Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) mikej95


mikej95
aktív tag

Jó, tartalmas cikk.
Nagyjából ezekhez tartom magam, de becsúsznak mindig az egysoros PM-ek. Ha nincs kiírva, hogy alku off, akkor a postát megpróbálom lefaragni.
A másik amiről már leszoktam, hogy régebben gyakran hardverajánlónak néztem az eladót, így valamilyen szinten offoltam is. De szerintem ez még mindig jobb, mint az időjárásról beszélgetni egy idegennel.

Amit hiányolok az az eladó hátterének ellenőrzése. Általában előre utalok, eddig még nem volt belőle gond. E-mail címből közösségi médián keresztül sok minden kihámozható, előző adás-vételeket is érdemes megnézni (nem-e kamu fiókokkal történtek).
Ez inkább már eladós cucc:
Használt dolgaimhoz ki szoktam írni DVD-re friss driver-t, utility programokat, vagy éppen különböző ROM-okat, amit már próbáltam. Plusz 1-1 gyári kiegészítőt beszerzek, ha kell (pl: molex PCIE átalakító VGA-hoz). , Plusz el szoktam engedni a postaköltségeket, ha alkudni akar a vevő. Futártól utánvétnél pedig csak csengesse ki szépen a plusz költségeket.

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#52) nahunn


nahunn
tag

Jó cikk,
Én egy dolgot nem értek az itteni hirdetésekben.
Miért kezeli a legtöbb eladó a telszámát úgy mintha az iráni atomrakéták indítókódja lenne?
Nagyon sok üzlet hiúsul meg emiatt...

(#53) HyP3b0y válasza nahunn (#52) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Mert rohadt botok adatbázisba gyűjtik a számod és nem tudom te mennyire vagy telefonhoz kötve munkádból kifolyólag, de kevés dolog tud úgy felb***ni mint amikor felesleges reklámmal vesztegetik az időmet.

Az a másik fele, hogy profilban meg lehet adni a számodat. Jó is lenne persze, de pont az az adatlaptípus nem kezeli ezt amelyiknél ez valóban fontos lenne, a hardveraprós. A PH-s verzióban viszont egy captcha próbál azért kifogni a botokon, erről viszont kevesen tudnak.

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#54) #90933760 válasza HyP3b0y (#53) üzenetére


#90933760
törölt tag

Azért nem látszik a telefonszám HA-n, mert így nagyobb eséllyel történik privát üzenet útján kommunikáció és ha csalás történik, azt a rendőrség látja, míg egy telefonhívást aligha.

(#55) nahunn válasza #90933760 (#54) üzenetére


nahunn
tag

a rendőrséget pont nem érdekli h mi van az üzenetekben, mert ott kezdődik, hogy
bizonyítani kell, hogy valóban az a személy írta akit te gondolsz

(#56) nahunn válasza HyP3b0y (#53) üzenetére


nahunn
tag

nekem a telefonszámom ezeregy weblapon publikus már lassan 10 éve és évente kapok kb. 2 hívást
szóval emiatt no para nyugodtan ki lehet tenni

(#57) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Én, ha vásárolok csak elöre utalással fizetek és csak igy adok el. doboz és ragszalag van böven, méretre szabni meg nem tart semeddig egy nagyobb dobozt, csak egy sniccer kell hozzá. Nálam alap a precíz, nem lötyögös csomagolás. Nem nagy fáradtság azért, hogy a termék biztonságosan jusson el az vevöhöz. Azt viszont nem értem, hogy ha mondjuk nem szán rá az eladó plusz idöt, hogy külön is becsomagolja a cuccost miért kéne azért begatívat adni. legfeljebb arra nem adok pozitívat és kész. A Prolima Genesisem is gyári dobozában kaptam meg, csak zsugorfóliával volt betekerve, de ez nem baj. Jó kis cikk lett! Pisz!

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#58) #90933760 válasza nahunn (#55) üzenetére


#90933760
törölt tag

Az lehet, de a PH ezért csinálta mert így jobbak a rendőrségi esetek kimenetelei, csak jobban tudják mikor napi szinten kell foglalkozniuk vele.
Telefonszámot meg csak nem írnék ki direktbe, hogy téged nem hívogatnak az szerencse kérdése, az emberek nagy részét meg basztatják már napi szinten rosszabb esetben, mert a botok beszedték a számukat.

(#59) kenwood válasza flymi (#57) üzenetére


kenwood
veterán

Az egyik legkorrektebb elado,akitol a ha-n vasaroltam ,arra kapta a minuszat valami baromtol,hogy az oem procit papirzsepiben adta at ...

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#60) Polllen válasza kenwood (#59) üzenetére


Polllen
nagyúr

A CPU-t csak úgy pőrén a papírzsepibe? :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#61) trufa12 válasza Polllen (#60) üzenetére


trufa12
addikt

Ha nem fikás, akkor mi a gond ? :P
én is kaptam már így procit.

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#62) mikej95 válasza kenwood (#59) üzenetére


mikej95
aktív tag

Rendelsz emag-ról egy 600 Forintos billentyűzetet és egy 1000 Forintos fejhallgatót és rögtön 2, max 3 csomagra való göngyöleget kapsz. :DDD
A papír zsebkendőnek nincs sok értelme, ha LGA a proci akkor azért, ha PGA akkor pedig semmit se ér, csak arra kell figyelni, hogy a csomag ne tudjon kicsit se összenyomódni a pzs értelem szerűen ettől nem véd.
Amúgy azt tapasztalom, hogy korrektül csomagolnak az emberek.

[ Szerkesztve ]

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#63) kenwood válasza mikej95 (#62) üzenetére


kenwood
veterán

Valoban nem sokat ved a papirzsepi,de kepzeld el egy atlag,nem tul hozzaerto ember arcat,ha elohuzol a zsebedbol egy i5-os procit total mezitlab.
A zsepinek legalabb lelektani vedoereje van.
De nem is az a lenyeg,h er-e valamit,hanem, hogy milyen dolgokra is kepesek egyesek negativot adni ...

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#64) Polllen válasza trufa12 (#61) üzenetére


Polllen
nagyúr

Könnyen szakad és ha olyan típus a lábak még bele is akadnak és fújogathatod ki a szöszöket belőle.

Nem hiszem, hogy ne lenne kéznél egy a5-s lap, amibe szépen bele lehet hajtogatni. Aztán arra annyi zsepit tekersz, amennyit csak akarsz.

kenwood

Az értékelési lehetőség így szól:

"Megfelelő csomagolásban kaptad meg a terméket?"

Szerintem sem a legjobb megoldás a zsepi. Én igyekszem mindent az eredeti csomagolásában továbbadni, ha nincs, akkor meg megkérdezem, hogy mi legyen, mert fogalmam sincs, hogy aki jön érte, az mivel és hogyan viszi tovább.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#65) kenwood válasza Polllen (#64) üzenetére


kenwood
veterán

Ezzel csak az a baj,hogy mivel a hardverapron mindenki 0 negativos,ezert a legtobb vevonel egy kalapba kerult a srac azokkal,akik hibas termeket adnak el,es nem hajlandoak visszavenni. (csalok,tolvajok)
Csak az aktiv ph-sok fognak nekiallni keresgelni a szoveges ertekelesben,hogy mirol is volt szo.
Raadasul ha valakinek sok ertekelese van,akkor az is elofordulhat,hogy meg se lehet talalni a szovegesek kozott.

Egy arukereso tipusu oldalon siman beleferne,mert ott 80-90% kozott mozognak a boltok,nincs ekkora hurraoptimizmus az ertekeleseknel.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#66) Polllen válasza kenwood (#65) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ez akkor lehetne igaz, ha nem így nézne ki az értékelés:

Ha ezt valaki nem tudja értelmezni vagy nem érdekli, mert csak, azzal nem biztos, hogy érdemes üzletelni.

Pl. ha 1 negatívja van a sok pozitív mellett és a csomagolás miatt, attól még üzletelek vele, csak valószínűleg külön kitérünk a csomagolásra... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#67) kenwood válasza Polllen (#66) üzenetére


kenwood
veterán

Igen,talan egy fokkal jobb a helyzet,de hidd el, van olyan ember,tobb is,aki ahogy meglatja,hogy 0-nal tobb a negativ,mar zarja is be az illeto hirdeteset.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#68) madgie válasza kenwood (#67) üzenetére


madgie
titán

Ezt tanúsíthatom. A Oneplus One-os fiaskóm óta (akkor kaptam negatívot) szinte csak ismerősnek tudtam eladni a Hardveaprón keresztül.

(#69) macskea


macskea
őstag

Tényleg nagyon jó iromány, a Hardveraprón a helye, mint állandó tartalom.

Illetve szerintem nyugodtam megírhatod az eladói tanácsadót is, ha van rá energiád, ott is komolybajok vannak. Alap például, hogy ha több kérdést teszek fel, akkor garantáltan csak az elsőre fogok választ kapni, a többi meg valahogy elmarad. Én már próbálkoztam a kérdések soronkénti felsorolásával, a számozásukkal, még azzal is, hogy egy üzenetben egyszerre csak egy kérdést teszek fel. (amire felhívtad a figyelmet, hogy ne, hát néha muszáj) Nem számít, néha ez sem elég... egyes eladóknak vagy elég idejük, vagy elég agyuk nincs ehhez. :( :( :(

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#70) Vincent_ válasza madgie (#68) üzenetére


Vincent_
aktív tag

Hát nem tudom, engem egy tag lenegatívozott (amikor ráadásul vevő voltam), írtam neki, hogy wtf, meg az adminoknak is, ők felvették vele a kapcsolatot, és tisztázták a helyzetet (=félrenyomott a srác telefonon).

szerk: ... és a feketét törölték is.

Ilyen szempontból is korrekt azért ez az oldal.

[ Szerkesztve ]

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#71) Vincent_ válasza kenwood (#67) üzenetére


Vincent_
aktív tag

Én mindig megnézem a szöveges értékelést is, főleg, ha negatív is van az értékelésben. Pont azért, hogy látsszon, hogy mennyire komoly, vagy csak egy újonc mínuszozta-e le a tag-ot.

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#72) madgie válasza Vincent_ (#70) üzenetére


madgie
titán

Nálunk nem volt ilyen, azt írták az adminok, hogy a fekete az fekete, ha jogos, ha nem. Magyarul nem bírálnak felül senkit.

(#73) Vincent_ válasza madgie (#72) üzenetére


Vincent_
aktív tag

Azért ez szomorú... Nálam eléggé kiverte a biztosítékot sokszáz piros után egy ilyen "mellényomás". De a ti story-tok egy kicsit más, ahogy látom, és a másik tag is visszakapta a feketét... Nem tudom, megérte-e ez így neki... :F

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#74) kenwood válasza madgie (#72) üzenetére


kenwood
veterán

Mondjuk itt nem is lett volna korrekt torolni a srac negativjat.

Az LGA-zsepinel hazamesz,es azt latod,hogy a hibatlan termekre kaptal egy valag negativat.

Neked megvolt a lehetoseged,hogy visszavedd a keszuleket,vagy fillerekert kompenzald a vevot egy hatlappal,de elzarkoztal tole.
A szoveges ertekeleshez sem irtal semmilyen hozzaszolast,amiben megvedhetted volna magadat,ha hazudik.

Nem tudom ,mi volt a teljes tortenet,nem is erdekel,de ami ebbol latszik,az annyi, hogy teljesen jogos volt a negativ,amit kaptal.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#75) madgie válasza kenwood (#74) üzenetére


madgie
titán

Eredeti hátlapot akart, miután az állapota miatt lealkudott hétezret belőle.

Nem madár volt a jelem az oviban.

Szerk: az ő negatívjához írtam le a sztorit, de már mindegy. A lényeg, hogy a hardverapró amúgy sem szárnyal egy ideje, negatív visszajelzéssel meg pláne.

[ Szerkesztve ]

(#76) kenwood válasza madgie (#75) üzenetére


kenwood
veterán

Az,hogy itt mivel bovited a tortenetet,mar lenyegtelen,ezt a vevoid nem fogjak olvasni,csak a negativ ertekelesedet,amire nem is reagaltal irasban.
Nem azt irtam, hogy jogos volt,hanem azt,hogy annyi info alapjan ,ami az adatlapodon van,jogosnak latszik.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#77) Vincent_ válasza kenwood (#74) üzenetére


Vincent_
aktív tag

Azért nálam is elgurultak volna a gyógyszerek valószínűleg, ha már engedek egy rakat pénzt az árból és kifizetem a szállítást is, és úgy kellene még vissza is vennem a cuccot egy ilyen alibi-okból kifolyólag.

Mondjuk ha a vevő fizette volna a vissza-postát, még talán bele is mentem volna, és akkor ő is bukott rajta, meg én is, tanultunk belőle mindketten.

De az látszik, hogy aki 30 kérdést tesz fel, az teljesen biztosra akar menni, és annak körbe kell fotózni a cuccost (főleg egy telót).

Csak az ilyen miért nem megy be egy Media Markt-ba? Jaaaa, mert az drága, értem... :(((

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#78) daninet


daninet
veterán

Én már rögtön az első pontnál ki szoktam akadni. Egy fillérje nincs, és eljátssza, hogy meg akarja venni. Aztán húzza-halasztja, végén kinyögi, hogy nem kell neki. :W

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#79) daninet válasza Vincent_ (#77) üzenetére


daninet
veterán

Van egy típusú vevő aki nagyon kellemetlen tud lenni. Ott kezdődik, hogy 30 kérdés (95%-a felesleges) utána el kell mesélned a hardver fejlesztését és történelmét, utána azt, hogyan símogattad a számítógépházban, utána 16x felhív, mert eszébe jut még valami (ráadásul ilyenkor nevetségesen egy 2000ft-os dologról van szó)
Fájdalmas.Rabolja az idődet, hülyeségekkel traktál, 50% hogy meg sem veszi, mert "random baromság kifogás". Amikor valaki 15 kérdéssel indít írom, hogy bocs, elkelt. :U

Helyesírási hibák dettó. Nem tudja leírni mit akar, nem is válaszolok. Lehet, hogy még egy hétig kell hirdetnem, de nekem megéri, hogy ne mucsaröcsögére kelljen egy 12éves hülyegyereknek küldeni, aki már beszerelésnél elrontja/töri a kártyát és én leszek a hibás.

Az egész eladás az előzetes szelekción múlik, egy FBI ügynököt megszégyenítően kell profilt készítened az emberekről :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#80) an0ny


an0ny
tag

sok üzletem azért hiúsul meg, mert kedves fővárosi fórumtársaknak - tisztelet a kivételnek! - át kellene utazni a fél városukat, hogy a szélén találkozzunk. azt nem is figyelik, hogy én majdnem a megyét vagyok hajlandó átszelni, hogy nekik jó legyen... :( :((( :W

(#81) Vincent_ válasza daninet (#78) üzenetére


Vincent_
aktív tag

Én a "jegelés"-ről szoktam le pont ezek miatt. Volt, aki telefonon 15 percig ecsetelte, hogy miként fogja személyesen átvenni néhány nap múlva, csak most pont vidéken van, meg sír a gyerek, stb. Jégre tettem, mert tényleg komolynak tűnt, az érdeklődőket meg sorban hajtottam el. A srác meg persze eltűnt szőrén-szálán... Az ilyenek miatt (volt jópár másik is még) nem jegelek, csak ha küld 10% foglalót. Aki komolyan gondolja, megküldni, de ez legalább megszűri a kamu-figurákat. Mondjuk volt már olyan őstag is, aki a foglaló után, a megbeszélt időpontban (1-2 héttel később, mire összejött rá a pénze) megjelent, és el kezdett alkudozni, hogy most már látta máshol is olcsóbban, úgyhogy adjam én is olcsóbban. Vagy ha nem, akkor visz mást is, de engedjem el annak az árának a felét... Az agyam eldobtam...

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#82) Vincent_ válasza an0ny (#80) üzenetére


Vincent_
aktív tag

Ezt a mentalitást én nem értem, hogy eladóként miért nekem kellene furikázzak azért, hogy személyesen megkaphassa a vevő, pedig én is találkoztam már többször ezzel az elvárással a "vidékiektől". Ha személyesen szeretnéd átvenni, gyere el a címre, ha meg ez nem fér bele, akkor ott a posta... Az, hogy te honnan jössz, mint vevő, az az üzlet szempontjából egyáltalán nem releváns, már ne is haragudj.

Ráadásul lehet, hogy te hamarabb/olcsóbban felérsz a főváros szélére, mint hogy az eladó átjut a városon, erre nem gondoltál? És a furikázás nincs ingyen senkinek sem, max. ha időmilliomos diák vagy, és amúgy is megvan a havi BKV bérleted. :D De ha meg azt mondom, hogy OK, egy ezresért átviszem a városon (annyiba lenne kb. oda-vissza a benzin, az időt nem is számolom), akkor meg megy a sértődés...

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#83) kenwood válasza Vincent_ (#82) üzenetére


kenwood
veterán

Pont a heten volt egy ilyen eset.
1 darab 2000 forintos ram,a vevo kerte, hogy vigyem el neki az arpad hidhoz.
Visszairtam,hogy csak a ket jegy 700 forint,plusz egy 1 ora az ut oda-vissza.
1000 forintos oraberrel is lenyegeben en fizetnek, hogy odaadhatom a ramot :(
Media Marktba se telefonalok be, hogy kuldjenek ki valakit a Delibe az altalam kinezett rca kabellel,mert en es a haverom mar afrikan at jovunk :DDD

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#84) an0ny válasza Vincent_ (#82) üzenetére


an0ny
tag

ja. nem írtam. eladóként vagyok jelen. nem nagyon vásárolok csak évente max 1-2x. sztem eladóként elég nagy gesztus, hogy félúton találkozunk, hogy megvehesse a terméket, de már ebben sem vagyok biztos.

[ Szerkesztve ]

(#85) Vincent_ válasza an0ny (#84) üzenetére


Vincent_
aktív tag

Akkor amiket leírtam, azt fordísd meg. :D

Eladóként segíthet a köztes találkozó persze, ha valaki mindenképp a személyes átvételt preferálja.

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#86) hcl válasza Head88 (#8) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Én az utánvétről alapból azért beszélek le mindenkit, mert rohadt drága. Utána azon puffognak, hogy miért ennyi. :D
Most futottam bele egy olyan idiótába, aki csak utánvéttel volt hajlandó kifizetni a cuccot, különben át sem vette :D Akkor sem, amikor a Posta ügyfélszolgálata szerint már 2x megpróbálták neki kivinni :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#87) konikan


konikan
aktív tag

Jó cikk lett, kifejezetten hasznos.
Köszönöm.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#90) hcl válasza Petersaure (#89) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

A MM-ből egyszer rendeltem TV-t.
Amikor egy hét után sem volt sehol, akkor bevallotta az ügyfélszolgálat, hogy valójában nincs készleten, de a webshop még akkor is azt mutatta, hogy raktáron van...

Mutogatni való hater díszpinty

(#91) madgie válasza hcl (#90) üzenetére


madgie
titán

Nekem meg másnapra leküldték.

Mármint nem a tiédet :DDD

(#92) 8th válasza Polllen (#60) üzenetére


8th
addikt

Befőttes gumival átkötve :D

(#93) Chaser válasza HyP3b0y (#23) üzenetére


Chaser
titán

ez itt bevezz szokás, nálam is számtalanszor volt mikor a kedves vevő átvételkor még azért bepróbálkozott:) ilyenkor azt szoktam mondani annyi amennyit már megbeszéltünk, amit itt mondok uo. mint személyesen, ha engedek az árból akkor már itt, vagy előzetesen telefonon ha felhív, de rábólintás után már nem
nagybetűkhöz meg már lusta vagyok:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#94) DFlash


DFlash
tag

Jó írás volt, szívesen olvasnék a másik oldalról is.

(#95) BomiBoogie válasza kenwood (#49) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nem vagyok en ujsagiro,mar azon is meglepodtem, hogy fooldalas lett

A téma azért szerintem elég nagy érdeklődésre tarthat számot, és még közérdekű is. :K

(#96) Chaser válasza kenwood (#49) üzenetére


Chaser
titán

sok csaló értékelésénél megfigyelheted azt is, hogy az értékelője is olyan akit kitiltottak:) valószínűleg egy másik regje
ez az értékelés sztem nem kicsit el van qrva
laikus azt látja 20 értékelés, csaló nem lehet, közben az 4 értékelés
ilyen az amikor az ebay és vatera rendszerből csinálnak egy öszvért, értelme semmi, ellenben laikusokat félrevezet könnyen

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#97) AGE-T


AGE-T
senior tag

Újoncoknak kötelezővé tenném a cikk olvasását. Amikor még 100+ értékelés mellett megy a szájhúzás, hogy mi miért, meg egyáltalán hogyan, akkor a hajam hullik. Az ilyen egy soros bekérdezéseket már szimplán ignorálom.
Spooner arcokat is tiltottam már le, ész osztás, okoskodás privátban a kedvencem. :R

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#98) inf3rno válasza Tikakukac (#17) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ez a "mennyit engedsz a feléből?" nálam általában kiveri a biztosítékot. Mit lehet rá visszaszólni? Nekem még nem sikerült semmi frappánsat összerakni. :))

Buliban hasznos! =]

(#99) Tikakukac válasza inf3rno (#98) üzenetére


Tikakukac
titán

Vannak jók, de azt ide nem szabad kiírni :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#100) Chaser válasza Tikakukac (#99) üzenetére


Chaser
titán

xy notebook z forintért

helóóó! érdekel a gép, adok érte z-20k-t akár ma
szia, tehát akkor nem kéred a gépből a hdd-t, ramot, töltőt és akkut, mikor jössz?

:) ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.