kár kifizetni ha úgyis van már nálad egy 3G-s kütyü. Ennyi az egész.

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#15) Mardel92 válasza ALBY (#14) üzenetére


Mardel92
tag

Mindig ezt hozza fel mindenki, de tényleg kell az a 3G tabletbe. Én azért vettem a tabot, hogy butafónon telefonálhassak, mivel zavart, hogy beszélek egy két órát és sír a töltőért. És ugye meg is jött a létjogosultsága. Régi telóról nem fogom a feltöltőkártyás csomagom nemlétező netét továbbküldeni nemlétező wifivel :)

Persze nem azt mondom, kell a wifi only cucc is, sokak használak okosteló+tablet párost, de azért szerintem van sok hozzám hasonló hozzáállású is.

(#16) kovgab


kovgab
aktív tag

Nem nagyon vagyok lenyűgözve ettől tabtól..., az előző terméke a touchpad, abban nagyobb fantáziát látok még most is :N

Ká Úr

(#17) Szaki Bácsi


Szaki Bácsi
tag

Sziasztok. Lenne nekem egy ilyen tabom. Esetleg megtudná mondani valaki, hogy lehet e csatlakoztatni külső klavit? Z1 Compacton sikerült de ez valamiért nem reagál. Mi lehet a bibi?

Ne feledd az értékelést! Ha megfelelt az üzlet kérlek értékelj!! :) \"Az überbrutál SSD 8000, de a Bacsis okozta mosoly megfizethetetlen. Minden másra ott a lekvár."\

(#18) ferke72


ferke72
aktív tag

HP Stream 7 MS felől érdeklődnék.. 32Gb és 1Gb ram. persze nincs benne csak wifi..gps is kimaradt és ezért a belépő szintért 100Us dolcsit kérnek. Átlag felhasználásra elegendő az 1Gb ram? sokan preferálják a 2Gb ramot mondván simábban fut..
köszi :R

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.