Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#62) konyi79 válasza Stauffenberg (#57) üzenetére


konyi79
addikt

Sony fan :DDD -Nem gondoltam volna az leszek egyszer :U

Valójában nem a te érveid ellen védem a sonyt, csak a nincsensemmirákompaktjobb dumát azért lassan kinőtte a rendszer szerintem.
Amivel nagyon egyet tudok érteni, az aps-c vonalat nem feltétlen olyanoknak csinálják, akik többet látnak a fotózásban. A konzumer elnevezésed itt talán elég helytálló. A ff vonalon meg nincs konkurenciájuk jelenleg, szóval nem erőlködnek.
Te látsz egy vázat ami jó, annál is jobb szenzorral. És keresed az eléképzeléseidhez a tökéletes üvegeket. Meg többen itt a Ph-n.
Én elmegyek túrázni, és csinálok egy nap akár 150 képet, te lehet ültél volna 2 órát a hegytetőn 3 képért várni a legideálisabb fényeket. És erre nekem messze elég a sony, ritkán terhelem magam RAW-al, elég nekem az sRGB. Nem keresem a milimétereket, ha az 50f18 rövid a gyerek ballagásán, rálépek az előttem álló sarkára addig bámulom a keresőt. :B
Amire neked kell lehet jobb a fuji, viszont árban is megkérik ezt a különbséget, amit a konzumer gondolkodás helyetti art hozzáállásért meg egyedi stílusért gondolnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.