Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Stiky


Stiky
senior tag

Eleve hangya**sznyi a mobil cuccok kijelző és még ezis elvesz belőle... :(((

Tényleg, ez képes arra hogy video hívásokat lehessen lebonyolítani az előlapi kamera segítségével? (Gondolok itt a Skype és az MSN féle netes videó hívásokra, nem pedig a 3G-sre)
Vagy eleve nincs is még ilyen progi amire erre képes? :DDD

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#2) #16820480


#16820480
törölt tag

vicces, eleve vacak hangminőséget produkál a fring voipon keresztül, mivel a saját kodekjét használja. erre még reklámokkal is telepakolják. és ki az, aki nem nimbuzz-t használ ezek után? :)

(#3) (An)Dante válasza #16820480 (#2) üzenetére


(An)Dante
őstag

Saját codec?! A Fring szabványos AMR tömörítest használ, legalábbis Series 60-on. Nekem eddig csak akkor volt gondom vele, ha Windows Mobile (5.0 Standard) alapú telefonnal próbáltam. Olyankor botrányosan szól..

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#4) #16820480 válasza (An)Dante (#3) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem tudom, én úgy gondolnám, hogy saját szerveren küldi a hangot. bár valahol olvastam, itt a fórumon írták asszem, hogy saját hangfeldolgozó algoritmust használ, míg a többi progi meg azért a szolgáltatásét, amire csatlakozol vele.
amúgy nekem s60 alatt botrányos. illetve a bejövő hang nem, de a kimenő igen, a másik végén alig érteni valamit, bugyborékol, akadozik, stb. ugyanazzal a kapcsolattal nimbuzz alatt semmi gond.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.