Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) REDeath


REDeath
őstag

húú nemgondoltam hoyg ennyien írni fogtok :) köszönöm mindenkienk aki vélemént nyilvánított eddig :)
fiziaki munkával egyet értek, jól keresnek, csak nem biztos hogy sokáig lehet csinálni. legalábbis én dolgoztam egy asztalos barátommal, aki hihetetlen jó szakember, de azért nagyon durván hajt hogy sokat keressen. ott viszont az ismeretségen múlik minden. (pl. vagy bevisznek egy nagyobb építkezésre, vagy kis zugmunkákból élsz életed végéig)

megkérdem bme-es topicban is, de azért ittis felteszem a kérdést:
van ez a bmf gyakorlatiasabb mint bme, vagy fordítva, hol milyen lehetőség van és milyen jó koooperatív képzésre stb.
de a koli amit bambano is említett. szóval aki nem koleszba jár csak simán nappaliba, azért ő sem marad ki a koleszos tanításokból?
meg volt a "nem nőmentes kolesz", hát az infó szak lévén nemhinném hogy a nőktől hemzsegne :D , főleg hogy mivel "közel" lakok (kb másfél óra dugó miatt), valszeg be se kerülnék

amitől egyedül még félek picit, az az hogy sokan mondják, úgy mint a jogsinál is, hogy kb kötelezően meg kell húzni x diákot. ez mennyire valós? én csak azért aggódok mert olyan ismerősöm is húzták meg, aki nagyon értelmes meg stb. és nem alkoholizál éjel nappal. Nyílván, fel is készítettek gimis tanáraim is, a 2-esnek is örülni kell pl fizikából és digitális technikából meg még soroltak sok mást is :) és nem kell csodálkozni hogy a szín5ös kisgyerek max kettest kap és depis lesz ha nem erős alkat.
Csak halotam olyat hogy hétfőn kiadtak 300 oldalt tanulni, kedden vizsga volt belőle. Így meg persze hogy sokakat meghúznak. Tényleg vannak ilyen durva esetek?

Valamint az menynit számít hogy valaki mennyire kocka? Szóval van aki 15 évesen már leprogramozza a quake7-et meg a desktopja teli van minden féle környezettel meg irc-n van 0-24 online és alig mozdul ki, de ez előny vagy tökmindegy? Ezzel nem az érdeklődésem vonom kérdőre, csak nem akarok befordulni és beszélni a monitorhoz:)

ui: tudom hoy ez úgyis majd akkor dől el ha bekerülök valahova, de pl. bme nappalin jut másra is idő vagy minden este 6ig ottvan az ember? szóval mennyire lehet ügyesen öszerakni az órarendet úgy általában?
a szabadidő a 2ik legértékesebb dolog a zegészség után :))

és mégeccer kösz a véleményüket leíróknak :R

[ Szerkesztve ]

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.