Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#69) #68487936 válasza Stauffenberg (#68) üzenetére


#68487936
törölt tag

Én nem kívánok senkit és semmit sem provokálni, pusztán, mint a rendszer felhasználója próbálok véleményt alkotni, hozzászólni. Az én véleményem egy a sok közül, ami nem belemagyarázás, hanem reagálás a már elhangzottakra, akár a te, akár más szájából.

Többedmagammal elfogadhatatlannak tartom azt, hogy jópár fórumon gyakorlatilag legagyizzák ezt az egész rendszert…, és a legtöbben megmagyarázzák, hogy igen is nincs létjogosultsága és konkrétan használhatatlannak tartják.

Ha visszaolvasol egy-két hangos véleményalkotó fényerős obikat (ebből én azt a következtetést vonom le, hogy az f1.8 fiksz és az f4 zoom nem elég fényerős, nem megfelelő) hiányol és konkrétan egyesek egy bridge géppel és kompakt gépekkel próbáltak párhuzamot vonni. Emellett hangosan ordítja a fentebb leírtakkal egyetemben….

A Iphonos példám egy irónia kívánt lenni azok véleményére akik azt mondják, hogy nincs objektív ehhez a rendszerhez….

Kár ezt itt ebben a formában az internet faliújságján folytatni, mert itt úgy is mindenkinek óriási az önbizalma és könnyen kiforgatják az ember szavait.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.