Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Okosan néz ki, jó szellős.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2) twollah


twollah
nagyúr

Tetszetős a táp, és az elgondolás sem rossz.
De mennyibe fog ez kerülni mire ideér hozzánk?

(#3) simonzé


simonzé
addikt

Nem rulez, hogy csak 300/350W-osak. Az én gépemben van egy 350-es ATX táp, de nehezen bítja a sok cuccot (AMD proci, GF4Mx vid.kártya, 3 USB-eszköz, CD ító, DVD, stb), ezért le kellett vennem a ház oldalát, és egy AT-s táppal besegíteni. Gondolhatnának a gyártók a megnövekedett teljesítményigényre is. Min. 400W-os tápokat kellene gyártani.
(Tudom, hogy van már ilyen, csaxeretek háborogni.:)))

I don't fit in. I fit out.

(#4) Tchoepi


Tchoepi
tag

Én csak a kifelé irányuló légmozgatásért felelős ventit hiányolom kicsit. Persze lehet, hogy csak szokatlan és működik ez így is. A 12 centis venti alacsony fordulaton minden esetre jó ötlet, tuti halk.

A vélemény olyan, mint a segglyuk; mindenkinek van, és senki sem kiváncsi a másikéra.

(#5) Tchoepi válasza simonzé (#3) üzenetére


Tchoepi
tag

Ha az a táp korrekt, akkor a 350 wattnak bőven elégnek kéne lennie. Nekem 350W Enermax viszi: 2.4G P4, Gef4Ti4200, 3 vinyó (80GB Barracuda IV-esek), DVD-RW, CD-RW, DVD-ROM, 4-5 usb eszköz.

A vélemény olyan, mint a segglyuk; mindenkinek van, és senki sem kiváncsi a másikéra.

(#6) zrubi válasza simonzé (#3) üzenetére


zrubi
senior tag

Ott te valamit elnéztél egy ilyen konfighoz BIZTOSN NEM KELL kettő tápegység...
Milyen tápod van??

zrubi.hu

(#7) mozso válasza simonzé (#3) üzenetére


mozso
senior tag

Ne felejtsetek el, hogy az FSP az egyik legprofibb tap gyarto ceg. Ami naluk 300W az mashol 360W... volt korabban egy topik, ahol a Tomshardware tap teszjet vitattuk meg. Tudom, hogy Tom batyo mara mar ketes hirnevnek orvend, de a tap tesztje tenyleg korrekt volt, es az FSP birta a legjobban!

En csak ajanlani tudom, nekem is ilyen van :D

Itt van a regi tapos forum: [L]http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=5728[/L]

(#8) Il Padrone


Il Padrone
senior tag

Azert neha ki kell majd takaritani, ahogy a lukak szamat elnezem, de jonak tunik.
Egyebeknt szvsz jo tapbol eleg a 300 W, max 350W.
Ismetlem jo tapbol.
udv

Il Padrone

(#9) utax válasza Agyzuzo (#1) üzenetére


utax
aktív tag

és nincs benne ledes venti ! :)

Use the force, Dude !

(#10) Obi-1 válasza simonzé (#3) üzenetére


Obi-1
őstag

Klassz lehet! És akkor bekapcsolod az AT-s tápot, ha pl CD-t akarsz olvasni? :DD

Vagy végignyomkodod a kapcsolókat bekapcsolásnál (mint a Milleneum Falconban...)

Only a Sith deals in absolutes.

(#11) mozso


mozso
senior tag

Na sikerult megtalalni a tap tesztet:
[L]http://www6.tomshardware.com/howto/02q4/021021/index.html[/L]

FSP300-60ATV, eredetileg 300W, 390W-nal kapcsolt le, gepnek semmi baja
FSP350-60BTP, eredetileg 350W, 454W-nal kapcsolt le, no problem

Enermax EG365AX-VE, 365W->389W, no prob.

Szoval nem mindegy milyen az a tap!

(#12) marcee


marcee
addikt

A két termék, mind az AMD legújabb Athlon XP, mind az Intel Pentium 4-es processzoraival kompatibilis.

nohiszen, szépen állunk má' lassan. :)

''Aztán tessék má' adni új monitort is a procihoz!''

\m/

(#13) marcee


marcee
addikt

A nagy toronyházakban nem mindegyikben van akkora lyuk kivágva a táp alatt, hogy elférjen a 12 centis venti. Mostmár majd erre is figyelni kell, már aki nem modol.

\m/

(#14) csontcsa


csontcsa
csendes tag

HI!
Most nézem csak, hogy pontosan ehhez hasonló FSP tápokkal szterelt NEC gépek vannak ott, ahol dolgozom. jó lenne valami magyarországi forgalmazót találni, mert nagyon jók ezek a tápok.

(#15) mozso válasza csontcsa (#14) üzenetére


mozso
senior tag

...
Itthon az RCE forgalmazza az AOpen hazakat. Sajnos kulon nem lehet a tapokat megvenni, mert az AOpen Europaba nem hajlando kulon tapokat szallitani (hogy miert, arra meg az RCE sem tudja a valaszt)!

Tehat, ha ilyen tapra vagysz, akkor sajna egy hazat is kell venned. Egyebkent a hazaik nagyon jok, nekem mar 5 eve van egy HX-08-as es a tapventi meg mindig ugyanolyan halk, mint 2 honaposan.

[L]http://www.rce.hu[/L] - maganszemelyeket is kiszolgalnak

(#16) onlyone válasza Tchoepi (#5) üzenetére


onlyone
csendes tag

teljesen igazad van nem az a lényeg hogy hány watt van ráírva a gagyi tápra mert az kb. annyit árul el róla, mint a hagfalakról .. alényeg, hogy az a 350-360W frankó tápból csörgedezzék, .. nálam is röhögve megy egy 365-ös Enermax 10db HDD -vel csontig húzott XPvel 2db optikai drive stb....

(#17) esteban


esteban
senior tag

ez pont olyan mint a CenturyStar tapok Kinaban :)) (pont olyan???) ... mar lehet ott kapni egy ideje ... hazastul 10000HUF

iBook + RedBull :)

(#18) Polesz válasza mozso (#15) üzenetére


Polesz
addikt

OFF
az rce.hu-ra nem lehet bejutni egyszer? mezei felhasználóként :)
Nagyker ár is jöhet e-mailben :)
ON

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#19) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Nem néz ki rosszul ! Bár azért az Enermax jobbnak tűnik. :D
Vajon lehet-e majd kapni?

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#20) Hun'reeth válasza Obi-1 (#10) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Dehogy is ! Rá kell ütni ököllel, hogy elinduljon :DDD -''mint a Millenium Falconban...'' :DD

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#21) Kriza


Kriza
őstag

Aki igazán jó tápot akar, az úgyis ENERMAX-ot, vagy CHIEFTEC-et vesz.
A mézes-mázas külső nem sokat számít, csak a belbecs.

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#22) mozso válasza Kriza (#21) üzenetére


mozso
senior tag

Nezd meg a teszteket es egyeb forrasokat, akkor meglatod, hogy az FSP legalabb akkora -ha nem nagyobb- marka, mint az altalad emlitett tapok. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.