Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Mi van a saját profilunk végleges törlésével? Ez is egy sarkalatos pontja az adatvédelemnek.

https://www.coreinfinity.tech

(#2) hodostamas válasza sh4d0w (#1) üzenetére


hodostamas
addikt

Engem tegnap az uzenetek torlese erdekelt. Akartam torolni az osszeset, hamar osszevontak a chat-el, nagy lett mar a kaosz. De nem talaltam olyan menut. Egyesevel meg kicsit korulmenyes az osszeset :(((

(#3) MarQs


MarQs
senior tag

Mondhatnám azt is, hogy: Bingó!!!
El se hiszem! Mióta várom már ezeket az újításokat??!?
Legyenek üdvözölve!
:K

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#4) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Egy olyan címnek jobban örültem volna, hogy "Holnaptól használható lesz a facebook" :B

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#5) Brown ügynök válasza hodostamas (#2) üzenetére


Brown ügynök
senior tag

Én törlést nem láttam csak archiválást. Szerintem nem lehet törölni. :(((

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#6) hodostamas válasza Brown ügynök (#5) üzenetére


hodostamas
addikt

Ezt nem is figyeltem, az x -re tenyleg archival :W
Azert ez igy durva...

(#7) Csakénvagyok


Csakénvagyok
őstag

Nekem most sem világos valami, ha engem felcímkézett egy ismerősöm, az ő adatlapján én címkézve látszódom, vagy csak ha én arra engedély adtam? Egyszerűsítek! Egy címke rólam csak akkor jelenik meg ha engedélyt adtam, vagy nála látszódik, csak nálam nem, míg nem engedélyezem?

(#8) Angel1981 válasza sh4d0w (#1) üzenetére


Angel1981
veterán

Olyan nincs!
A hatóságoknak / titkosszolgálatoknak tilos keresztbe tenni ugyebár! :(((

(#9) dajkopali válasza Csakénvagyok (#7) üzenetére


dajkopali
addikt

ahogy kivettem a szövegből - remélem, jól értem -, a címkézés holnaptól csak akkor aktív, ha a címkézett engedélyezte

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#10) ErosenZold


ErosenZold
senior tag

Ezeket eddig is meg lehetett csinálni, csak tudni kellett hozzá elolvasni 3 szót...

És törölni is lehet magad. Inaktívba kell rakni, majd utánna lehet törölni

[ Szerkesztve ]

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

(#11) burgatshow válasza Csakénvagyok (#7) üzenetére


burgatshow
veterán

Az en olvasatomban azt jelenti, hogy ha jova hagyod akkor a te profilodon is megjelenik a kep, ellenkezo esetben csak az ismeros profiljan jelenik meg.

(#12) dnelb válasza hodostamas (#2) üzenetére


dnelb
veterán

Műveletek legördülő menüben ott van hogy üzenetek törlése..

(#13) dajkopali válasza burgatshow (#11) üzenetére


dajkopali
addikt

igen, azt hiszem, így lehet... (You can choose to use the new tool to approve or reject any photo or post you are tagged in before it's visible to anyone else on your profile.)
Vagyis a saját anyagaim tagelése fölött abszolút hatalmam lehet, a mások anyagainak tagelése fölött viszont csak korlátozott
Nem tökéletes megoldás

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#14) rainmen


rainmen
aktív tag

Próbálnak reagálni a G+-ra? Akkor komoly ellenfélnek tekintik... :U

(#15) tibz03 válasza sh4d0w (#1) üzenetére


tibz03
őstag

Eddig is lehetett törölni: [link]

Más kérdés, hogy a Facebook menüjében gyakorlatilag lehetetlen megtalálni ezt az opciót. :U :W

(#16) S-eye válasza rainmen (#14) üzenetére


S-eye
senior tag

Szerintem is tőlük félnek.Meg hát már ideje volt valamit csinálni,mert eddig nagyba tettek az adatvédelemre.Ezután már csak kisebbe fognak.

(#17) sh4d0w válasza tibz03 (#15) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Nem lehet. Töröld Magad, 6 hónap múlva hozd létre ua. usert és csodálkozz...

https://www.coreinfinity.tech

(#18) hodostamas válasza dnelb (#12) üzenetére


hodostamas
addikt

koszi. de akkor megint ott vagyok hogy egyesevel lehet torolgetni :(((

(#19) tibz03 válasza sh4d0w (#17) üzenetére


tibz03
őstag

De lehet. Töröltem már az adatlapomat ezzel az opcióval (igaz, 2 hétig nem szabad belépni, különben újra kezdődik a kéthetes "visszaszámlálás"). Aztán ugyanazzal a névvel, ugyanazzal az email címmel újra beregisztráltam, majd mikor újra rádöbbentem, hogy nem kell nekem ez a f.stalicska, újra töröltem magam. Azóta se vagyok fent (illetve álnéven, ál-email címmel igen, de ez most lényegtelen :) ). Vagy szerinted mit kellett volna észrevennem? Ez nem az "inaktiválás" opció, ha esetleg azzal kevernéd...

(#20) scope2007 válasza tibz03 (#19) üzenetére


scope2007
addikt

ne megújítsák hanem töröljék az egészet :D

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#21) The Bachelor


The Bachelor
tag

Rohadtul ideje volt már a tageles megújításának. Gondolom nem vagyok egyedül azzal, hogy mindenféle félkegyelmű bejelöl olyan képeken, amin csak szájak vannak, meg mindenféle baromságok mint ezen

There Are Only 10 Types of People in the World: Those Who Understand Binary, and Those Who Don't.

(#22) sh4d0w válasza tibz03 (#19) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Nem. Többen is tapasztalták már, hogy törlés után néhány hónappal később visszamentek és ott volt a teljes kapcsolati hálójuk fotókkal, mindennel. Tehát vhol ott maradnak a dolgaid, noha nem publikusak. Innentől fogva csak idő kérdése, ki, mikor és miért ássa azokat elő onnan.

https://www.coreinfinity.tech

(#23) WonderCSabo válasza sh4d0w (#17) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ezek szerint hazudnak?

"Keep in mind that you will not be able to reactivate your account or retrieve any of the content or information you have added."

(#24) grabber


grabber
addikt

A világ legnagyobb arc adatbázisa épül.Engedélyezed vagy nem? :U

Tiszta CSI,NCIS stb lesz a valóságban,hogy egy kép alapján bárkit megtalálnak.

(#25) buvartacsko válasza grabber (#24) üzenetére


buvartacsko
addikt

ez már most is így van, mondj újat léci

(#26) sh4d0w válasza WonderCSabo (#23) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Nem tisztem eldönteni, de miután többen is találkoztak a jelenséggel, elmondható, hogy nem megoldott a végleges törlés.

https://www.coreinfinity.tech

(#27) tibz03 válasza sh4d0w (#22) üzenetére


tibz03
őstag

Nem volt valami kiépült kapcsolati hálóm, és mielőtt töröltem az adatlapomat, a képemet is töröltem "manuálisan". Minden esetre nekem nem tűnt fel semmi ilyesmi, mint amit írsz, bár igaz, ami igaz, ebből a f.sból kinézem ezt. Olvastam már érdekes sztorikat FB adatlapok "önálló életre keléséről" stb.

Egy szó mint száz: ha valaki törölni akarja magát FB-ról, ez a jelenlegi legjobb módja. Azért a legjobb, mert nincs más. Ha meg van még egy kis plusz esze az illetőnek, manuálisan törli az összes kapcsolatát, képeit, és csak utána lépi meg magát az adatlap-törlést. Persze ez se biztosít semmiről, de ez a maximum, amit megtehet az átlag user.

[ Szerkesztve ]

(#28) Angel1981 válasza WonderCSabo (#23) üzenetére


Angel1981
veterán

Mármint kik?
sh4d0w kolléga külön kihangsúlyozta, hogy "végleges törlés", és én is azt hallottam, hogy az igazából nem lehetséges, az üzemeltetők bármikor hozzáférhetnek a jövőben az adataidhoz...

#29:SIMÁN!!!

[ Szerkesztve ]

(#29) WonderCSabo válasza Angel1981 (#28) üzenetére


WonderCSabo
félisten

A Facebook, az account törlő oldalról idéztem.

[ Szerkesztve ]

(#30) tibz03 válasza Angel1981 (#28) üzenetére


tibz03
őstag

"sh4d0w kolléga külön kihangsúlyozta, hogy "végleges törlés", és én is azt hallottam, hogy az igazából nem lehetséges, az üzemeltetők bármikor hozzáférhetnek a jövőben az adataidhoz..."

Kérdés, hogy mit értünk "végleges törlés" alatt. Ilyen alapon sose nyiss bankszámlát, mert hiába szünteted meg majd valamikor, örökre ottmarad a nyoma. Honnan tudhatnánk, hogy pl. az iWiW (vagy bármely más hasonló site) véglegesen törli az adatlapunkat, vagy csak a felhasználók elől zárja el? Ugyanez vonatkozik a FB-ra is.

[ Szerkesztve ]

(#31) Csakénvagyok válasza dajkopali (#13) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Így értelmezem én is. Ez viszont semmivel sem sem jobb.

(#32) radi8tor válasza tibz03 (#15) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem lehet törölni végérvényesen, csak inaktívvá tenni magad. Ha ugyanarról a mailcímről regisztrálsz ismét, akkor láthatod hogy felismer téged FB nagytestvér.

⭐ Stella

(#33) tibz03 válasza radi8tor (#32) üzenetére


tibz03
őstag

Ne haragudj, de megnézted, hogy mit linkeltem? A hsz.-od alapján kétlem...

Oszlassuk el a kételyeket: LEHET törölni a FB adatlapot. Nem, nem az inaktiválásról beszélek, hanem törlésről. Győződjön meg róla, aki nem hiszi, #15-ben linkeltem.

[ Szerkesztve ]

(#34) stevve válasza sh4d0w (#1) üzenetére


stevve
nagyúr

Soha nem teljesítik. :U

WonderCSabo:
"you will not be able to"

Cseles, csak ez így kevés :P

Recon:
Van erre bizonyíték? Mondjuk törölt rekordok. (nem tudok belépni, nincs accom :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#35) gabor85 válasza sh4d0w (#1) üzenetére


gabor85
őstag

Aláírásom. Végleges megoldás.

(#36) tibz03 válasza stevve (#34) üzenetére


tibz03
őstag

Mire? Arra van, hogy az iWiW adatlap törlése után véglegesen törlődnek az adataink? Arra van, hogy a Gmail-es fiókunk tartalmát nem olvasgatják unatkozó Google-alkalmazottak az ebédszünetben? Had ne soroljam... :) Remélem, érthető, mire akarok rávilágítani.

radi8tor1 hsz.-ére (#32) reagáltam, merthogy benézett valamit a srác. Arról fölösleges lenne vitát indítani, hogy a FB tárolja-e az adatunkat az adatlap törlése (és nem inaktiválása!) után, mert úgysem tudja közülünk senki. ;) Nekem mindenesetre van egy olyan gyanúm, hogy aki "törölte" az adatlapját, és X hónap múlva egy újraregisztrálás alkalmával belefutott a régi adatlapjába, az bizony inaktiválta az adatlapját (nem pedig törölte!), és nem tudta értelmezni az ott leírt pár mondatot, ezért kialakult a legenda, hogy a FB-ról nem lehet törölni az adatlapunkat. :)

[ Szerkesztve ]

(#37) Atikusz válasza radi8tor (#32) üzenetére


Atikusz
senior tag

Cáfolat!! Többször regisztráltam újra és újra ugyanazzal az email címemmel, miután "véglegesen töröltem" magam a facebookról és nem jöttek elő a korábbi adatokból, fényképekből, ismerősökből semmi. Egyszóval azzal a linkkel teljesen legyalulja 2 hét alatt, ha utána, akár ugyanazzal az email címmel, névvel beregisztrálsz újra, nem fog "felismerni".

szerk:

egyébként ha a Places-t kivonják a forgalomból, akkor mobilon hogy lehet a hozzászólásokhoz a helyet (pl. várost) hozzáadni? Vagy csak desktop, webes felületen lehetséges? Annak meg sztem nem lenne értelme, mert nem mindig hordja magánál az ember a laptopot, főleg nem, ha okostelefonja van.

[ Szerkesztve ]

(#38) WonderCSabo válasza stevve (#34) üzenetére


WonderCSabo
félisten

:F

(#39) rt06 válasza WonderCSabo (#38) üzenetére


rt06
veterán

szerintem arra celzott, hogy a hangsuly nem a will not be able to reszen van, hanem a you nevmason

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#40) Silentfrog válasza tibz03 (#15) üzenetére


Silentfrog
veterán

Köszönöm az infot,már régota törölni akartam magam,de nem találtam sehol ,hogy hol kell. :N

(#41) WonderCSabo válasza rt06 (#39) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Lehet, de ennek nincs értelme, hiszen pont azt állítják itt sokan, hogy ők maguk a profil újraregisztrálásával mindent visszakaptak.

(#42) enginev3.0 válasza WonderCSabo (#41) üzenetére


enginev3.0
félisten

én is töröltem már magam sikeresen, aztán újra tudtam regizni, ugyan azon a néven, emailen stb... :K

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#43) rt06 válasza WonderCSabo (#41) üzenetére


rt06
veterán

ezt a reszet passzolom, nem hasznalok facebook-ot

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#44) WonderCSabo válasza enginev3.0 (#42) üzenetére


WonderCSabo
félisten

És visszajöttek az adataid?

(#45) enginev3.0 válasza WonderCSabo (#44) üzenetére


enginev3.0
félisten

Minden le volt "nullázva" teljesen új profil, vagy is hogy mondjam :)

De pontosabban, töröltem az accom, ugye 2 hét, közbe csináltam egy másik email címre egy hülye névvel ellátott accot, mikor törlődött 2 hét után a rendes, átírtam az email címet az újon (ami a rendesen volt arra), meg a nevet és minden egyebet

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#46) ng0ofy válasza enginev3.0 (#45) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Én töröltem az accountom septemberben (nem inaktiváltam, töröltem) aztán decemberben a barátnőm kérésére ugyanazzal a címmel újraregisztráltam és láss csodát, acc. aktiválást írt :D ott voltak a képeim meg az adataim. Onnan tudom, hogy töröltem és nem inaktiváltam, hogy e-mailben meg kellett erősíteni. Egyébként nem sima reg.-en keresztül csináltam, hanem a gmail csatoláson át vagy mi az magyarul.

(#47) enginev3.0 válasza ng0ofy (#46) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hát akkor nem tudom

A válaszom Google+

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#48) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Szép és jó, ettől függetlenül várjuk november 5-ét ;]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#49) Atikusz válasza Apollyon (#48) üzenetére


Atikusz
senior tag

miért, mi lesz akkor?

(#50) Shady313


Shady313
aktív tag

Engem különösebben nem érint, de a nyelvi hibákat mikor fogják kijavítani? :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.