Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wednesday

    őstag

    válasz vhw #329 üzenetére

    "Nem említem se Atlantiszt, se gyíkokat, se hogy hány ezer évvel lehetne korábbi egy-egy piramis."

    Dettó nálam. Illetve a pár ezer évvel korábbi elméletet felvetettem. Mint felvetés kb ennyi. Pont azért, hogy ennek mi lehet az alapja. Sivatagi terület helyett erdős rész, mindjárt nem hiánycikk a fa. De ez nem több puszta gondolatnál.

    De nem UFÓ-ztam, nem hülyéztem le senkit, nem jelentettem ki cáfolhatatlan tényként semmit. Pont, hogy nem tartom semmirekellőnek a témában kutakodó tudósokat és szakembereket. Egy szóval nem mondtam, hogy marhaság az egész, ami jelenleg van. Nem tudom mivel érdemeltem ki a rémhír terjesztőt, ennek is kb inkvizíciós felütése van. Most mi ebbe az ijesztő és a rémhír?

    Szerintem meg pont jót tesz más oldalról is megközelíteni dolgokat. Ha nem állják meg a helyüket azzal az addigi elfogadott elméletet erősítik, ennek is megvan az előnye. Nem vagyok elkötelezve egyik irányban sem. Ha sírhely volt, akkor az volt. Ha kiderül, hogy Napóleon építette, és erre cáfolhatatlan bizonyítékok vannak, akkor azt fogadom el. Nem fogom telesírni miatta a kispárnámat (szándékos túlzás, mielőtt valaki szalmabábként alkalmazná).

    Azt kértem, ha ez ennyire evidens, hogy minden piramis felépítése, arányai, geometriája, belső szerkezete, tájolása hasonló és nem lóg ki a gízai, akkor erről tuti van adat.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés