Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#63) LurkerSheik


LurkerSheik
senior tag

Csajom 6S-t használ teljesen jólhasználható, naprakész szoftverrel. Előtte S6 edge volt neki, ami rettentő szép
volt a maga idejében, de kényes volt az éleken, az ujjlenyomat olvasó félkész megoldás volt és egy kis eséstől szilánkosra is tört.
Vitrin telefon.

Én i7, 2016-ban megjelenéskor vettem UK-ban és nem érzek most sem késztetést a váltásra SE2020-ra se.
Úszott Balatonban, Sznorkeleztem vele a Jón tengerben, lassított felvétellel a fekete tengerbe ugráltunk.
53 nyitott Chrome lapnál már azért újratöltöget.
Tavaly kapott egy új akkut azóta is teszi a dolgát.
Talán majd idén nyugdíjazom, ha lesz kissebb képátmérővel és nem csonkitott specifikációval.
IOS 14-et úgyis megkapja.

Az i6S és s6 az a konkurenciái egymásnak.
az s7 az i7 korabeli modell.
i6 sem volt rossz, de az nekem is banánra hajlott a zsebemben.

SGS1-el kezdtem. Voodoo sound, miui meg cyanogen romok. S3 es hTC one-ig érdekelt is a dolog.
A romolgatás, meg romkitchen, fórumot bújni, nyitott bootloaderre várni, rootolni stb, gyerekeknek jó legó.
Van akinek erre van igénye.
Más meg csak használni akarja out of the box.
A szoftvert is meg kell fizetni.
Ebben erős az Apple.

Nem vagyok fan, androidos csúcsok közt mindig van 1-2 kiemelkedő spec
(viszont mindig túltolják, annyira, hogy már nevetséges lesz 1-2 gen után - felbontás, zoom, kamerák száma, hardveres egymásra licitálás, generált igények, aztán utolérik szoftveresen is magukat)
de a rendszer ökoszisztéma elvitathatatlan tény az almák mellett.

[ Szerkesztve ]

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.