Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rottenbull


rottenbull
senior tag

Ennel mar csak az lenne lejjebb, ha Nintendohoz is hivatalosan ajanlanak oket.

(#2) ONEFREE


ONEFREE
aktív tag

Egyszerű mint a fa ék, de mégis micsoda reflektorfénybe került 🤣🤣🤣

(#3) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

A Sony a playstationnel milyen esportban érdekelt?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#4) GODx válasza Carlos Padre (#3) üzenetére


GODx
tag

CoD, Halo

MSI B350M BAZOOKA, Ryzen 3600 @ 4.1GHz, Manli GTX 1050, Logi G703, XTRFY NiP Large, Soundmagic E10, Tesoro Durandal Blue --- CsakANyersAim

(#5) -FLY-> válasza GODx (#4) üzenetére


-FLY->
őstag

Főleg a halo! :C :W

(#6) GODx válasza -FLY-> (#5) üzenetére


GODx
tag

Ja hogy Sony... Jóvanna, reggel van :DDD Valamiért a komment írása közben az általános konzolos esport részleg volt az eszemben

MSI B350M BAZOOKA, Ryzen 3600 @ 4.1GHz, Manli GTX 1050, Logi G703, XTRFY NiP Large, Soundmagic E10, Tesoro Durandal Blue --- CsakANyersAim

(#7) Jeanne d'Arc

Hirtelen nem tudom hova kerültem. :D Micsoda reklám.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#8) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Remélem ez semmibe sem került a Benq-nak, mert annyit is ér.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#9) Zigur válasza Carlos Padre (#3) üzenetére


Zigur
senior tag

Street Fighter 5, Tekken 7 versenyek PS4-en mennek.

(#10) nuke7


nuke7
veterán

eléggé wtf ez a "hír"...

https://youtube.com/user/nuke7

(#11) Szipó


Szipó
tag

Eléggé lealacsonyítóan hangzik a Sony-hoz

Vissza a régi kezelőfelületet!

(#12) hyperspace válasza Carlos Padre (#3) üzenetére


hyperspace
őstag

GT Sport.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#13) Carlos Padre válasza Zigur (#9) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Kösz, a GTSporton kívül egyébről elképzelésem sem volt.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#14) b.


b.
félisten

"Konzolhoz optimalizált képfrissítés 60Hz"

omg.....

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#15) jugeen


jugeen
addikt

Szerintem felcseréltétek a specifikációs adatokat a 2755 és 2755T között. Utóbbinak állítható a magassága.

(#16) D.Va válasza Carlos Padre (#3) üzenetére


D.Va
senior tag

GranTurismo Sport eléggé felkapott e-sport játék... világszerte sok offline és online bajnoksággal... Más kérdés hogy kinek elég oda egy 27" képernyő... főleg aki normális kormánnyal tolja... :DDD

(#17) D.Va válasza b. (#14) üzenetére


D.Va
senior tag

Lehet ezen nevetni, de a képfrissítés bullshiten túllépve, saját tapasztalat szerint az viszont tény hogy jópár esetet láttam már hogy random márkájú tipusú HDMI-s monitoron (hdmi ide vagy oda) egyszerűen nem ad képet a Playstation-re kötve... Szóval nem hülyeség ezt a konzol kompatibilitást felmatricázni a monitor dobozára... ;)

[ Szerkesztve ]

(#18) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Ekkora kávával még tud manapság érvényesülni egy monitor?

(#19) b. válasza D.Va (#17) üzenetére


b.
félisten

"Lehet ezen nevetni, de a képfrissítés bullshiten túllépve, "
Én ezen nem léptem túl, mint látod.
az egész bullshit szerintem, kivéve az alacsony válaszidőt, azt adom. Én hol monitoron játszom 10 méteres HDMI kábellel hol TV-n PS4 pro-val, 3 monitorom van,( egyik gép gyerkőcé az enyém mellett és én 2 FHd monitoron tolom) semelyikkel nincs problémám,. Plug and play és van kép rajt.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#20) D.Va válasza b. (#19) üzenetére


D.Va
senior tag

Akkor szerencséd van mert én jópár esetet láttam ahol sehogy sem ment a PS a PC monitorral... (PS3)

[ Szerkesztve ]

(#21) b. válasza D.Va (#20) üzenetére


b.
félisten

ja ps3? Azt nem tudom.Ps4 nél szerintem nincs ilyen probléma, bár lehet tévedek.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#22) GodGamer5


GodGamer5
addikt

TN panel 2018-ban... :DD :DD :DD

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#23) Solten


Solten
addikt

Na jo sokat fizethettek ezert a matricaert... :D

Saor Alba

(#24) seniman válasza D.Va (#20) üzenetére


seniman
addikt

Mert gondolom nem volt HDCP támogatása a monitornak.Azon nem is fog soha. :N

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#25) D.Va válasza seniman (#24) üzenetére


D.Va
senior tag

én is erre tippeltem :P ;)

(#26) D.Va válasza GodGamer5 (#22) üzenetére


D.Va
senior tag

a mai tn-ek nem olyan gázak... ;) illetve régebben is volt pár olyan tn monitor ami egész jó volt... :K ezek amúgy meg hc gamer monitorok... magyarázd meg egy hc gamernek milyen szép az IPS képe mikor ő agyonbutított textúrák nélküli grafikai módban tolja a quakelive-ot... sztem oda még a TN is túlzás... :DDD

(#27) ribizly válasza b. (#14) üzenetére


ribizly
veterán

Nekem is ezen akadt meg a szemem. Ezek szerint a Sony nem tervezné a Freesync támogatását? :Y

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#28) b. válasza ribizly (#27) üzenetére


b.
félisten

Hát nem tudom, de xboxnál már 120 Hz is támogatva lesz, már csak a 21:9 képarány kellene és Kánaán lenne monitorok terén valamint azokat már valóban lehetne hívni gamer monitoroknak. Ez egy egyszerű TN paneles monitor az átlagosnál valamelyest jobb inputaggal, igazából tucat termék.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#29) Mamuska válasza HaZsolt (#18) üzenetére


Mamuska
őstag

A nagyon vékony káva miatt bevilágításosak a monitorok, szóval akinek van esze az vastag kávás monitort vesz. A professzionális monitorok 500 ezer fölött, vagy akár az 1-2 milliósak is vastag kávásak mivel fontos a hibátlan kép, és nem lovagolnak meg holmi szép, de hátrányos trendet.

(#30) ribizly válasza b. (#28) üzenetére


ribizly
veterán

Mondjuk én érzek abban némi rizikót, hogy bármelyik game menni is fog 60+ fps-el a következő 2 éven belül... :) Utána meg majd jön a következő generáció.
De ne legyen igazam.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#31) b. válasza ribizly (#30) üzenetére


b.
félisten

na igen, én is így látom.Pont ezért lenne értelme a freesync támogatásnak.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#32) Carlos Padre válasza ribizly (#30) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Esport ready játékoknak kell. De a fortnite is tudja.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#33) #00137984 válasza GodGamer5 (#22) üzenetére


#00137984
törölt tag

TN panel még nem olyan nagy gond, mert játékról van szó. Inkább a 60Hz képfrissitésre korlátozott megjelenités itt az egyik fő probléma. Azért a 100-120 Hz képfrissités már egy minőségibb fejlődés lett volna.

[ Szerkesztve ]

(#34) #00137984 válasza b. (#28) üzenetére


#00137984
törölt tag

Samsung S25HG50FQU monitort vettem nem is olyan régen. Szerintem ezeknél a BenQ monitoroknál jobb lehetőséget ad játékra.

(#35) seniman


seniman
addikt

A TN paneles boszorkányüldözésnek sosem lesz vége az oldalon?Nagyon unalmas már. :W

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#36) #00137984 válasza seniman (#35) üzenetére


#00137984
törölt tag

Az évek alatt sok mindent fejlesztettek a TN kijelzőkben. Na jó, hát a betekintési szőgek azok még mindig gyengébbek, de a régi Asus és az új Samsung között látható valami javulás. Viszont a 8bit képfeldolgozás a Samsung monitorban szebb szineket, a nagyobb képfrissités meg gyorsabb és valóságosabb mozgást jelenit meg. Szóval ha játékra kell a monitor és filmeket nézegetni, akkor a TN panel hátrányai kevésbé fognak zavarni. Egy ilyen monitor IPS vagy OLED kijelzővel vagy nagyon drága, vagy ívelt. Azokat meg én nem szeretem, de valakinek meg pont olyan ívelt monitor kell.

[ Szerkesztve ]

(#37) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Egy ok ami miatt ugyanazt a panelt el lehet adni drágábban.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#38) mepet válasza seniman (#35) üzenetére


mepet
addikt

+1. Az IPS-nek mindössze 2 előnye van: jó betekintési szög és színhűség. Na ez mindkettő tökmindegy még a profi játékosoknak is...

(#39) seniman válasza mepet (#38) üzenetére


seniman
addikt

Cserébe van pwm villogás(már ahol ezt nem oldották meg).A betekintési szögnek magányos játékosnál nem sok értelme van,ellenben az alacsony válaszidőnek igen.Volt rengeteg TN monitorom,laptopom egyiknél sem zavart.De ez a megszállott gyűlölet ami az oldalon mutatkozik vele szemben,az már néha értelmetlen és unalmas is.Lehet venni másfajta panelost,ha nem jön be a kínai kaja,rendelek pizzát,de nem hordom el mindennek. :DDD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#40) nuke7 válasza mepet (#38) üzenetére


nuke7
veterán

meg mondjuk kontraszt..? :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#41) Mamuska válasza nuke7 (#40) üzenetére


Mamuska
őstag

Az a VA előnye.

(#42) nuke7 válasza Mamuska (#41) üzenetére


nuke7
veterán

Hát, nem tudom, itt azért eléggé jól látható a különbség... :U

"TN tends to be inferior to IPS for contrast, however some of the better TN panels come close to some of the worse IPS panels."

Ami azt jelenti, hogy általában - én is ezt tapasztalom - az IPS kontrasztja jobb, mint a TN-é, de persze abban a VA a legjobb :K

Szerintem a lényeg, hogy ultra low latency-n és olcsóságon kívül a TN-nek semmilyen előnye nincs, évek óta nem használok TN-t (csak ha muszáj, jobb fajtát, mondjuk ideapad-ban) és szerintem valami csoda kellene, hogy visszaváltsak :DDD

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#43) Mamuska válasza nuke7 (#42) üzenetére


Mamuska
őstag

Szerintem is. :K Én láttam drága vagy 150 ezres játékos TN-t is, és borzasztó volt, nem kéne.

(#44) b. válasza nuke7 (#42) üzenetére


b.
félisten

+1

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.