Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tocsa


tocsa
senior tag

Sajnos a legtöbb ember nem tudja, hogy ez így van :((((
Sőt, általában azzal sincsenek tisztában, hogy a P4 egy nagy kaka. Az Intel marketingje sajnos bejön.

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#2) BobMaster válasza tocsa (#1) üzenetére


BobMaster
senior tag

Meg a "szakemberek" butasága.

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#3) Barton


Barton
senior tag

Mindenesetre a Cerkát megeszi azonos órajelen !

(#4) LordX válasza Barton (#3) üzenetére


LordX
veterán

Meg még a P4-et is :))

(#5) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Örüljünk, hogy legalább MI tudjuk azt hogy az AMD mennyivel jobb... Tenkintsük magunkat szerencsésnek ezért!
:) :) :)

Panther

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#6) elmo


elmo
aktív tag

Igen! :)

(#7) Barton válasza LordX (#4) üzenetére


Barton
senior tag

Linux kernel fordításban azért lehagyja a durcit !!!

Igaz ami Igaz !

(#8) djyangce


djyangce
tag

Nem vagyok AMD hívő. Nem szeretném, ha takarítás közben véletlenül arréb raknám a gépet, leesne a hűtőborda és helyben elfüstölne a procim meg netán aza alaplapom is. Valamint azt sem, ha nem tudok aludni, mert a szobában egy kisebb utasszállító hangját kelti az ingadozó járású hűtő. Köszi nem. Maradok az intelnél.

''Soha ne becsüld le egy olyan furgon sávszélességét, amely kazettákkal telepakolva száguld az autópályán!''

(#9) djyangce


djyangce
tag

Persze mielőtt megesztek, elismerem, hogy az AMD bizonyos tekintetben jobb, de nekem a stabilitás és az élettartam az első (ezért nem szeretem a tuningot sem). Ha azonban Intek árban lesz a Duron, akkor szerintem kevésbé lesz vonzó a vevőknek.

''Soha ne becsüld le egy olyan furgon sávszélességét, amely kazettákkal telepakolva száguld az autópályán!''

(#10) karib válasza djyangce (#9) üzenetére


karib
addikt

Pedig Intel tuning nélkül tényleg vérszegény :D

Department of Redundancy Department

(#11) guest


guest
veterán

Sziasztok !
Nekem 900 Mhz Duron 1000 Mhz + Abit KT7E
Atomstabil es eleg gyors is !Az egyik baratom 1100 mhz Intel Celeronja nyomaba van de utol nem eri... Az hogy leesik a borda es elfustol a proci ne aggodj djyangce ! Az csak a Tom's hardware oldalan van !

prohardver vendég

(#12) karib válasza guest (#11) üzenetére


karib
addikt

Hát, ha leesik a borda, akkor tényleg elfüstöl a Duronod.

Ellenben azért érdemes megnézni a videót, mert egy-két bordával (főleg AMD-sek) nagyon küzdeniük kellett, mire leszedték menet közben :D

Tény, hogy elegáns a P4 termálvédelme, kéne az AMD-nek is. Ellenben ha a borda leesik, amúgy is akkora zárlatod lesz a gépben, hogy ihaj. Ha pedig nem jön le a borda, csak megáll a venti, akkor szép lassan emelkedik a hőmérséklet (na jó, elég gyorsan...), és kifagy a cucc. Jobb alaplap pedig venti megállásakor lelövi a gépet.

Department of Redundancy Department

(#13) guest


guest
veterán

Csak azt nem tudom miert kell leszedni hasznalat kozben a ventit meg a bordad. Ennyi erovel azty is lehetne terjeszteni hogy xy auto azert kacat mert ha menetkozben leveszik az egyik kereket akkor nem megy normalisan.

prohardver vendég

(#14) B.A.T.21


B.A.T.21
tag

Sziasztok!

Kb 3 hónapja cseréltem le a rendszeremet Intel Celeron 800-ról AMD Tb 1.2-re. (féltem tőle, mint a tűztől a "negatív" kampány miatt, no meg a régebbi AMD-s teljesítmény-tapaszatlatok miatt (k5,k6))

(ház/tápegység maradt, így a ventillátorok száma is (csak az AMD-re WBK68 került) szóval nem alszom se jobban, se rosszabbul, mint eddig.

Az AMD melegedése valóban riasztó az Intelhez képest, de megszokható (45-51 fok) :-))
Az eltelt időszak alatt semmilyen hátrányát nem tapasztaltam az AMD-s rendszernek...

B.A.T.21

(#15) Barton válasza B.A.T.21 (#14) üzenetére


Barton
senior tag

És te nem a British American Tobacconál dolgozol véletlenül ???

(#16) B.A.T.21


B.A.T.21
tag

Hello!

Nem...
Sőt, nem vagyok tagja a B.A.T.-nak
(Budapesti Autonóm Társulás)

és nem vagyok BATMAN se :)

B.A.T.21

(#17) York


York
tag

Sziasztok

En "eleg regota" hasznalok duron procit eddig 650MHz volt huzva 800MHz-re most vettem egy 800MHz-set azt nem huzomm mert felesleges, a regi tenyleg zajos volt fop32, de az ujon wbk68 van es igaz hogy 56 fokos de stabilan annyi es a cuc is atom stabil egy asus a7a266-ban van a proc es ha dragabb lenne adot orajelben az amd akkor is azt vennek, ha meg felsz attol hogy elfustol a procid akkor vannak olyan progik amik adot hofok felett leallitjak a geped. Amugy aszem 100 fokot irnak annyit birnak a procik a progit beallitod hogy 65-70 foknal lojek le a gepedet azt csok :), es persze a melegedesnek is vannak jo tulajdonsagai nem kell annyit futeni :).

Roviden ennyi :)

(#18) Z_A_P válasza York (#17) üzenetére


Z_A_P
addikt

VCOOL...
Nalam Word,Net,MP3 kozben 29-33(!!!!!!) fok....
Jatek:49-52
TB900@972. Fop68

OK

(#19) guest


guest
veterán

öööööö :) Akkor most mettől kezdve Morgan chipes a Duron? 950MHZ? 1GHZ?

prohardver vendég

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.