Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) max-pain


max-pain
senior tag

Szoval nem aruljak el milyen driverekkel lehet gond? :D
Ez valami hulye vicc???

(#2) Erasmus válasza max-pain (#1) üzenetére


Erasmus
őstag

majd rájössz :)

(#3) VladimirR válasza Erasmus (#2) üzenetére


VladimirR
nagyúr

mibol?

(#4) max-pain válasza VladimirR (#3) üzenetére


max-pain
senior tag

Az install utani kekhalalbol :DDD

(#5) #72042496 válasza max-pain (#4) üzenetére


#72042496
törölt tag

Jól van na, már megoldották a gondot. :)

De ez a "majd rájössz" beszólás akkor is tetszett.

(#6) VladimirR válasza max-pain (#4) üzenetére


VladimirR
nagyúr

he?

"...hogy aztán blokkolni tudja a telepítést azokon a gépeken, amelyeken ilyeneket* talál."

*: marmint a szervizcsomaggal nem kompatibilis meghalytoprogramo(ka)t

[ Szerkesztve ]

(#7) Erasmus válasza VladimirR (#3) üzenetére


Erasmus
őstag

hát abból, hogy tudja-e telepíteni, vagy sem.

(#8) anulu


anulu
félisten

holnap reggel csinalok egy backupot Vistarol, aztan mehet is a win update :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9) max-pain válasza VladimirR (#6) üzenetére


max-pain
senior tag

De ez szerintem csak akkor lesz igy ha WU-n keresztul frissiti az ember. Network Installation Package eseteben elvileg nem (hiszen maga a fajl mar lassan ket honapos).

(#10) moonman


moonman
titán

"Hogy pontosan melyik illesztőprogramokkal van gond, nem árulták el"

nem nem árulták el, hanem nem lehet pontosan tudni. a legtöbb problémát nyilván már megoldották, de ki a franc fog négymillió ötszázhuszonhétezer variációt kipróbálni és betesztelni? a legtöbb esetben egyébként a megoldás egyszerű: driver leszed, SP1 telepít, driver visszatesz.

(#11) k.


k.
őstag

Nekem már pár hete fennvan.Tapasztalatok:
Semmit se vettem észre........
De nem lett instabilabb talán 1 nagyonpicivel gyorsabb de ennyi.

(#12) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Elérhető már valahol ?

(#13) zoltanz válasza k. (#11) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nem rossz, megelőzte a Winows XP SP3 -at, főleg még mire lesz magyar edition belőle.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#14) Rolly


Rolly
veterán

mikortól és honnan? :D

(#15) max-pain


max-pain
senior tag

Vista SP1 (32 bit):

X86

Vista SP1 (64 bit):

X64

[ Szerkesztve ]

(#16) Editx


Editx
csendes tag

Sziasztok!

Az eddigi 3-4 sikertelen próbálkozás után hanyagoltam egyelöre a SP1-et, hogy majd ha lesz idöm, kicselezem a gyanús drivereket.

Ma BIOS-frissítés után a tálca felett megjelent a SP1 buborékban, installálásra kínálta magát. (Eddig csak a vezérlöpulton keresztül az updatek között jelent meg). Kaptam az ajánlaton, ha már így jött magától... Sikerült is letölteni, stb., restart után a konfigurálás közben beájult a gépem. Azóta sehogy sem tudom bekapcsolni. :O

Szerintetek a BIOS update vagy a SP1 okozta a problémát?
Hogyan lehetne pár dolgot kimenteni a laptopból?

Elöre is köszi!

(#17) fanofmanu válasza Editx (#16) üzenetére


fanofmanu
tag

szia! ha bios frissítés után nem volt baja csak a az sp1 konfig. közben akkor valszeg az tett be neki, ha megvan a vista dvd-d akkor azt berakod (márha biosig elindul a gép) és arról lehet repair funkciót választani ami kijavítja dolgokat többé-kevésbé

(#18) Editx válasza fanofmanu (#17) üzenetére


Editx
csendes tag

Köszi! Azt elfelejtettem megírni, hogy BIOS frissítés után 1-2-szer lefagyott egy picit... De ez néha elöfordult azelött is. Vista OEM, repair funkció nincs, már egyszer kellett használnom, mindent törölt. Van valami módja az adatmentésnek így? BIOS-ig elindul...

(#19) fanofmanu válasza Editx (#18) üzenetére


fanofmanu
tag

nincs repair funk. oem verzióban?? :Y ezt nem is tudtam hm... talán a legutolsó helyes konfiguráció elindítása

(#20) fanofmanu


fanofmanu
tag

vagy talán még [ez] a topik segíthet :K

(#21) Editx válasza fanofmanu (#20) üzenetére


Editx
csendes tag

Legutolsó helyes konfig. se müködik, se csökkentett üzemmód, egyik se... Az elözö problémámnál csak-csak be tudtam valahogy kapcsolni, hogy kimásoljak mindent, most nem. A Product Recovery után meg olyan a gép, mint új korában, mármint ugyanolyan üres, de a gondok visszatalálnak...
Nagyon köszi a segítséget, akkor írok a Vistás topikba is, hátha valakinek ismerös a szitu.

(#22) Fényhozó


Fényhozó
tag

Sziasztok!

Tud valaki linket mondani ahol magyar verziós Vistához tölthetném le?

Előre is köszönöm. :R

Gaming csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCQvXKx_PcvGCAcYzrdxzzcw?view_as=subscriber

(#23) kraftxld válasza Fényhozó (#22) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Kb 10 másodperc volt google-el:
[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#24) Fex


Fex
tag

Sziasztok!

Honnan tudom, hogy települt a vista sp1 a gépemre, ha a windows update -et használom? Mert a frissítések között így nem jelenik meg, de azt írja ki, hogy a számítógép napra kész.

a "ver" ezt írja ki: Microsoft Windows [verziószám: 6.0.6000]

Köszi,

Fex

[ Szerkesztve ]

"...Az emberi tényezőt minden rendszer működtetésébe bele kellene tervezni, mint egy olyan random hibagenerátort, ami mindenképpen működésbe lép, csak nem tudjuk, mikor, hogyan, miért és milyen kaotikus belső logika alapján...."

(#25) Lortech válasza Fex (#24) üzenetére


Lortech
addikt

Vezérlőpult / rendszernél írja. Elvileg a 6000-es a sima rtm build, 6001 lenne, ha sp1 lenne fent.

Thank you to god for making me an atheist

(#26) Fex válasza Lortech (#25) üzenetére


Fex
tag

köszönöm a gyors választ. Okozhat valamilyen gondot, hogy ez csak a 30 napos, kipróbálásra szánt teljes verzió?

"...Az emberi tényezőt minden rendszer működtetésébe bele kellene tervezni, mint egy olyan random hibagenerátort, ami mindenképpen működésbe lép, csak nem tudjuk, mikor, hogyan, miért és milyen kaotikus belső logika alapján...."

(#27) kali válasza Fex (#26) üzenetére


kali
legenda

semmi gondot/problémát sem okozhat, hiszen teljes értékű verzió így is - az adott intervallumon belül!

(#28) Fex válasza kali (#27) üzenetére


Fex
tag

Köszönöm!

Akkor megpróbálom letölteni, és úgy telepíteni!

"...Az emberi tényezőt minden rendszer működtetésébe bele kellene tervezni, mint egy olyan random hibagenerátort, ami mindenképpen működésbe lép, csak nem tudjuk, mikor, hogyan, miért és milyen kaotikus belső logika alapján...."

(#29) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

Létezik hogy magyar X64-es Vista-hoz nincs még SP1? :Y Amiket láttam linkeket az vagy X86, vagy ami X64 az 5 language...és persze a magyar nincs benne. :F

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#30) Thrawn válasza Beowulf_78 (#29) üzenetére


Thrawn
félisten

[link] ;)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#31) Beowulf_78 válasza Thrawn (#30) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Gyors vagy mint a villám! :DDD :C

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#32) Fex


Fex
tag

Sziasztok!

Sikerült telepítenem a vista sp1-et, de az eddig tökéletesen működő sata dvd íróm "eltűnt".
Az eszközkezelőben egy szép felkiáltójel van mellette. A vista mindenképpen drivert akar hozzá telepíteni, de ugye a honlapon nincs driver, illetve nem talál a vista sem a saját helyein hozzá drivert.

Upper és lower filter nincs a regeditben, és az eszköz újratelepítése sem segített.

Tud valaki megoldást erre?

Köszönöm,

Fex

"...Az emberi tényezőt minden rendszer működtetésébe bele kellene tervezni, mint egy olyan random hibagenerátort, ami mindenképpen működésbe lép, csak nem tudjuk, mikor, hogyan, miért és milyen kaotikus belső logika alapján...."

(#33) Fex válasza Fex (#32) üzenetére


Fex
tag

Megoldódott a problémám, egy firmware frissítés segített.

Fex

"...Az emberi tényezőt minden rendszer működtetésébe bele kellene tervezni, mint egy olyan random hibagenerátort, ami mindenképpen működésbe lép, csak nem tudjuk, mikor, hogyan, miért és milyen kaotikus belső logika alapján...."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.