Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #19617792


#19617792
törölt tag

"Hivatalos: október végétől kapható a Windows 8"

hivatalos: korábban is kapható lesz a Windows 8, virágboltokban. :DDD

(#2) Tamás88 válasza #19617792 (#1) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

No ilyet nem írunk, de ellenben azt lehet írni, hogy az MSDN-ben korábban le lehet tölteni (ami ugye legális, hiszen az MSDN a MS-hez tartozik).

(#3) F34R válasza #19617792 (#1) üzenetére


F34R
nagyúr

del ban pls
:DDD

(#4) fesii


fesii
aktív tag

"sosem tapasztalt várakozás övezi"
Nem tudom melyik "közvélemény-kutatást" olvassa a kedves hölgy! :Y

[ Szerkesztve ]

(#5) Skyne válasza fesii (#4) üzenetére


Skyne
csendes tag

mondjuk akármelyiket? énis minden gépemre az RP-t tettem fel, és több ismerősöm használja már most... az hogy divat lett az újdonságok fikázása... az egyéni szoc. probléma...

Star Trek Online: Terran Rebellion (leader), House of K'Reaper (leader)

(#6) Воланд válasza fesii (#4) üzenetére


Воланд
titán

leci mutass egy kozvelemeny-kutatast, amiben ennek ellenkezoje szerepel vegeredmenykent.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#7) ftc


ftc
nagyúr

Ára jobban érdekelne...

(#8) Tibi86 válasza ftc (#7) üzenetére


Tibi86
aktív tag

Már egy ideje, jönnek az áráról folyamatosan a hírek:itt

Frissítem is a jó öreg Vista HP-t! :K

(#1) EarL 007

Egy próbakörre el fogom én is vinni! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9) Badman 4ever válasza Tamás88 (#2) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Most is letölthető ingyenesen és legálisan, igaz Release Preview a neve és még nem a tökéletes. :)

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#10) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag

Szerintem már az RP nagyon jó, éles rendszerként használom a laptopomon, és teljesen elégedett vagyok vele (csak az a fránya nvidia optimus működne norműlisan).

[ Szerkesztve ]

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#11) ftc válasza Tibi86 (#8) üzenetére


ftc
nagyúr

Frissités nem érint :)

(#12) #41133696 válasza ftc (#7) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igazán baráti ára lesz, a dobozos 7-es verziót frissítem is 8-asra 40 €-ért. A kisebbik gépen is csak azért nem, mert OEM Win van rajta és 7 éves a deszka, ott marad a Vista és a 7-es :K

(#13) FTeR válasza fesii (#4) üzenetére


FTeR
addikt

azt a statisztikát lesték meg, ami szerint több millióan töltötték le, hogy megnézzék.

btw, a fikázók is a várakozók közé tartoznak, csak ők a hatalmas bukást várják.

még jó hogy nem mutogatták surface-t egy olyan konfon, ami a gyártó partnereknek szol. lol.

(#14) Brutális eb válasza Tamás88 (#2) üzenetére


Brutális eb
addikt

Hehe az aláírásod azért brutális ferdítés...

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#15) FTeR válasza #41133696 (#12) üzenetére


FTeR
addikt

kíváncsiságból nem próbálnád ki a 7 éves deszkán? nekem 3 éves deszkám van és w8 sokkal jobban süvít mint w7. w7 érezhetően jobb volt vistánál, de w8-al össze sem lehet hasonlítani.

(#16) #41133696 válasza FTeR (#15) üzenetére


#41133696
törölt tag

Fent volt múltkor :K Mielőtt újratelepítettem volna a 7-est. Gyorsabb is volt, de akkor 2 óránál tovább nem használtam, mert a Vista mellé még az nap visszaakartam rakni a 7-est :)

(#17) cskamacska


cskamacska
addikt

Én biztos vagyok benne hogy jobb lesz a Win8 az elődeinél, de a Metro felület sok embernél okoz majd akut culture shock-ot. :( Metrós appok meg.. ikonok, és listák helyett böhöm csempék.. passz. :(((

Windows 8, (ne adj isten továbbfejlesztett)Windows 7 felülettel.. de szép álom lenne. :B

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#18) #41133696 válasza cskamacska (#17) üzenetére


#41133696
törölt tag

A Metro az egy továbbfejlesztett Windows 7 felület :D a Desktop olyan mint a 7-esben lényegében, mármint ami a Superbart illeti, csak ugye Aero nélkül.

A Metro maga meg egy felturbózott egész képernyős start menü, ami igen sokaknál kiveri a biztosítékot, nekem is szoknom kell majd, de 40€-t simán megér számomra a rendszer, az meg külön ajándék, hogy PRO verziót osztogatnak ennyiért.

(#19) Apone33 válasza #19617792 (#1) üzenetére


Apone33
őstag

:DDD

Play Hard!!!

(#20) FTeR válasza #41133696 (#18) üzenetére


FTeR
addikt

van aero csak nem glass és szögletes.

(#21) FTeR válasza #41133696 (#16) üzenetére


FTeR
addikt

szabad megtudnom, hogy 7 éves (még xp.vel született) gépre miért szükséges vista / w7 dualboot?
ha van hely, lehetne triple boot power :DDD

(#22) leviske


leviske
veterán

Gyors kérdés: Az upgrade megvásárlása mikortól lesz lehetséges? Ugyanúgy csak október vége?

(#23) Kaiku válasza Tibi86 (#8) üzenetére


Kaiku
senior tag

Lehet én is nyugdíjazom a Pistát. :DDD

(#24) pzstm válasza leviske (#22) üzenetére


pzstm
titán

várhatóan igen. De még nincs pontos infónk kishaánkban hogy lesz elérhető, és mennyiért váltják át az USD-t (1EUR=1USD-re tippelnék)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#25) Kaiku válasza pzstm (#24) üzenetére


Kaiku
senior tag

Vagy inkább $1 = 1EUR * 310 * 1,xxx = Hazai ár!

(#26) Tamás88 válasza Brutális eb (#14) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

De ha jobban megfigyeled, akkor van közöttük párhuzam.

(#27) Draken


Draken
őstag

Még nem volt szerencsém kipróbálni, elrettentettek azok a hozzászólások amiket olvastam magával a metroval kapcsolatban, viszont a boot időről és magáról a rendszer gyorsaságáról csak jót hallottam.

[ Szerkesztve ]

(#28) cskamacska válasza #41133696 (#18) üzenetére


cskamacska
addikt

"A Metro az egy továbbfejlesztett Windows 7 felület :D "

No várjál, indultak innen(kisebb modokkal mondjuk :B ),

fejlesztették 3 évig, és EZ lett belőle? :Y

Pzstm: Tök mindegy egy stock Win7 asztal is így néz ki

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#29) pzstm válasza cskamacska (#28) üzenetére


pzstm
titán

az első képen lévő okádék szöges ellentéte mindenkori windows design irányelvvel :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#30) fordfairlane válasza #41133696 (#18) üzenetére


fordfairlane
veterán

A Metro maga meg egy felturbózott egész képernyős start menü,...

Hátőőő, inkább egy érintőképernyőre optimalizált fullscreen programválasztó. A "felturbózott start menü" kifejezés, ami ugye arra vonatkozik, hogy ez tulajdonképp a start menüből nőtte ki magát szerintem nem helyes. Ez nem menü, hanem egy egész képernyő.

x gon' give it to ya

(#31) fordfairlane válasza cskamacska (#28) üzenetére


fordfairlane
veterán

Az első képernyő a vidéki búcsúk céllövöldéjére hasonlít, semmint egy megtervezett UI-ra.

x gon' give it to ya

(#32) pzstm válasza fordfairlane (#30) üzenetére


pzstm
titán

egész képernyős start menü maradjunk annyiban ;)

Az első képernyő a vidéki búcsúk céllövöldéjére hasonlít

felröhögtem hangosan irodában :DDD :DD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#33) Skyne válasza fordfairlane (#30) üzenetére


Skyne
csendes tag

mér miből? aknakeresőből?

oké tény: erősen touch optimalizált, de ezt a Vista óta nem rejtegeti az MS hogy próbálják nyomni a touch képes kijelzőket picit (az hogy itthon nem terjedt el, hát na...)

tény 2#: W8 DP megjelenés napján másodlagos rendszernek raktam fel, első megmozdulás egy régi startmenü utánzó progi felrakása volt...

tény 3#: egy hónap alatt megszoktam a metro stílusú start panelt és azóta csak azt használom, kényelmes és gyors, fullscreen-en nagyfelbontáson is gombnyomásra megjelenik, eltűnik, ténylegesen használható és még jól is néz ki...

u.i.: miért hívja mindenki azt a szerencsétlent egy darab panelt A metro-nak!? a metro ennél sokkal több...

[ Szerkesztve ]

Star Trek Online: Terran Rebellion (leader), House of K'Reaper (leader)

(#34) pzstm válasza Skyne (#33) üzenetére


pzstm
titán

u.i.: miért hívja mindenki azt a szerencsétlent egy darab panelt A metro-nak!? a metro ennél sokkal több...

Jééé...végre valaki akinek szintén szúrja a szemét :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35) Skyne válasza pzstm (#34) üzenetére


Skyne
csendes tag

:K bosszantó mikor olyanok alkotnak véleményt akik... áhh hagyjuk...

Star Trek Online: Terran Rebellion (leader), House of K'Reaper (leader)

(#36) janos1988


janos1988
addikt

Egy ennyire sikeres nő és feketére festi a körmeit :F

„A Windows 8 épít a Windows 7 erős alapjaira, de azt több szempontból, a sebesség és a biztonság tekintetében felülmúlja” - A varázs mondat... Na majd kíváncsi lesz a 10 legsikeresebb vírusból mennyi fog simán működni rajta.

Azért arra is kíváncsi lennék, hogy hányszor tartottak próbát a főelőadás előtt, nehogy valami gubanc legyen :)

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#37) defi


defi
tag

Kiváncsi leszek az "egyszerűbb" felhasználók, milyen könnyen fognak erre átállni.

[ Szerkesztve ]

LOAD "*",8,1

(#38) fordfairlane válasza Skyne (#33) üzenetére


fordfairlane
veterán

Nem tudok rájönni, hogy ezt miért nekem írtad. Nekem ehhez az egészhez semmi közöm.

x gon' give it to ya

(#39) janos1988 válasza defi (#37) üzenetére


janos1988
addikt

Már csak a start menü fanok is inkább maradnak a Win 7-nél, illetve azok is akiknek nem jön be a metro felület.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#40) Skyne válasza fordfairlane (#38) üzenetére


Skyne
csendes tag

"A "felturbózott start menü" kifejezés, ami ugye arra vonatkozik, hogy ez tulajdonképp a start menüből nőtte ki magát szerintem nem helyes." - ezért

[ Szerkesztve ]

Star Trek Online: Terran Rebellion (leader), House of K'Reaper (leader)

(#41) pzstm válasza Skyne (#35) üzenetére


pzstm
titán

ne is mondd.....és a végén még Téged néznek hülyének :(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#42) fordfairlane válasza Skyne (#40) üzenetére


fordfairlane
veterán

Világítsd meg kérlek az összefüggést az én megjegyzésem, és a te általad írt érvek(cáfolatok?) közt.

x gon' give it to ya

(#43) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Majd ezt is jól leteszteljük, hogy megy P1-esen :DD

(#44) #19617792 válasza bacsis (#43) üzenetére


#19617792
törölt tag

hát nehezen fog menni. amelyik proci nem tudja még az SSE2-t sem, azon nem fog elindulni. de szerintem MS csak azért is kiad neked egy bacsis-exkluzív P1 editiont. :DDD

(#45) Erasmus válasza leviske (#22) üzenetére


Erasmus
őstag

igen, a frissítések is csak október végétől lesznek elérhetők

(#46) fordfairlane válasza Erasmus (#45) üzenetére


fordfairlane
veterán

Lehet már tudni valamit az OEM/dobozos árakról? Az aktiválási szisztéma marad?

x gon' give it to ya

(#47) pzstm válasza fordfairlane (#46) üzenetére


pzstm
titán

még nem

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#48) bacsis válasza #19617792 (#44) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Ha a Win7 elindul SSE nélkül is, akkor ennek is el kell :))

(#49) pzstm válasza bacsis (#48) üzenetére


pzstm
titán

PAE/NX/SSE2 nélkül fel sem fog települni (CP még ment, RP óta már nem megy)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#50) gyuribácsi88

hát én maradok a win7-nél szerintem még egy pár évig, ez max egy esetleges Epenis versenyzőnek lehet "izgató/izgalmas/hasznos"

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.