Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Nem tudom...most nem néztem végig a 18 percet, de egy jó 4-5 perc után azt mondom, hogy hozza a régi játékok hangulatát. Megmaradt az átöltözés, a lopakodás, a tárgydobálás...stb. Nem járt úgy, mint a SC széria. Sokan mondták, hogy "akciósodott", de nem tűnt annak. Egyelőre nagyon jónak tűnik.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2) Xelloss


Xelloss
aktív tag

Nagyon ötletes és szerintem rendben lesz. Már nagyon várom. Tetszik ez az online mód,pedig nem szokott annyira más játékoknál.

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#3) Peetee(tm)


Peetee(tm)
aktív tag

Sohasem fogott meg a játék, de szerintem ezt a rész kipróbálom. Remélem majd le fog kötni.

Az életben 1 dolgot adhatsz fel, levelet a postán! Peetee(tm)

(#4) wolfman válasza Peetee(tm) (#3) üzenetére


wolfman
veterán

Pedig próbáld ki mindet, elég sokat hagytál ki.

Nekem annyi nem tetszik ebben a részben, hogy minden felület csillog mintha olajos lenne. Nagyon fura. Amúgy okés.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#5) #56573440 válasza TazLeacher (#1) üzenetére


#56573440
törölt tag

akciósodni nem akciósodott szerintem sem, viszont ez a falon átlátás, meg látja merre megy majd az őr, a földön egy kis csillogó úttal... gondolom az azért kapcsolható lesz.

(#6) TazLeacher válasza #56573440 (#5) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

gondolom az azért kapcsolható lesz.

Reméljük a legjobbakat, de nem hiszem, viszont erre még azt mondom ez is belefér. Eltörpül a mellett, amin a SC esett át. Abból egy közepes akciójátékot csináltak. Nagyon örülök, hogy itt nem történt ilyen.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#7) samfishR


samfishR
senior tag

fúú nagyon várom már... a blood moneyt is annyiszor végigvittem, annyit funoltam vele, ezzel sem lesz másképp sztem :K

blackrulz: igen, egy másik videóban láttam, hogy van olyan mód is benne h minden tooltip, segítség kikapcsolható lesz.

(#8) ASTON117 válasza #56573440 (#5) üzenetére


ASTON117
tag

Én főleg a blood moneyval játszottam ott a nehézség fokozásával szűntek meg a segítségek(térképen jelölt személyek=ez egyenlő a falon átlátással, tippek stb), szerintem itt is így lesz. Remélem lesz valami custom difficulty amibe beállíthatom szórakozáshoz a normál ai-t és kikapcsolhatom az ilyesfajta segítséget.

(#9) -kdM- válasza ASTON117 (#8) üzenetére


-kdM-
senior tag

meg nem mondom már melyik részben, de a nehézségi fok állításával még a mentések számát is korlátozták

(#10) Ryder62 válasza -kdM- (#9) üzenetére


Ryder62
őstag

A Blood Moneyban biztos. Hardon 3 mentés lehetett.

(#12) Peetee(tm)


Peetee(tm)
aktív tag

Csak tényleg nem legyen már olyan mintha minden le lenne öntve olajjal, mert az kiábrándító, főleg ha egy fény miatt megvakít és nem látsz semmit.
Egyébként a többi így rendben van.

Az életben 1 dolgot adhatsz fel, levelet a postán! Peetee(tm)

(#13) #56573440 válasza ASTON117 (#8) üzenetére


#56573440
törölt tag

hasonlóban remélkedek :R egy splinter cell, vagy bo2-ben azt mondom hogy ezek nem zavaróak, fejlett technika meg jövőben játszódó dolgoknál beleférhet, de ennek köze nincs ehhez. az is tény hogy az alkalmi játékosok adják a bevétel jelentős részét, viszont ez akkor is fájna :B

(#14) BMWFan


BMWFan
aktív tag

Jónak tűnik. Várom.

(#15) szilva01


szilva01
őstag

Eddig a blood money a kedvencem, de a videó alapján lehet meg fog változni :DDD

(#16) Beri78


Beri78
őstag

nagyon király lesz!!! :C

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.