Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kriza


Kriza
őstag

Ez egy jó nagy rakás... marhaság.

Én most arra gondolok, hogy amikor hívok mondjuk egy Vodás számot, mert valakivel akarok beszélni, akkor utálom, hogyha a hangposta veszi fel. Ezt úgy szoktam elkerülni, hogy 5 búgás után lenyomom a telefont, mert hatodikra már a hangposta venné fel. De ha zenét játszik a telefon, akkor hogy számoljam a búgást :F Ráadásul kinek kell ilyen vacak 300HUF+dallamok ára pénzétr??? (jó-jó, biztos van piaca, különben nem majmolnák a ''Bugyirózsaszín'' szolgáltatót - csak hogy a cikk hasonlatához igazodjak)

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#2) Andie válasza Kriza (#1) üzenetére


Andie
őstag

Van búgás a zene alatt. Számolhatod.

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#3) PrinczA


PrinczA
őstag

Miert nem nekem jutnak ''eszembe'' az ilyen baromsagok ! :F
Jol megburzsujosodnek masok birkaságán! :C

(#4) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

igazából nem olyan rossz dolog ez (hányszor falra másztam, mert Párom mire előkotorja a telefonját a táska aljából a zajos buszon... :) ), csakhát szvsz NAGY sikere is lenne - tized ekkora áron...
:(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#5) Andie válasza PrinczA (#3) üzenetére


Andie
őstag

Az még sajna nem jelent semmit.
Én mikor a siemensnél dolgoztam, beadtam 2 innovációt is, szerintem a maga nemében mind egyedülálló találmány volt, mégis visszadobták mindenféle indokkal. Spec. az egyik a telefonba szerelt láz és hömérö volt!, amit aztán 1 évre rá viszont is láttam a legújabb telcsijükben. Na ilyenkor mivan? :(

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#6) PrinczA válasza Andie (#5) üzenetére


PrinczA
őstag

atomot nekik !!!

(#7) PrinczA válasza Andie (#5) üzenetére


PrinczA
őstag

''láz és hömérö''
Jó 5let, beirom a ''Mit kell(ene) tudjon egy mobiltelefon?'' topikba Bővebben: link

(#8) Integra


Integra
titán

elég fagolyó van, akinek ez kelleni fog, addig meg nincsen min csodálkozni :(
csak aztán nehogy az legyen hogy az ember kiválaszt egy olyan számot amiért aztán a végén még jogdíjat kell fizetnie :D

van egy ismerősöm, neki valami érzelgős szörnyű magyar pop nyál van berakva, hívom, aztán két csörgés után lerakom, mert rosszul leszek a zenétől..... ugh

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#9) Bog válasza Integra (#8) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A jogíj miatt kerül ennyibe egy dallam:)
Ízlések és pofonok. Egy jól megválasztott, kellemes dallamot szívesen hallgatok kicsengés alatt, de nem vall túlzott komolyságra, ha valaki a szájbergyereket, vagy a numerakirályt választja...:U

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#10) Integra válasza Bog (#9) üzenetére


Integra
titán

hiába ez van, nem lehet mit tenni
ma már egy kib***ott normális paraszt csörgés sincsen a telefonokban, csak mindenféle hányadék....
pedig de imádtam a v50-em sima mezei brit csörgését....
az új v3-ban is van ez a csörgés, de persze a motorola lockolta, azt nem lehet átküldeni másik telóra... :(((

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Havi 300-ért. Voda is bekaphatná. Hamár üzembe helyeznek egy ilyen szervert, a csengőhang megvásárlása után nem kellene pénzt kérni a szolgáltatásért.
Amúgy is egyetlen esetet tudok elképzelni, hogy ennek van értelme, és nem giccses, ha valaki a céges dallamot teszi aláfestésnek egy céges előfizetésen.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#12) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Az az agyament.......... na inkabb nem fojjtatom latomraernek a kozkasingresek hogy mit lehet eladni a sok csordaszellemu birkanak.........:- ((((((((((
inakbb normalis telfonokon gondokoznanak es sugalnaki agyartoknak grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:- ((((((((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#13) VWinter válasza Jim Tonic (#11) üzenetére


VWinter
csendes tag

''.............de július 31-ig ezt a díjat sem kell kifizetned.'':C:Y

[Szerkesztve]

(#14) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Én ma rendeltem meg a szolgáltatást... :DD
Sz.tem tök poén!!!!
Úgy gondolom, a 300 HUF havidíj nem sok érte (kevesebb, mint egy doboz cigi -nemdohányzó v.ok), a számokat meg nem kell ész nélkül töltögetni -250 pénz szintén elfogadható...
Pl. nálam egy általam ezer éve keresett zene szól, mindenkinek tetszett...

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.