Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  [Re:] Toshiba: nagyra törő kis merevlemezek (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Arhel


Arhel
senior tag

Nah ez már igeeeeen!! :)
Kiváncsi leszek melyik mobilban lesz elöször merevlemez.. :))

(#2) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Szép.

(#3) Tal2 válasza Arhel (#1) üzenetére


Tal2
tag

Pedig már van! :)

[L]http://neasia.nikkeibp.com/wcs/leaf/CID/onair/asabt/news/330995[/L]

(#4) polika válasza Arhel (#1) üzenetére


polika
senior tag

szerintem ez szánalmas, el kellene felejteni a winchestert mint memória helyetesítőt ahogy van csináljanak mozgó alkatrész nélküli kis fogyasztású emlékező ramot és azt pakolják mobilokba meg akárhová..
egy 5400 rpm-re felörgetett korong akármilyen kis tömegű plusz a fej léptetőmotorja ami összevissza seekel nagyságrendel többet fogyaszt mint egy tiszta elektrónikus megoldás, desktopba háttértárként ok de mobilba!?
Én igazából már annak örülnék ha a desktop gépekbe se lenne mozgó alkatrész hanem full elektrónikus lenne az egész, mer a vinyók 4-5 év alatt megdöglenek de pl azok a kis szar 8 megás edo ramok még mindig jók meg a kis 386-os procik is, na ha lenne nem felejtős ram akkor ezeket a régi gépeket nem kellene amiatt leamortizálni mer kattog vagy széjjelb*szódik bennük a vinyó főleg most hogy azér már egy 1-2 ghzen menő proci lényegében minden alap dologra jó (értem ezalatt wordben való pötyögés web nézegetés meg levelezgetés)

(#5) ciao


ciao
senior tag

le a mozgó alkatrészekkel! ;]

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#6) fanatic válasza ciao (#5) üzenetére


fanatic
aktív tag

Szerintem igazat mondott! Nem ér cikizni! :U

Mi az? -Kicsi,zöld és háromszög alakú??? -Kicsi zöld háromszög :D

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  [Re:] Toshiba: nagyra törő kis merevlemezek (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.