Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bLL^


bLL^
senior tag

6G-t kidolgozó csapat 4 president, kár h naaAAaagyon drága. :W

(#2) Foglalt név válasza bLL^ (#1) üzenetére


Foglalt név
addikt

Komolyan, ebben a bill-ben mi az új/jó? Volt egy hasonlóm, az ősidőkből az egyetlen különbség, hogy ingyen vágták hozzám. Az is strapabíró volt(megesett q3 közben, hogy kapta a dmg-t, de még csak el sem repültek a gombok) és hasonló militarista dizájnnal bírt. Igaz azon már alapból szürkék voltak a billentyűk :)

Hihetetlen, hogy mi mindent el lehet sózni, az embereket kihasználva. Kb. ugyanaz, mint amikor azt hiszed az old sp*ce-tól macsó leszel. :)

(#3) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Jó a billa, csak kár, hogy ronda.
Nem lehetne ezeket a feature-öket (plusz normál billlakiosztást) ötvözni egy Logiteches dizájnnal?

Aki hülye, haljon meg!

(#4) jamez


jamez
senior tag

Valaki csináljon már egy olyan gaming billenőt amiről lefelejti a soha nem használt windoz gombokat!!!
Nekem jelenleg G15-öm van. Ott meg az enter lett lefaragva kicsire. :F


[Szerkesztve]

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#5) deter válasza Foglalt név (#2) üzenetére


deter
aktív tag

Talán olvasd el legközelebb a teljes hírt. Egyszere 8 különböző billentyű lenyomást képes feldolgozni. Sajnos a legtöbb billentyűzet, jó esetben max 3-t. És vannak helyzetek, pl. CS-nél, hogy ez nem elég. Persze nem feltétlen venném én se ezt meg. Helyette inkkább FPS specifikus konrollert használok...

(#6) Killberk


Killberk
aktív tag

Olcsó textiles egérpadom 5 mm-es, az az 1mm plusz olyan sokat számít, hogy így ki kell emelni? :)
Meg hogy rossz minőségű asztalfelületre ajánlják, hát ez gyötrelmes egy marketingszöveg. :U

http://killberk.deviantart.com/gallery

(#7) bLL^ válasza Foglalt név (#2) üzenetére


bLL^
senior tag

Abban jobb meg újabb h tovább bírja a lenyomást a bill alja, az érzékelők a gomb és a bill alja között 16karátos arany ami nemtom hányszor gyorsabban közli az infot és ugye a 8gomb egy időben, magáról a bill.-ről volt már hosszabb leírás a revolution.hu-n onnan van az infom mielőtt flém lesz ebből a 16 karátból. :))

(#8) Foglalt név válasza deter (#5) üzenetére


Foglalt név
addikt

Nincs is annyi ujjad :)
Játszottam én is egy darabig, megközelítőleg értelmetlen ez a bill. Nem vagyok feltétlenül a kimunkált dolgok ellen, azt is tudom, hogy a minőséget megfizettetik, de van az ésszerűségnek is határa, ez bőven túl van azon. 10k körül olyan billentyűzeteket kapni, amik megcsinálják a kakaód is. Én sem az 600ft-os egeret veszem, otthon és itt is razer-em van, 1-1 fujitsu bill-el, ami egyik sem ''gagyi'' de együtt sem kerültek annyiba, mint ez a bill, ami nem tudom mivel nyújt többet. :U

(#9) L3zl13 válasza bLL^ (#7) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Gyorsabban közli a sz@rt... :U
Ekkora baromságot is rég hallottam...

Aki hülye, haljon meg!

(#10) L3zl13 válasza Foglalt név (#8) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Nem biztos, hogy így gondolnád, ha vennél 10k-ért egy egyébként nagyon jó kis billát, aztán a kedvenc játékoddal nem tudnál játszani mer kiakad egy 3-4 billás kombótól...
Elég sok ilyet láttam már.
Sajnos nagyon sok gyártó nem figyel ilyesmire még a viszonylag minőségibb billáknál sem.

[Szerkesztve]

Aki hülye, haljon meg!

(#11) bLL^ válasza Killberk (#6) üzenetére


bLL^
senior tag

Steelpad Qucik 2mm vastag ez 6mm. Nem mindenki a te egérpadodhoz viszonyítja az új termékét ha nekiáll tervezni. ;]

(#12) bLL^ válasza L3zl13 (#9) üzenetére


bLL^
senior tag

Gold plated connectors to ensure low latency
Pedig ezzel próbálják eladni. :D
Gondolom kap majd 5-5 példányt a top10 CS CoD2 csapat és Q4 player és kb lesz mégegyszer ennyi ember aki saját pénzén vesz ilyet, de akkor már lehet túlzok.

(#13) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

csézőknek miért is nem ajánlják????

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#14) Foglalt név válasza bLL^ (#7) üzenetére


Foglalt név
addikt

Ami nekem volt öreg bill, kb. 6 kiló volt, úgyhogy kétlem, hogy ez a műanyag kacat tartósabb :) Az arany pedig biztosan jobban vezet, de amig az emberi reakcióidő a 200ms-es tartományban van, addig... Nem hiszem, hogy ez fog dönteni 2 játékos közt. Régen még volt ilyen, hogy modemen jött valaki, vagy éppen az 500Ft-os golyós egere volt zsíros(bár az optika meg pörgött), de ma egy középosztályú periféria is tud olyat nyújtani, hogy bőven nem az lesz a szűk keresztmetszet. De az ember szívesen keres bűnbakot maga helyett és jön a lag, elhagyott az asszony, sz*r az egér, stb. :)

(#15) bolondember válasza jamez (#4) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

az a kíndóze gomb néha elég jó kombókat ad ki, jó az.... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#16) killahdrums


killahdrums
senior tag

Razer Tarantula-t!!! [link]
Ez legalább zsép is! Szvsz... :)

There is no God, just Technology...

(#17) Foglalt név válasza L3zl13 (#10) üzenetére


Foglalt név
addikt

Lehet, hogy én nyúltam eddig mindig bele a jóba, de ha az emlékezetem nem csal, eddig egyetlen olyan bill-em volt, ami hajlamos volt a becsipogásra(ebből sejthető, hogy nem mai darab volt :) ), vagy az is lehet, hogy csak túl egyszerű játékokat nyúztam :)

Ezt viszont még mindig nem értem, mire kell a 8 gomb. Az egyik keze az egéren van, a másikkal meg tenyerel a bill-en? :)

(#18) ALI_G


ALI_G
veterán

27 480 forint. :Y

a strapa bíróság alap. ha lelőnek CS-ben akkor kinem szedi szét a kezébe akadó első billentyűzetet?! :DD

(#19) bLL^ válasza Foglalt név (#14) üzenetére


bLL^
senior tag

Engem nem kell győzködni...6éves lila genius bill-el játszok mellette Razer CH és Steelpad 5L. Ha sz@rabb egér akad a kezem közé v asztalon szinte húzni kell az egeret megérzem, de ezt a bill-t addig fogom használni amig el nem kopik a WASD mert már nagyon hozzám nőtt. ;)

(#20) Killberk válasza bLL^ (#11) üzenetére


Killberk
aktív tag

Nahát akkor szerintem pont hogy az lóg ki a sorból szövetes egérpadok közül, mert szerintem többség az 5mm körül van. :))

http://killberk.deviantart.com/gallery

(#21) bLL^ válasza Killberk (#20) üzenetére


bLL^
senior tag

Ugye Qck 2mm Heavy 6mm, 5L 4mm, Qpad: 1,5mm vagy 4mm, Razer Mantis 4,3mm. Szóval nem igazán az 5mm dominál pláne nem a Steelpad-nál, szóval ez inkább egyszerűbb termékbővítés a konkurenciával szemben.

(#22) deter válasza Foglalt név (#14) üzenetére


deter
aktív tag

Mint, mondtam én se venném meg. /Ugyanis szinte ennek a harmadáért jutottam a CyberSnipa padomhoz./ Csak nem kell egyből lehúrogni, mert nem kifejezetten magyar piacra készült. Elég nevetséges, és szánalmas volt amit egyesek kommentáltak a Killer hálókártyához.

Szerk:
Pontosítok a legtöbb billentyűzet, már a 3 gomb egyidejű lenyomásánál lagzik.

[Szerkesztve]

(#23) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Hihetetlen hogy a 21. században még mindig van aki madzagos billentyűzetet mer kiadni...

(#24) Foglalt név válasza deter (#22) üzenetére


Foglalt név
addikt

:R
Nem azért hurrogtam, mert nem a magyar piacra készült, hanem nem tudom elrakni, hogy hova is. :U

(#25) bLL^ válasza Foglalt név (#24) üzenetére


bLL^
senior tag

#12 nekik készült. ;)

(#26) Foglalt név válasza bLL^ (#25) üzenetére


Foglalt név
addikt

Jogos :) :R

(#27) Akheron


Akheron
senior tag

Ilyen magas billentyűkön biztosan nem tudnék már normálisan gépelni. :U

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#28) REDeath válasza Dr. Akula (#23) üzenetére


REDeath
őstag

Te se játszodtál akor kicsit komolyabban wireless billentyűzeten.

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#29) REDeath


REDeath
őstag

Amit viszont tényleg nem értek hogy CS-seknek mért nem ajánlja :F Egyedül a windows gomb miatt? de hát az az összes játékban gáz. egyszerűbb lenne ha le lehetne szoftveresen tiltani!! És valaki írta hogy CS-ben nem elég 8 leütés. ok, elhiszem ha elárulod mi az a 9 gombos leütés ami szóba jöhet... (esetleg ketten jáccanak egy gépen? :P ) én cod2-őzök, de még egyszer se volt gondom csipogás miatt, és pedig csak egy 3500Ft-os Samsung billem van.

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#30) Alg válasza REDeath (#29) üzenetére


Alg
veterán

azért nem ajánlják nekik mert majd kiadnak egy külön FPS-re valót is 2007 elején/közepén :W

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#31) orbano válasza REDeath (#28) üzenetére


orbano
félisten

én CSzek olyan billentyűn, ahol max 3 billentyűt nyomhatsz le egyszerre, és miután megszoktam a korlátokat, ugyanolyan kényelmesen használom, mint azelőtt bármelyik billentyűzetet. és azét kis gyakorlás után odabaxok bárkinek :D

ja igen a 8 billentyűs kombót én is megnézném CSben. már csak azért is, mert egyik kezem az egeren van, a másikon meg csak 5 ujjam van :C:C:C:DDD:)))arról nem is beszélve, hogy 3 másodpercnél kevesebb idő kell, hogy fullra bevásároljak. ez kb ezt jelenti:
b43b6b82b83b83b84b85b86b14b7
mondjuk wireless billentyűzettel néha lassabb, 4 másodperc körül. persze ha nagyon zavarna, bindelném a különböző konfigokat...

egy szó, mint száz: várom a 8as kombót :D

[Szerkesztve]

A vér nem válik VAZZE!™

(#32) orbano


orbano
félisten

ja és úgy globálisan: nevetséges, hogy egy kb 200ftos textillel bevont szivacsot 7 ezerért, egy tök átlagos bilentyűzetet meg huszonezerért árulnak, csak mert valaki azt mondja rá, hogy gémer... aki ilyet vesz az szerintem tényleg ... na hagyjuk :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#33) Shim


Shim
őstag

Jól értem, hogy azért kerül 27 ezer forintba ( :Y ), mert egyszerre le tudsz nyomni nyolc billentyűt?

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#34) lorcsi


lorcsi
veterán

liogiból asszem 3k árt lehet ilyet venni, asszem az valamivel olcsóbb ;]
csinálok egy saját egérpad márkát és sz@rrá keresem magam :D

(#35) REDeath válasza Alg (#30) üzenetére


REDeath
őstag

szerintem 2010-ben is kiadnak majd billentyűzetet, akinek most kel az most vezs, de aki ezt megveszi az vagy snob vagy ...... és attól még ajánlhatják, semmivel sem tud kevesebbet mit egy fps bill.... itt is említeték Quake4-et az szerinted nem FPS?
De biztos igazad van és ezzel több fejest kap mint az FPS billentyűzettel... vagy valami extrát biztos tud még 27-ért... például azt is hogy még egy nyamvadt multimédia gomb sincs rajta... ez a legnagyobb extra 27-ért... 27 ropiból olyan gamer felszerelsét veszek neked egérrel együtt, hangsúlyozom, direkt FPS gamekre tervezve hogy megnyalod mind a 10+3 újjad, és még pénzed is marad. (+3 ujj azért mert így jön ki a 8-as kombo egy kézen)

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#36) zsiga667


zsiga667
addikt

Na akkor teszek egy próbát a nyolcas kombóra. :) (Így a post írásának elején még nemtom fog-e sikerülni, majd meglátjuk. Ja és természetesen csak olyat írok amit szoktam is használni, így van rá reális esély hogy valóban lenyomom egyszerre ezeket a gombokat.)
Tehát akkor 1. középső ujjal W, 2. mutatóujjal vagy gyűrűsujjal D vagy A igény szerint, 3,4. kisujjal Shift+Ctrl (duckjump), 5 hüvelykujjal Space (játéktól függően lehet sokminden, nálam általában Last Used Weapon), 6. mutatóujjal R (reload), 7. na és most bajban vagyok... :B

Na, majdnem. :) Ez mondjuk COD-ben úgy nézne ki hogy oldalazva előre rohanok egy láda felé, duckjumppal ráugrok, ugrás közben fegyvertváltok pisztolyra amiben rögtön tárat is cserélek (mert fél tár abból semmire nem elég...), és ha mondjuk HL-ben ugranék be egy csőbe akkor még az F-et is be tudnám nyomni hogy bekapcsoljam a lámpám. :) Na így már hét, a nyolcasik meg a vésztartalák ha kitalálok valami mégdurvábbat. :DDD

(#37) REDeath válasza zsiga667 (#36) üzenetére


REDeath
őstag

:DDD és ha ezt egy waron megcsinálod, akor garantált halál:D én is próbáltam CoD2-ben de nem jutotam 8-ig:D lehet azért mert az egér mind az 5 gombját használom, talán ha onnan a két odlalsót áttenném meglenne:) de ha így sokkal kényelmesebb minek? azért hogy legyen értelme vennem 27-ért egy ilyen parasztvillantót? :DDD

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#38) zsiga667 válasza REDeath (#37) üzenetére


zsiga667
addikt

Simán megjátszok ilyeneket, mondjuk utoljára szerintem gimis koromban waroztam, amikor a Mohaa is újdonság volt nemhogy a COD2. :D

Én nem azt mondom hogy van értelme 27k-t kiadni ezért a billért, sőt, mivel a legalább 6 éves Compaq billem gond nélkül tudja ezt ezért egyáltalán nem érzem szükségét. :)
Nálam egéren csak Fire meg Altfire van, illetve görgő, játéktól függően sokmindenre.

(#39) REDeath válasza zsiga667 (#38) üzenetére


REDeath
őstag

Ha csak nem használod de ott vannnak az oldalsó gombok, próbáld ki, és hamar megszokod, és hihetetelnül segítőkészek tudnak lenni:D persze egyéntől függ ki mire használja:D de CoD2 ben, érdemes pl. smoke grenadet rátenni... és pl. távcsövet. így gyorsan tud az ember messzire nézni hirtelen, pici idő alatt, és ha utána nem mozdítja egeret a célkereszt ott marad, és kp-val is le lehet lőni az embert :D

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#40) Alg válasza REDeath (#35) üzenetére


Alg
veterán

heló, no offense... csak a cikkből kiolvasható tényeket írtam, egyébként szerintem sem ér 27K-t...legfeljebb 7et...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#41) Foglalt név válasza zsiga667 (#36) üzenetére


Foglalt név
addikt

Látom mégis van, akinek jó ez :) 8.-nak meg kapcsolhatod a vakut ;)

(#42) REDeath válasza Alg (#40) üzenetére


REDeath
őstag

:D no offense :) szerintem az a legfeljebb 7 az valami nagyon fent lehet:D de azért hogy nincs előtte az a ketes, legalább nem szúr szemet:DDD

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#43) dragonfx


dragonfx
veterán

megaLOLL
nekem is így néz kia bill.em ilyne szép fekete, csak nekem 1 nullával kevesebbe került. :C
Ez egy értelmetlen termék pláne ennyiért, max. marketing.

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#44) Cicero


Cicero
őstag

így a képeken át a hangja, nyomókája meg felülete erősen hajaz nállam a commodore 64-esre.. nállam.. :o

(#45) Alg válasza Cicero (#44) üzenetére


Alg
veterán

''így a képeken át a hangja''
:C

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#46) g@bo válasza orbano (#32) üzenetére


g@bo
nagyúr

mondjuk van hasonló egérpadom, és nem pöndörödik a széle. de 7 ropi gáz egy darab linóleumért.

27k egy billért meg vicc, főleg hogy ronda is.

(#47) REDeath


REDeath
őstag

az egérpadom 170 Ft volt. :D persze jobb egy spéci egérpad, ez vitathatatlan, csak nem annyival jobb mint amennyivl többe kerül. s enyém is szövet, meg matt, meg vastag! nem göndörödik stb... Csak nincs rajta semmiféle minta, hímzés stb. és nagyon jól csúszik. igaz nem olyan nagy, viszont a bilentyűzet tartóm az asztalban, pont akora hogy ez meg a bill, ha pár centit egymásra csúsztatom, elfér rajta... ha szélesebb helyem lesz, lehet jobban tudok majd jáccani:D mert az kurva idegesítő mikor nem tudom arébb húzni a kezem, mert leesik az asztalról :O :O :O :O

De én fogok árulni Gamer PC asztalt. 3 méter széles lesz, és az egész billtartó egy nagy egérpad lesz!!! kezdő ár 4 millió!

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#48) orbano válasza zsiga667 (#36) üzenetére


orbano
félisten

Tehát akkor 1. középső ujjal W, 2. mutatóujjal vagy gyűrűsujjal D vagy A igény szerint, 3,4. kisujjal Shift+Ctrl (duckjump), 5 hüvelykujjal Space (játéktól függően lehet sokminden, nálam általában Last Used Weapon), 6. mutatóujjal R (reload), 7. na és most bajban vagyok...

Ecsém, ha te mondjuk balra oldalazűs közben shit+controllal duckjumpolsz kisujjal... akkor elmehetnél zongora- vagy gitárművésznek.
És ugye ugye még most is csak 6nál tartunk. Aki meg kivitelez még egy egy-ujjal-két-gomb kombinációt a shift+controlon kívül... az meg is érdemli :D ezen felül nem értem oldalazott duckjump mellett miért kell lastweaponchange. megnyomhatod akkor is amikor elengedted a többi gombot.

Mellesleg a cikkben szereplő CSben a space a jump, így nincsen egyujjas kombó, nincs is értelme, semmihez nem kell. A teljes kiosztás 5 ujjra van tervezve, 1gomb - 1ujj felosztásban. Akinek meg ez kevés, vagy nem szereti a gombokat, ott vannak az egér billentyűi, bár ezeket csak amatőrök használják.

A vér nem válik VAZZE!™

(#49) orbano válasza REDeath (#47) üzenetére


orbano
félisten

nekem is ilyen van. már a második generáció. az elsó tecsós, a mostani spáros :D de veszek majd egy normálisabbat, mert a lézeres egér nem nagyon komálja, elég pontatlan, ez jobb szereti a finom mintás cuccokat. persze játszani wheelmouse optical 1.1a-val játszom, az meg egy virágyágyásban is frankó érzékeny.

A vér nem válik VAZZE!™

(#50) REDeath válasza orbano (#49) üzenetére


REDeath
őstag

höhö, az enyém Auchanos. én mondom csak akor veszek komolyabb egérpadot: 1 ha ez elkopik, 2 ha lesz nagyobnb asztalom... ami nem lesz :D

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.