Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) X@b3e


X@b3e
addikt

Ezerrel jönnek az újabbnál-újabb HTPC-házak bejelentései. Mo.-n is van rá vajon ekkora igény? (mondom ezt egy TT Mozart birtokában, de tényleg kíváncsi lennék)

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#2) beencee válasza X@b3e (#1) üzenetére


beencee
senior tag

Mo.-n valószínűleg nincs akkora (ár mi is milyen jól eltársalgunk ezekről :P ), de az USA-ban persze más a helyzet, de Európában is francia, német nyelvterületen nagy az igény (legalább is, ha a HTPC front-end sw iránti érdeklődést nézem...)

Az a lapos ház nekem nagyon bejön, csak már megint az örök mániám: mely szórakoztató elektronikai gyártónak van 39cm-es modulmérete :F

(#3) atuci válasza beencee (#2) üzenetére


atuci
senior tag

A második nekem is tetszik, szép pofás, de szerintem nyugodtan lehet 65 nm-es AMD procival szerelni (3000+ Venice 51W, ha jól tévedek), azt simán elbírja. Persze nem kell bele baromi erős vga, egy 6150-es nV elég a HTPC-hez. Játékra nem annyira :)

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#4) orbano válasza atuci (#3) üzenetére


orbano
félisten

Áruld el, milyen hűtőt teszel rá, ami elfér ebben a házban és nem süvíti le a fejedet?

Amúgy tényleg vicc, hogy nem 43centisre csinálták. Bár ez az a fajta, ami egymagában is könnyen elhelyezhető, de tényleg, mibe került volna picivel nagyobbra csinálni? :F

A vér nem válik VAZZE!™

(#5) atuci válasza orbano (#4) üzenetére


atuci
senior tag

esetleg ezt: [link]

[kép]

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#6) orbano válasza atuci (#5) üzenetére


orbano
félisten

6.8 centi magas a ház, ebből lejön még az alja, az anyagvastagság, az alaplap távtartói, az alaplap, a foglalat és a proci, és akkor még ezt be kéne tenned a maga 62.5mm-ével, és nem ártana ugye, ha levegőhöz is jutna a venti... :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#7) atuci válasza orbano (#6) üzenetére


atuci
senior tag

akkor fingom sincs, ez egy szar gagyi ház, nem tudom miért gyártanak ilyet

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#8) orbano válasza atuci (#7) üzenetére


orbano
félisten

mobil procitk ell bele rakni kis méretű hűtővel ;)
Yonah powa :)) ... télleg, megyek updatelem a konfigom :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#9) beencee válasza atuci (#7) üzenetére


beencee
senior tag

Ha erre az óriási hibára rájönnek Silverstonék is és szégyenükben ingyen fogják osztogatni ezeket a romokat, szóljatok már nekem is (privi, mél, bármi jöhet), ha esetleg hamarabb tudomást szereztek róla... Köszi előre is :R

(#10) atuci válasza orbano (#8) üzenetére


atuci
senior tag

[link]

egy fan mate 2-vel gondolom ez már nem annyira hangos, és csak 55 mm magas, az valszeg befér

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#11) dwiki


dwiki
senior tag

Az alsó télleg pofás, letisztult, minimál design. Mondjuk az ára valószínűleg több mint egy ugyanakorra térfogatú tömör alumíniumtömb piaci ára... :)
Pedig a designon kívül semmi pluszt nem ad ugye, sőt...
Csak tudnám hogy egy ronda cuccot megtervezni miért lényegesen olcsobb mint egy pofásat?
Vagy ha minden szép lenne akkor a ronda válna széppé?
(amúgy jut eszembe olvastam is egy Boris Vian könyvet ami pont e témát boncolgatta. No nem a pc házak designját... de ebbe most nem megyek bele mert ez már nagyon off :) )

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#12) atuci válasza atuci (#10) üzenetére


atuci
senior tag

vagy egy ilyen, csak más, normál 25 mm magasságú ventivel
[link]

persze, jók a yonah mobil procik, csak győzd kifizetni

[Szerkesztve]

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#13) Ste válasza atuci (#12) üzenetére


Ste
addikt

Több mint izgalmas ez utóbbi hűtő
Gondolom a tervezők úgy gondolták hogy az új tulajok majd belezik ki a Notikat, hogy onnan csórjanak a házhoz hűtést :D

(#14) atuci válasza Ste (#13) üzenetére


atuci
senior tag

ez nem notiba való, hanem rackbe

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.