Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) velizare


velizare
nagyúr

holografikus aszpirin RLZ! :DDD

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#2) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Éljen, itt is két konkurens formátum van... :U

Aki hülye, haljon meg!

(#3) velizare válasza L3zl13 (#2) üzenetére


velizare
nagyúr

most még csak kettő... :O

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#4) Rolly


Rolly
veterán

lehet, hogy a blue-ray-t kihagyom, s erre fogok váltani :), csak soká lesz mire megfizethető kategória lesz. előreláthatólag 4-5 év :(

(#5) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Egyébként tiszta flokidiszk! :DDD
Csökkenteni kéne a korongméretet és kiadni egy meghajtót, ami mindkettőt tudja. :DDD

Aki hülye, haljon meg!

(#6) Kriza


Kriza
őstag

1,6TB :Y :Y :Y

Mit fogok erre írni??? Az életemet???

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#7) LordX válasza Kriza (#6) üzenetére


LordX
veterán

Hidd el, nem lehet annyi területet nem elhasználni :)

Pl. jön egy nagyfelbontású Gyűrűk Ura trilógia, gyenge tömörítéssel, több többcsatornás hanggal, azt már ki is merítettük azt a méretet :)

(#8) e-biza válasza LordX (#7) üzenetére


e-biza
őstag

és letöltöd? :) 1600gigabyte. ha kijön akkor szeirntem megveszed, mint hogy majdnem 3 honapon át tltsed lefelé. :)

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#9) LordX válasza e-biza (#8) üzenetére


LordX
veterán

Ki mondta, hogy letöltöm? Egyékbént nesze neked, kolis 100Mbites netem van, 36 óra alatt lent lenne ;)

[Szerkesztve]

(#10) L3zl13 válasza e-biza (#8) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Nem letölti, hanem lerippeli a gyári 1,6TB-s lemezről. :DDD

Aki hülye, haljon meg!

(#11) ciao


ciao
senior tag

csak ''gratulálni'' tudok 13 centis mérethez barmok miért kellet a jólmegszokott 12 centiről váltani, hogy fog ez kinézni 5 1/4-es slotban? :F:(:((:(((

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#12) pabadam


pabadam
aktív tag

Háhá, lehet hogy már csak a holo-discek miatt is érdemes lenne megállapodniuk a BR és a HD tábornak... Fogy az idő!!

"...I'll never stop looking..."

(#13) pabadam


pabadam
aktív tag

Persze az idő nem fontos.. :)

"...I'll never stop looking..."

(#14) vigno


vigno
csendes tag

ez aztán nem semmi!
1,6 TB-ra azért elég sok cucc ráfér, mondjuk olyan 350 db 1 DVD-s film, vagy 200 ezer db 8 MB-os ! mp3 fájl.
erre mondhatjátok, hogy egy átlag mp3 nem 8 MB, de én elég nagy bitrátával számoltam (min. 192-es), és viszonylag hosszú zeneszámokkal.
na ehhez mit szóltok?

... szerintem ...

(#15) Kriza válasza vigno (#14) üzenetére


Kriza
őstag

Hát, a zenekiadók meg a hollywoodi filmgyárak nem fogják a térdüket csapkodni örömükben, az már egyszer biztos. Tuti kitalálnak majd valamit, hogy megszivassák a technológiát. Mindig ez van. (Olyan ez, mint a katolikusok, azok is tiltakoznak minden ellen, ami haladás. - huhh... ez kicsit South Parkos lett :DDD )

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#16) ArGab


ArGab
őstag

De mennyi lesz erre az Artisjus díj? :DD

(#17) Flashback válasza ArGab (#16) üzenetére


Flashback
addikt

:C

1,6TB hmm egy WINDOWS install el fog rajta férni... ;)

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#18) Kriza válasza ArGab (#16) üzenetére


Kriza
őstag

Nem mindegy??? Artistjust csak Magyarországon van. Legfeljebb behozod külföldről a lemezeket magadnak, nagyobb mennyiségben, hogy ne kelljen gyakran külföldre (mondjuk Szlovákiába) járni.

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#19) Kriza válasza Flashback (#17) üzenetére


Kriza
őstag

Ja-ja. :C Windows Longhorn Sp2 Professional :DDD

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#20) L3zl13 válasza Kriza (#15) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Nem hiszem hogy a filmgyárak nagyon beleszólnának.
Ha ők nem kezdenek filmeket nyomatni ilyen lemezen, akkor megmarad számtech perifériának adattárolásra. Nem lesznek belőle asztali lejátszók stb.
Onnantól nekik ez tök ugyanolyan, mint egy vinyó, vagy egy szalagos tároló. Mindegy, hogy ráfér-e a film vagy sem.

Aki hülye, haljon meg!

(#21) janpotocki


janpotocki
senior tag

ez egyelőre inkább a nagyvállalatokat és közhivatalokat próbálja megcélozni, ahol a mostani WORM tárolókat lehetne velük leváltani. az Optware pl. az amerikai társadalombiztosításra próbálja rásózni a technológiát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.