Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vikthor


Vikthor
nagyúr

500 eurós nyomicka... inkább maradok a hagyományosnál. Ismét egy ''jó'' befektetéshez egy ötlet.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#2) joco1114


joco1114
csendes tag

Voltaképpen ha vennék egy 10 millás házimozi rendszert, már mindegy lenne az az 500 ojró. Minden az igényektől és a pénztárcától függ.

Joc

(#3) X@b3e


X@b3e
addikt

Még jó, hogy van ez az új smiley, ide tökéletesen illeszkedik..
:W

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#4) simonzé


simonzé
addikt

Szűz Mária, Szent József, és valamennyi szentté avatott, vagy szentté avatásra felterjesztett egyházi és egyházon kívüli személy!
500 Ojró?!?!? És cserébe távvezérelhetem a készülékeimet, amiket enélkül is távvezérelhetek? És ráadásul akár hetente töltenem kell? És ha esetleg leesik az ágyról, akkor mondjuk 300€-ért vehetek bele új TFT/LCD panelt? Hát egy ilyet mindenképp veszek.

Meg még egyet tartalékba.

I don't fit in. I fit out.

(#5) Lacix29


Lacix29
őstag

Bravó.
Ezt nem is lehet egy kézzel használni.
Maradok a Sunwave 3820-asnál, az bevállt. ;] (és a tizedébe kerül)

(#6) KriszBoy


KriszBoy
senior tag

Nekem már 5 éve van egy hasonló Sony-m, bár ez messze nem ilyen okos, de érintős!

[kép]

Azért lehet hasznos is egy ilyen, persze aki megteheti!

Nekem nagyon bejön!

(#7) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

A Logitech-eseknek úgy látom végképp elgurult a gyógyszerük. Ennnyi pénzért akár rendes PPCs PDA-t lehet venni távirányítószoftverrel, és az még ezer más dologra is jó. Vagy egy rabszolgát a 3. világból, aki kapcsolgat helyettem mindent.
Remélem legalább egy tetris-t bele tudtak zsúfolni ebben a remote-ba ennyi pénzért. ;]

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#8) REDeath


REDeath
őstag

Hát az hogy mennyibe kerül az egy dolog, aki ilyet nem vesz az valószínű nem vesz Alienware High-end PC-ket se... Viszont én ha majd ''nagy'' leszek, és lesz saját keresetem, mivel hangcucc mániás vagyok picit meg szeretem az elektronikai cuccokat...
Szóval én már évekkel ezelőtt iyenről álmodtam, most megcsinálták nekem, igaz eddig is volt ilyen, még olyan is amivel a függönyt is lehetett vezérelni, csak azt be kellett építeni, de ezt a logitechet is lehet minden cuchoz használni, csak rá kell kötni egy vevőegységet. (pl ez a sötétítőbehúzás, vag riasztó irányítása, vag akármi...)
Szóval ha külön házam lesz majd ecer ha bácsi leszek XD akkor tuti szerzek egy ilyesmit, ha nem is pont ezt a logitechet, de valami olyat amivel akár a wc-t is le tudom húzni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(persze lehet most a lustaság szólt belőlem :DDD )

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#9) zsulboy válasza REDeath (#8) üzenetére


zsulboy
senior tag

Jó cucc de nagyon durva az ára! :Y

(#10) sbazsi


sbazsi
veterán

... és a távirányító kijelzőjén a WC-ben is nyomon követhetjük a TV adását... ;]

(#11) Lala77


Lala77
tag

Az ára szerintem is elszállt..

ingyombingyom

(#12) KriszBoy


KriszBoy
senior tag

Az ára tényleg nagyon sok, de maximálisan kihasználható! Vagyis én most is ki tudom használni az ilyen távirányítók tudását..!

(#13) orbano válasza Lala77 (#11) üzenetére


orbano
félisten

ha azt veszed/veszitek, hogy egy felsőkat. erőlködő min. 500e, egy hozzá passzoló hangfalszett is legalább ennyi, aztán ott van legalább egy 700e ft-os tévé, egy 200e ftos dvd/felvevő, deck, lemezjátszó szintén párszáz k-ért, akkor egy az 500eurós cucc nem egy nagy összeg. nyilván aki meg vhsen nézi otthon az 50 centis tévén az armageddont, az nem ilyet vesz...
ezen felül tök jó lehet a kütyü az említett függöny és mondjuk a légkondi irányításához...

A vér nem válik VAZZE!™

(#14) Ja no válasza TheVeryGuest (#7) üzenetére


Ja no
aktív tag

mi az a PPC?

(#15) Dassler válasza orbano (#13) üzenetére


Dassler
őstag

így van, egy inteligens háznál rohadt jó dolog az ilyen. Bár amit mifelénk használnak, az célirányos, azaz előre programozott, és nem lehet csak úgy bele piszkálni, az 100 magyar ezres kb. Viszont fűtést, világítást, házimozi cuccokat meg minden egyebet lehet róla vezérelni, amit a vevő kér....jah, és nem színes :)) aszem ezt is fel lehet venni a termékpalettára :C majd javaslom is a 7en :D

[Szerkesztve]

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#16) beencee


beencee
senior tag

Tényleg nagyon jól néz ki a cucc, nekem legalábbis nagyon tetszik. Azért funkcionalitásban, programozhatóságban még mindig a Philips Pronto Pro a király.

A ''függönyt, légkondit, világítást, miegyéb'' kezelése nem távirányítófüggő, gyakorlatilag bármely távirányítóval kezelhető egy megfelelő otthon-automatizálási szoftver, vagy HTPC front-end plugin segítségével, amelyek kommunikálnak a lakásban elhelyezett erős és gyengeáramú vezérlőkkel. Más szóval, nem a távirányító dolga tudni, hogy mit akarunk vezérelni vele, ő csak legyen alkalmas bármely kód, és/vagy makró ''kiadására''.

(#17) atuci


atuci
senior tag

te jó isten, ez baromi drága, akkor inkább egy pda, melyre fel lehet tenni egy távirányitó progit.

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#18) TexT-BoY válasza orbano (#13) üzenetére


TexT-BoY
addikt

Nekem ennél sokkal olcsobb harmony-m van és ahoz is lehet rendelni ezt azt...
pl konektort , klima HŐFOKOT /szóval pl belehet lőni hogy az 1es konektort kapcsolja be emellé a tévé AV-n a házimozi cucc a 2es csatornán a hangot a dekoder mennyen a tévé-n a tv adja a képet stb... és emellé párosul egy 25fokos hömérséklet:D ha meglesz az uj digitális/ABB/ termosztát megprobálom majd azt is összelöni.. poén:D/

bár ez már hülyeségszámba megy...
amugy a Logitech Harmony családnak szerintem van értelme és létjogosulsága... lehet sznobizmus vagy bármi de csodálatos érzés amikor 2gombnyomásra ott és azt cisnálja a TV amit és ahogy akarok...

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#19) geoff


geoff
tag

felsőkategóriás...
Igen, drága mint minden high-end cucc. Akinek nem olyannal van tele a háza nem ilyen távirányíót választ hozzá. Akinek igen, annak nem drága. Megvan a piaca higgyjétek el!

(#20) orbano válasza TexT-BoY (#18) üzenetére


orbano
félisten

akkor az aston martin is egy hulyeseg, mert a suzuki swift sokkal olcsobb, annak is van 4 kereke es gurul... semmi sem drága, csak lehet, hogy nem neked készült ;)
ettől még nem kell fikázni, jópofa cucc ez, és kényelmes is. egy PDA-t meg nem tud akárki leprogramozni, ezt pedig nem szgép buziknak gyártották (ez nem neked szólt, csak már ideírtam)

A vér nem válik VAZZE!™

(#21) Kriza válasza orbano (#20) üzenetére


Kriza
őstag

Akkor ez a Logitech távkütyü a távirányítók Aston Martinja. :DDD

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#22) orbano válasza Kriza (#21) üzenetére


orbano
félisten

ezt senki sem vitatta :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#23) beencee


beencee
senior tag

Részletesebb cikk: [link] , de itt sem írnam többet a programozhatóságáról (makrózás, programozható képernyők, stb.), pedig ebben kellene versenyezni a Prontoval [link]

Kinézetre már mindegyik rendben van ;)

(#24) REDeath válasza beencee (#23) üzenetére


REDeath
őstag

Huh hát ez a pronto nagyon-nagyon jó. (portaszító vagy mi ez a pronto név?)
Philipsben nem csalódtam, sokan írták hogy szarul szólnak pl. az mp3 lejátszói, sztem meg az egyik legjobb. Szóval creative és iAduio után a 3-ik minőségben.
Remélem mire oda jutok hogy meg tudok majd venni egy ilyet és lesz mit rákötni lesznek még ennél iskomolyabb ketyerék:D
(De majd előkeresem valahol egy régi murányi ujságban azt és neten megnézem ami teljesen programozható!!!)

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#25) macilaci78


macilaci78
nagyúr

A lakás vezérléséhez mi a tematika? Minden helyiségbe egy-egy infra-érzékelő, vagy egy, nagyobb hatótávolságú vevő? És ennél? Mi a hatótávolsága? Értelmesebb dolognak látom esetleg bluetooth-ra váltani az ilyen transzformer-házak kommunikációját...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#26) @aMoRF


@aMoRF
tag

az ára az tényleg HIIIIiiiiii.....
a tudás.. HUUuuuu.....
Esély rá, hogy ilyenem lesz.. ÁÁaaaa....
Mint ahogy az sem fenyeget, hogy holnpa egy új Aston Martint kell vennem az aszonynak mert csak az gyárt pont olyan ezüst szinü autót ami jól megy az új cipőjéhez...

Külömböző életszinvonalu emberek vanak mint sütiben a rétegek és én nem tartozok a krémbe... én csak piskóta vagyok... :D

A cél szentesíti az eszközt, de csak úgy, ha elérik.

(#27) TheVeryGuest válasza Ja no (#14) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

A Microsoft régebbi OS-e PDA-khoz: Pocket PC. Most már Windows Mobile a neve.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#28) orbano válasza @aMoRF (#26) üzenetére


orbano
félisten

nem nem öcsém, te sem vagy ám piskóta :C :DDD

A vér nem válik VAZZE!™

(#29) Dassler válasza beencee (#16) üzenetére


Dassler
őstag

Ha te mondod...a műszaki részéhez nem értek annyira

[Szerkesztve]

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#30) LeC válasza @aMoRF (#26) üzenetére


LeC
addikt

ezt aztán jól megaszondtad :DDD
süti rulz!

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#31) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Egy átlag magyar háztartásban aztán sokmindenre jó ez a kütyü. ;]

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#32) Ja no válasza TheVeryGuest (#27) üzenetére


Ja no
aktív tag

köszi. :)

(#33) atuci válasza Hun'reeth (#31) üzenetére


atuci
senior tag

miért a panelban a műanyag reluxa távirányítóval történő kezelésére ez tökéletes :DDD



Apám monta a kilencvenes évek közepén:

- Nekünk is van ám mosogatógépünk!
- Tényleg? - kérdi a haverja
- Igen, én csak beteszem a mosogatóba a koszos edényt, aztán reggelre ott lesz tisztán elpakolva a szekrénybe. :)

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.