Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) KrAt válasza Jim Tonic (#44) üzenetére


KrAt
veterán

A HP.. De azt ne mondd, hogy az ilyen kaliberű gép minden márkát tekintve nem erős.. :) De, az :)

(#52) KrAt válasza Geller72 (#50) üzenetére


KrAt
veterán

Nem fizetett senki, max Opelről írnék elfogultan :DDD

(#53) KrAt válasza Findzs (#48) üzenetére


KrAt
veterán

Van az aljáról kép, teszek be mindjárt :)

(#54) Napfénysüti válasza mikloss (#38) üzenetére

Iszonyat jó gép, csak dícsérni tudom. De az már más kategória, sajnos árban is. Én is használtan vettem emiatt. :)

Més que un club!

(#55) redbull86


redbull86
aktív tag

Karaj laptop nagyon :)))
Nekem is DV6 is sorozat van ;) X2 es AMD 3GB ram 7200Gt kari.
és nincs rá panaszom.. perfect kis noti.
nekem egyetlen egy bajom van vele,. a zongora lakk verzió kicsit kényes :) de nagyon szép és látszódik rajta ha van törődve vele.

Asrock fatality b250 I7-7700T 16Gb 2400Mhz GTX 1060 6Gb Be quiet Shadow rock 2

(#56) mrbego


mrbego
aktív tag

A support tényleg nem rossz. Most hogy volt bajom vele, felhívtam őket, leegyeztettünk, aztán jött érte a futár - elvitte - megjavították - futár visszahozta. Szóval ajtótól ajtóig hozzák viszik.
Össz-vissz 6 napig volt oda, ebben volt hétvége is (sajnos).

Üdv, P

(#57) KrAt válasza mrbego (#56) üzenetére


KrAt
veterán

:R

(#58) redbull86 válasza mrbego (#56) üzenetére


redbull86
aktív tag

Ez még a jobbik eset más márkánál halottam párszor hogy vidd be aztán majd szolnak ha tudnak valamit,. és ha nagyon hoszú időre bent kell hagyni mert esetleg úsznak a szervízben amit kétlek, akkor esetleg csere készüléket kellene adni.
De ezt szokás szerint el sunyizzák.

Asrock fatality b250 I7-7700T 16Gb 2400Mhz GTX 1060 6Gb Be quiet Shadow rock 2

(#59) redbull86 válasza KrAt (#57) üzenetére


redbull86
aktív tag

:DDD ez nagy,. rövid és tömör válasz :D :C

Asrock fatality b250 I7-7700T 16Gb 2400Mhz GTX 1060 6Gb Be quiet Shadow rock 2

(#60) Geller72


Geller72
veterán

"Összességében: ha most kéne notit vennem, valszeg eladnám az asztali gépem, és mindenképp beruháznék egy ilyenre, el tudnám képzelni az asztalomon."

Ha nem játszol (újabb játékoknál úgy is "karesz") bőven elég a 6730s szvsz. Max 150k. A proci ugyanazt tudja, és majd mindenben megegyezik. Az Opel nálam a turbós kalibránál kezdődik.:DDD. persze, nincs ilyenem, csak a rokonoméval mentem.:D.

(#61) orosmet


orosmet
tag

Szép dv5 1199-es.
Tetszik nekem is kinézetre, de én a dv6 1130 eh-t választottam.
:))

(#62) redbull86


redbull86
aktív tag

Nekem nincs probléma a játékokkal amiket használik meg játszok rajta.
UT2004 (8GB)
Warcraft 3 + os extra
CS limitált kiadás.
Flat out 2

64MB os PCexpress 16X es de max 1Gb-t tud használni
Dedikált memóriás videókari jó lenne valami erősebb,. de boltokban nem igazán találtam :((
Pedig álítólag vannak.

Asrock fatality b250 I7-7700T 16Gb 2400Mhz GTX 1060 6Gb Be quiet Shadow rock 2

(#63) Kantorpe


Kantorpe
tag

Muhaha a sok tapos, 3 kilo nehez ? Jarkaltal volna a jooreg 2002s 5 kilos vacakka + taska amivel nekem volt szerencsem.
Ehez viszonyitva a dv6 egy aldas, suly tekinteteben.

Aki nvidias laptopot vesz az megis erdemli, hogy szivjon vele.

Nekem nagyon bejott, siman jatszik hdt es hdmin tudom tvre dugni, mi kell mas ?

Teszt najsz, hasonlokeppen ereztem enis a kis dv6 megismeresekor.

[ Szerkesztve ]

Minden élő megöregszik, minden tulajdon elenyészik...

(#64) SPC3RUN


SPC3RUN
tag

nekem is ilyesmi van csak az enyémbe 500gb meg 3gb ram és 256os gpu
valami hp pavilon dv9705ea

(#65) KrAt válasza orosmet (#61) üzenetére


KrAt
veterán

Az se csúnya :)

Egyébként érdekes, valaki vagy utálja a HP-t, vagy szereti, köztes megoldással ritkán találkozok.. :)

[ Szerkesztve ]

(#66) Radioactive


Radioactive
tag

Nekem kb. ilyen van, csak a videókártyában gyengébb, meg más márka a belseje, szal 4 giga RAM, de AMD Turion X2-es, azonos mhz-es proci, viszont a videokari "csak" egy ATI Radeon 3470-es, de nekem bőven elég, viszont van Blu-ray iro, ugyanigy HDMI csati, meg 320giga hdd. Írtó jó gép, imádom. :)

"Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

(#67) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

jó kis gép, elfogadnám :D

when the sun shines, we'll shine together

(#68) redbull86


redbull86
aktív tag

Nah igen kinek mi jutott kinek mire volt pénze anno,.
Nekem ezt dobta a gép.
De lehet videókarit kapni álítólag,. csak még nem találtam meg! :D
Egyépként full HD illetve blu ray filmel sincs semmi gond tud támogatást adni a videókártya.
Kizárólag játék miatt kellene nekem is majd egy erősebb videókártya bele.

Asrock fatality b250 I7-7700T 16Gb 2400Mhz GTX 1060 6Gb Be quiet Shadow rock 2

(#69) Móci


Móci
addikt

Jó cikk lett, köszönet érte! Ilyet én is telepítenék szívesen, nem csak az ótvar szarokat! :R
Tetszetős gép, én is hazahoznám, ha arról lenne szó.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#70) KrAt válasza Radioactive (#66) üzenetére


KrAt
veterán

Teljesen korrekt masina a tied is :)

(#71) xEon1337


xEon1337
őstag

Akárhányszor kipróbáltam ezt a gépet, rosszul voltam a touchpadjától. Egy kis idő után ragad az egész és nem tudom húzni rajta az ujjamat.
A másik, ami sosem tetszett vele kapcsolatban, hogy még alapjáraton is nagyon átvette az egész gép a hőt, és nem csak alul, hanem felül is.
A kinézettel amúgy nincsen probléma :)

"Less but better" - Dieter Rams

(#72) P00By


P00By
nagyúr

:R
Nekem is kéne :D

(#73) Csabee. válasza xEon1337 (#71) üzenetére


Csabee.
nagyúr

az erős vga miatt melegszik nagyon.. :( de hát valamit valamiért..

Üdv: Csabee.

(#74) Napfénysüti válasza Csabee. (#73) üzenetére

Ezt a gépet lehet ölben használni?

Més que un club!

(#75) KrAt válasza Napfénysüti (#74) üzenetére


KrAt
veterán

Lehet, csak megfőnek a tojásaid :D

(#76) Napfénysüti válasza KrAt (#75) üzenetére

Pont ettől tartottam. :D Akkor ez igazából DTR gép? :F

Més que un club!

(#77) orosmet válasza KrAt (#65) üzenetére


orosmet
tag

Üdv.
Nagyon tetszett a teszt :R
Hát igen, van akinek bejön a Hp, van akinek nem.
Nekünk is Opel-ünk van, egy Omega A, meg egy Omega B1-es 2.5 V6.

(#78) KrAt válasza Napfénysüti (#76) üzenetére


KrAt
veterán

Nem, igazából ahsználható, csak soksok használat után az erős HW-ektől melegszik sjana :(

(#79) redbull86


redbull86
aktív tag

Szinte majdnem minden laptop olyan hogy alul forró. szal max ha valamilyen lapon használod,. a mellet pedig a hűtés miatt jó ha szellőzik picit az alja,. :))

Asrock fatality b250 I7-7700T 16Gb 2400Mhz GTX 1060 6Gb Be quiet Shadow rock 2

(#80) redbull86


redbull86
aktív tag

Maradok a jó kis szuzukinál ;) 1.3 GLX 70Le 5L/100Km :) lehető legjobb 8 évesen 24000Km el :D

Asrock fatality b250 I7-7700T 16Gb 2400Mhz GTX 1060 6Gb Be quiet Shadow rock 2

(#81) redbull86


redbull86
aktív tag

Meg oldás USB-s laptop hűtűvel veszed az öledbe ;)P ennyi és nem főnek meg a tojások :D

Asrock fatality b250 I7-7700T 16Gb 2400Mhz GTX 1060 6Gb Be quiet Shadow rock 2

(#82) Napfénysüti válasza redbull86 (#79) üzenetére

Ezért vettem TP-t. Mivel annak kiváló hűtése van simán használhatom ölben vagy nézhetek filmet az ágyon. :K

Més que un club!

(#83) redbull86


redbull86
aktív tag

Én egy nagyobb "vágódeszkát" használok :Dvékony és nem nehéz de még is el fér rajta a noti meg az egér is. :))

Asrock fatality b250 I7-7700T 16Gb 2400Mhz GTX 1060 6Gb Be quiet Shadow rock 2

(#84) Peter M válasza redbull86 (#83) üzenetére


Peter M
tag

Bocsi nem válasz

Tényleg nem kell elszállni a HP-tól én is szívok vele de ami nektek fontos lehet kb 1000db alaplaphibás dv S/N száma:

http://hplies.com/memberlist.php?mode=searchuser&sk=w&sd=d

főleg ha külföldről származik a gép érdemes leellenőrizni és nem oszt vagy szoroz van közte AMDs is bőven.

[ Szerkesztve ]

https://www.behance.net/marosi-peter-k

(#85) Cyberb0b


Cyberb0b
tag

Tetszett a cikk. Tudással nincs probléma jó kis noti, viszont nekem a dizájn nem tetszik, valójában egyén függő, de nekem nem az igazi. :R

♦♣♠ A nő olyan, mint egy költői hasonlat. Ha szép, akkor az sem baj, ha nincs semmi értelme.. ;) I am 33% Geek ♦♣♠

(#86) mrbego


mrbego
aktív tag

Nahát az enyém nincs a listán. Bár ahogy látom zömében 8400M grafikus chippel szerelt gépekről van szó, amikről azt hiszem olvastam régebben hogy az nvidia beismerte hogy hibásak :S

Üdv, P

(#87) Kantorpe válasza mrbego (#86) üzenetére


Kantorpe
tag

Ugyvan.
Beismertek, hogy a nagymerteku hoingas miatt a bordak lejonnek es szetsul az egesz. Minden hasonlo otvar nvchippel szerelt gepen elojon elobb utobb.

Minden élő megöregszik, minden tulajdon elenyészik...

(#88) redbull86 válasza Peter M (#84) üzenetére


redbull86
aktív tag

El hiszem tökéleted gép nincs ez modeltől márkától függetlenül is van rengeted széria hibés elő fordulhat. akinek nincs vele gondja az örül,..
Én is így teszem örülök hogy kifogástalanul üzemel! :))

Asrock fatality b250 I7-7700T 16Gb 2400Mhz GTX 1060 6Gb Be quiet Shadow rock 2

(#89) redbull86


redbull86
aktív tag

Nekem sem a 8400 es chippe val,. szerencsére,. meg másik videókari is van benen így szerencsém van :)) És nem is külföldről való!

Asrock fatality b250 I7-7700T 16Gb 2400Mhz GTX 1060 6Gb Be quiet Shadow rock 2

(#90) h_mate


h_mate
tag

A noti tényleg király, csak ne lenne ennyi helyesírási hiba...

Suhognak a Fuck.

(#91) KrAt válasza h_mate (#90) üzenetére


KrAt
veterán

Ennyi helyesírási hiba??? Olvastál te valaha "no name"-től? :) Muti már a helyesírási hibákat plz..

(#92) redbull86


redbull86
aktív tag

NO COMMENT ! :DDD és csak fetrengek a röhögéstől! :D

Asrock fatality b250 I7-7700T 16Gb 2400Mhz GTX 1060 6Gb Be quiet Shadow rock 2

(#93) redbull86 válasza KrAt (#91) üzenetére


redbull86
aktív tag

Nálad a pont! :D

Asrock fatality b250 I7-7700T 16Gb 2400Mhz GTX 1060 6Gb Be quiet Shadow rock 2

(#94) JanR


JanR
addikt

Orulok, hogy tetszik ez a noti :DDD
Nekem is ilyen van, csak nagyobb vinyoval szerelt (320GB) - amit mellesleg mar garanciaban mar csereltek is :(((

Annyit meg hozza tennek, hogy tenyleg baromi gyors gepnek szamit notik koreben, viszont emellett nagyon sok hot termel!

(#95) mrbego válasza JanR (#94) üzenetére


mrbego
aktív tag

Esetleg elmondanád nekem mi volt a baj a merevlemezzel? Csak azért mert engem az zavar, hogy eg yhete kb a HDD Sentinel hibákat jelzett. Pontosabban 2x nem pörgött fel rendesen.
Köszi!

Üdv, P

(#96) JanR válasza mrbego (#95) üzenetére


JanR
addikt

Eloszor is az volt a gondom, hogy az asszony hasznalta menetrendszerint (net/excel/stb...) aztan egyszer csak kekhalal. Meg is lepodtem, hogy wtf? Bementem BIOS-ba futtattam egy RAM es egy HDD ellenorzest. A HDD teszt feltunt, hogy nagyon lassu volt igy feldobtam a HD sentinelt, hogy leellenőrizzem a vinyót. Ott ki is bukott. A 2 hónapos gépben 91% kondíció 8 hibás szektor. Néztem nagy szemekkel, hogy pont velem? Aztan gondoltam csapok egy reinstallt ( mert a HD sentinel csinált már ilyet a nagy gépemen is miután feldobtam a W7-et ). Na újra felpakoltam a Vista-t, beállítgattam ezt-azt, de érezhetően lassabb volt a gép, mint új korában. HD sentinel fel, majd teszt, végeredményeb kaptam 86%-os kondíciót és 12 hibás szektort.

Felhívtam a HP-t, hogy ilyenkor mivan és elmondták, hogy ők csak akkor cserélnek alkatrészt, ha a BIOS HDD teszt hibázik, ők a HD sentinel-nek 'nem hisznek'.

Gondoltam magamban jólvan. Gyorsan újradobtam a rendszert - hátha mégszarabb lesz a vinyó és igazam is lett. BIOS-ban a HDD teszt 60%-nál megállt se előre, se hátra.

Beléptem kiváncsiságból a Win-be ezek után és a HD sentinel 'csodák csodájára' 81%-os kondíciót mutatott 16 hibás és 1 súlyos szektorral.

Ezek után felküldtem a HP-nak és szó nélkül kicserélték a vinyót benne. hitachi helyett kaptam egy Samsungot, de érezhető a különbség, megint szépen dolgozik a gép :)

Röviden ennyi:DDD

(#97) mrbego válasza JanR (#96) üzenetére


mrbego
aktív tag

Köszi!
Hát nekem a kondíciója leesett először 97%-ra, aztán most meg 94%. A BIOS-ban futtatott teszt nem adott hibát. Remélem csak egy véletlen eset volt. Egyébként az enyémbe WD merevlemez van, és örültem hogy dejó, nem lesz vele baj. Remélem így is marad.

Üdv, P

(#98) Csabee. válasza mrbego (#97) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nincs bad sector? Ha nem észlelsz lefagyást megakadást kerregést vagy lassulást, akkor nincs gond, de amint észrevehető valami jelenség, akkor vidd garanciáztatni! Addig ne, mert ha azt mondod hogy megnézted HDD sentinellel akkor kinevetnek jó eséllyel. Szóval várj vele..:)

Üdv: Csabee.

(#99) mrbego válasza Csabee. (#98) üzenetére


mrbego
aktív tag

Nem nincs rossz szektor szerencsére. Egyelőre csak az a hiba ami a smart adatokból kiolvasott a HD sentinel. Megjegyzem, hogy a HDDlife for notebooks pedig 77%-osra ítéli, miközbe azt írja hogy kifogástalan a kondíció. Addíg mig a BIOS tesztje nem ad hibát nem foglalkozom vele nagyon.

Üdv, P

(#100) JanR válasza mrbego (#99) üzenetére


JanR
addikt

Kulonleges hibat nekem sem adott, ahogy irtam, hanem egyszer csak megallt es 1,5 oraig 60% volt, ott untam meg :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.