Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Örni


Örni
senior tag

Ha 1.5 giga mellett nem tölti újra a weblapokat a böngésző, nekem már jó. Viszont ebben a kategóriában általában nincs gyro szenzor, ami hiányozna.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#52) Ricardo válasza isti215 (#48) üzenetére


Ricardo
félisten

Ez akkor gond igazán, ha az ára nem lesz alsó kategóriás. Majd kiderül mennyire fog vastagon a ceruzájuk.
Azt továbbra is tartom, hogy a 2 giga beleférhetett volna.

(#53) #86973952 válasza Ricardo (#52) üzenetére


#86973952
törölt tag

Szerintem 50+ lesz, majd meglátjuk.

(#54) m1lan válasza Enci1983 (#46) üzenetére


m1lan
őstag

Igen, ez igaz a Z-szériára, alatta már nem igazán.

Az SP óta is mindig van hulladék telefonjuk, most például az M4 Aqua boldogítja a népet, ahogy itt-ott olvasom...

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#55) janeszgol válasza m1lan (#54) üzenetére


janeszgol
félisten

Z1, Z2 tele van panasszal. Z1c is.
Z alatt inkább szoftveres gondok voltak, kivéve az SP, ami tervezési hibás. De ezt le is írják a teló topicjában.

Nem azt mondom, hogy mind rossz a fentiekből (sajnos a Sony fanok csak szélsőségekben tudnak gondolkodni), de nagyobb hibaaránnyal tolta a Sony. Ez lehet anyaghiba, géphiba. Ők tudják csak.
Az M4 Aqua sem hibátlan, de inkább a rossz SoC miatt.

(#56) holozis_HUN válasza janeszgol (#55) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Igen, sok panasz van a Sonykra. De emellett sok boldog tulaj is (mint én). Nem vagyok Sony fan, de nincs vele bajom. Illetve azt sem árt figyelembe venni, hogy fórumra azok járnak általában, akiknek valami bajuk van a telóval. Akinek nincs baja vele, annak a nagy része nem is tudja, hogy létezik ez a fórum --> nem ír pozitívat --> rossz a jó/hibás darabok aránya, ha a fórum hsz-at nézzük. Mindenhol van sok panasz az adott telefonra, mindegyiknek megvan a saját hibája. És mint tudjuk, a panaszkodók a leghangosabbak. Persze azt sem lehet kizárni, hogy sok a selejt Sony.

Egyébként egyik T-mobilos ismerősöm mondta, hogy iPhone-ból viszik vissza a legtöbbet, aztán Samsung. A Sony talán a 4. volt amit mondott. De ez lehet azért is, mert kevés Sony fogy.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#57) janeszgol válasza holozis_HUN (#56) üzenetére


janeszgol
félisten

Az M2-m kitűnő kondícióban van. Sajnos nekem kell össze tennem a két kezem, mert az sem hibátlan széria. Amúgy szeretem, jó telefon.
iPhone 6-ból rengeteg a hibás, azt tudom, olvastam. LG-ból is van sorozathibás (G4, Spirit).
És akkor a Lumiákról nem is beszéltem. Volt több is, nálam mindegyik okés volt, de én voltam szerencsés.

Erről kéne leszokniuk a gyártóknak. Vagy legyen jó szervizük (Lumia, LG).

(#58) holozis_HUN válasza janeszgol (#57) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Tömeggyártás alap hibája :B Sokat gyártanak rövid idő alatt, aztán össze is csapják, aztán jöhet a sok szervíz. Nem értem, ez a marketingnek sem jó... Inkább legyen enyhe készlethiány, de közel hibátlan összeszerelés, kevés garanciás baj. Így nem lesz rossz híre, megbízható lesz. Nem értek egyes gyártókat... :W

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#59) pusszycat válasza holozis_HUN (#58) üzenetére


pusszycat
nagyúr

Jó van az úgy. :))

Xiaomi Poco F6 12 GB/512 GB Titanium :-p , Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#60) Luck Dragon

Nem is szép, és a hw is...
Egy mentheti meg a jó optimalizált os,de az elődökre vissza tekintve,a lehetetlent súrolja.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#62) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Üdvözöljük 2012-ben.Grat Sony

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#63) énvagyokaz^^ válasza janeszgol (#55) üzenetére


énvagyokaz^^
tag

M4 aqua-val mi a gond?
Telefonváltás előtt vagyok és vagy M4 aqua vagy Meizu lenne a befutó:)

[ Szerkesztve ]

(#64) janeszgol válasza énvagyokaz^^ (#63) üzenetére


janeszgol
félisten

Az SoC nagyon melegszik. Sima hivaskor is, fotozaskor is. Nyaron a melegben hogy fogod hasznalni? Art a telefonnak is.

Meizut a szoftvere miatt lottem ki.

[ Szerkesztve ]

(#65) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Mi ez a MediaTek-es felhozatal mostanában a Sony-nál?Lehet,hogy csak nekem tűnt fel az ezzel a procikkal szerelt telefonok sokasága?
Miért nem a "Snapikat" használják?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#66) Ricardo válasza énvagyokaz^^ (#63) üzenetére


Ricardo
félisten

A 8 gigás verziót nem szabadott volna kihozni. 16-kellett volna legyen az alap.

Idézet az M4 aqua tesztből:

"viszont kifejezetten rossz a 8 gigabájtos belső tároló. Hiába ugyanis a microSD bővítési lehetőség, ha arra telepíteni nem lehet, csak a mobilra letöltött appokat utólag áthelyezni. Az első frissítések után annyira szűkös maradt a hely, hogy a zsírúj rendszeren megmaradt 1,39 gigabájtjára (!) az Asphalt 8 fel se fért. Idővel a különböző cache és ideiglenes fájlokkal is számolni kell, és ma ilyen mobil úgy marad gyors, ha valamekkora szabad tárhely mindig elérhető, úgyhogy elég komoly öngólt lőtt a Sony, amikor nem a 16 gigabájtos modellt hozta Magyarországra."

(#67) dokee78 válasza mg1992mg (#39) üzenetére


dokee78
félisten

+1
Xperia Mini
Xperia L

(#68) janeszgol válasza Ricardo (#66) üzenetére


janeszgol
félisten

Az már a múlt. Gondolom rosszul partícionálták a telefont. 3 gigabájt elérhető dobozból kivéve, lefrissítve.

(#69) Graphics válasza janeszgol (#68) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Elég rosszul :D sajnos kár ,hogy erre nem az elején gondoltak

-

(#70) blagolf válasza mg1992mg (#39) üzenetére


blagolf
senior tag

Az Sp nem csúcskategória. Viszont ők legalább a csúcskategóriát sokáig támogatják. A közép és alsó kategóriát meg egy gyártó sem támogatja.

Üdv, Zoli

(#71) blagolf válasza dokee78 (#67) üzenetére


blagolf
senior tag

Nekem volt a SP-m és semmi bajom nem volt vele. Xperia Minim meg még mindig van és teljesen jó.

Üdv, Zoli

(#72) juhasz22 válasza szupermacs (#15) üzenetére


juhasz22
aktív tag

szép, szép de a gagyi műanyag hátlap ront az összképen + valószínűleg a kijelző is inkább az E4 re fog hajazni ami minden csak nem szép (fakó, élettelen színek). Ára ehhez képest gondolom vaskos lesz.

(#61) Sebhelyes
Kb. :D

[ Szerkesztve ]

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#73) dokee78 válasza blagolf (#71) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem is megvan a Mini,de nem használom.
Már arra sem emlékszem mi volt a gondom a frissítéssel,de ez volt az első Sony-m amivel nálam koporsóba szöget lőttek.
Utána még az Xperia L-el adtam egy esélyt nekik,de azt is elcseszték.

Ezzel meglett volna még egy esély,de igaz csak fél GB-on múlik,de nekem sajnos kevés ezzel a RAM-mal.

[ Szerkesztve ]

(#74) blagolf válasza dokee78 (#73) üzenetére


blagolf
senior tag

Az a kategória amiben az említett 2 telefon versenyzett, nem voltak jobbak egy márkában sem. Sőt, amikor a Mini megjelent, akkor lenyomott mindent a kategóriájában, de még kategóriája felett is párat.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Zoli

(#75) m1lan válasza blagolf (#70) üzenetére


m1lan
őstag

A közép és alsó kategóriát meg egy gyártó sem támogatja.

Az is teljesen más, amikor veszel egy telefont, és hibátlanul teszi a dolgát, meg az is, amikor alig várod már, hogy kijavítsák a bugokat, és végre használható legyen a telefonod. A Sony sajnos a csúcskategória alatt szereti az utóbbi "modellt" alkalmazni.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#76) Pyrox válasza sz.balazs.95 (#14) üzenetére


Pyrox
csendes tag

Igen, jobban is néz mi, mint az előd. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.