Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) buzus


buzus
aktív tag

I9001 Galaxy S Plus will come with a metal backplate. - Akkor jól láttam a képek alapján. Dícséretes.

(#2) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Csak én nem értem már tényleg a samsung számozásait, i9003-as fosabb hardver és mégis nagyobb számozás, i9001 meg jobb hardver és mégis kissebb számozás, hogy is van ez? :F

(#3) ben11


ben11
őstag

No flash?

(#4) osztraksajt válasza Lotusomega (#2) üzenetére


osztraksajt
őstag

Úgy, hogy már ők sem tudják hol tartanak. ;]

(#5) Davidoff91


Davidoff91
aktív tag

Lehet, hogy buta kérdés, de ebben az SGS féle Hummingbird proci van 1,4 GHz-re húzva?:F

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#6) DanielK


DanielK
addikt

Sima Galaxy S-em van. Már sikerült bele szereznem egy nagyobb (1650mAH) akkut. Remélem a Galaxy S Plus hátlapja jó lesz a régi S-re is és akkor egy olyat is veszek és akkor nem kell használni a Samsung Cool Mesh tokot.

(#7) DanielK válasza Davidoff91 (#5) üzenetére


DanielK
addikt

Nem, egy másik proci dobog benne.

(#8) tjb007 válasza Davidoff91 (#5) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem Hummingbird van benne hanem egy Snapdargon SoC, név szerint az MSM8255T.

[ Szerkesztve ]

(#9) buzus válasza DanielK (#6) üzenetére


buzus
aktív tag

Mint S tulaj, 1650mAh-val mit megy neked, hány naponta kell töltened?

(#10) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Helyes, segédfényt minek, majd akinek kell, megveszi a Galaxy S2-t... Egyébként meg a "még egy bőr effektus"...

[ Szerkesztve ]

(#11) youngboy


youngboy
senior tag

Akkor ez most mennyiben más, mint Galaxy S és SL?

(#12) Davidoff91 válasza tjb007 (#8) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

ÁÁÁ, köszönöm!:R Wikipedián meglestem a SoC-t és ott láttam, hogy SGS2 mini is van, szintén MSM8255T SoC-cal.:Y Mobilarenán erről eddig nem is olvastam.

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#13) tjb007 válasza Davidoff91 (#12) üzenetére


tjb007
nagyúr

SGS2 mini csak pletykaszinten létezik, a Samsung még nem jelentette be, lehet, hogy nem is lesz.

(#14) 3XV


3XV
tag

Számunkra inkább hírértékű, hogy a vodánál is kapható lesz: [link]

(#15) jacis


jacis
nagyúr

Az ilyen telókra sztem semmi szükség nincs.
Ez már a több bőr lenyuzására kitalált butaságok közé tartozik.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#16) Cyberpunk válasza Davidoff91 (#5) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Annak nem sok értelme lenne ;] Root aztán SetCPU-val felrántja bárki akkora órajelre a másikat.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#17) Taybore válasza buzus (#9) üzenetére


Taybore
aktív tag

Szia! Bár nem tőlem kérdezted, de mint SGS tulaj, elmondhatom, hogy ha nagyon nem használom, akkor max 3 napot bír. (De ki az aki egy SGS-t nagyon nem használ?) Normál használat mellett kb 2 nap (reggeltől másnap estig), agyonhasználva 1 nap alatt megfekszik. De elég sokat lóg USB-n alapból is fájlmásolgatás miatt, így onnan is töltődik.

(#18) Tressy válasza Taybore (#17) üzenetére


Tressy
senior tag

Honnan szereztél 1650es akkut és mennyi volt?

(#19) Fenton


Fenton
tag

A számozással ismét sikerült követhetetlenné tenni a dolgokat. Hogy ezt miért nem lehet valami emberi logika mentén csinálni, nem értem. :(
Vagy csak olyan logikájuk van amit én és még biztosan sok ember nem ért. :F

Van ezernyi hibám, mert ember vagyok. S talán ez az egyetlen dolog mely nem az én hibám.

(#20) kutkut válasza Fenton (#19) üzenetére


kutkut
addikt

Sztem azért "csak" i9001, mert nem sokban különbözik a "sima" SGS-től (i9000). SGS-t is fel lehet húzni 1.4-re... ;]

Meizu MX3 32GB

(#21) Fenton válasza kutkut (#20) üzenetére


Fenton
tag

Igen igazad lehet. :DDD
De ilyen apróságok helyett inkább ölhetnének fejlesztést az aksikba, hogy nem feküdjenek meg 1-2 nap használat után. Sok esetben mg a 24 órát sem húzzák ki. :O

Van ezernyi hibám, mert ember vagyok. S talán ez az egyetlen dolog mely nem az én hibám.

(#22) DanielK válasza buzus (#9) üzenetére


DanielK
addikt

Hát ezt még nem tudom. Tegnap jött meg. :)
xda fórumán olvastam, hogy a 10%+ megvan mindenkinél. Ott írták (azt hiszem), hogy átlagos használatnál tud +5-6 órát is adni ez az akksi.

[ Szerkesztve ]

(#23) DanielK válasza Tressy (#18) üzenetére


DanielK
addikt

Bár nem tőlem kérdezted, de ebay és 1 Euro volt +23 Euro szállítási kültség. (szlovén sráctól, azt hiszem nordica2005?!)

(#24) Lennier válasza 3XV (#14) üzenetére


Lennier
tag

Jaja, tegnap jelentette be a magyar Vodafone, hogy jön ide is a Galaxy S Plus (ráadásul magyar Swype billentyűzettel). Ezek után elég furcsán néztem amikor olvasom, hogy "Oroszország után Hollandiába is piacra kerül", a magyar megjelenésről pedig egy szó sincs. Lehet nem csak a külföldi oldalakról kellene átvenni a híreket... :)

(#25) AS


AS
félisten

Ha minden igaz + fémházas is egyben.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#26) schawo válasza DanielK (#6) üzenetére


schawo
titán

Nem javasolt az SGS-re fém hátlapot tenni, mert a nyák és az alkatrészek, antennák elrendezése műanyag hátlaphoz lett kialakítva. Térerő, GPS és WIFI gondok jelentkeznek fém hátlap esetén.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#27) eNKá


eNKá
csendes tag

Van egy ilyennek létjogosultsága a kétmagos telefonok után?
Bár az ártól függ minden, de az nem valószínű, hogy túl alacsony lenne.

A lehetetlent azonnal teljesítjük, a csodákra egy kicsit várni kell!

(#28) AS


AS
félisten

Ez nagyon gyors!!!
LINK

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.