Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Hát erre kb számítani lehetett.
Ebből mondjuk még nem lehet lemérni, hogy mennyire lesz sikeres a konzol, de belebukni biztos nem fognak...
Majd esetleg a következőbe, ha így folytatják a bénázást. :DD

Aki hülye, haljon meg!

(#2) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Gáz, hogy meglenne a fizetőképes kereslet és ilyen lassúak...

<< Heimdal >>

(#3) macilaci78


macilaci78
nagyúr

A magyar árakról ne is beszéljünk! Biztos nem lesz kisebb a különbözet a két modell között sem! :(((

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#4) #54715584


#54715584
törölt tag

most lehet hulyeseget kerdezek, de merevlemezre miert van szukseg?

[Szerkesztve]

(#5) Retekegér válasza macilaci78 (#3) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

XBox360 Tecsóban 119 k :U

<< Heimdal >>

(#6) afterburner_


afterburner_
őstag

van nemi ingame video a konzolra irt jatekokrol?:) lehet nezelodni, kivancsi lennek ra..amugy szepen nez ki, kivancsian varom lesz e olyan igeretes mint a tobbi ps!

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#7) whitezo88


whitezo88
nagyúr

''nem vagyok függő''-mondá a japó :C

kemény 5 vagy mennyi játék van rá és ott éjszakáznak csak hogy hamar meglegyen és nézegessék...

(#8) dreamlake válasza Retekegér (#5) üzenetére


dreamlake
aktív tag

te is nagyon benéztél valami itt ps3-ról van szó.
a 360 bolti ára ennél sokkal olcsóbb.core 70k prem90k

A régi PH-n : dreamlake felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#9) _ocsisajt válasza #54715584 (#4) üzenetére


_ocsisajt
őstag

hehe fel lehet installni a ''core'' jatekot a vinyora igy gyorsabban tolt a gamez...(EZ HIVATALOS!)
viszont most jojjon egy nem hivatalos kep :DDD
mar ki is cserltek joparan nagyobb vinyora a benne levot :DDD
[kép]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#10) DeepDish


DeepDish
őstag

Ps3 boncolas hulye japok ,alig kaptak meg kezbe de maris.... :DD

[link]


(#11) Retekegér válasza dreamlake (#8) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Én meg nem PS3-ról beszélek, hanem XBoxról, összehasonlításképp. Odaírtam, hogy hol kapható annyiért, amennyit írtam. Elhiszem, hogy van olcsóbban, sőt... biztos voltam benne.

<< Heimdal >>

(#12) _ocsisajt válasza afterburner_ (#6) üzenetére


_ocsisajt
őstag

azert rakok be suuter ingame videot, mert ez a forum megiscsak pcgeek forum :DDD
nesze :DDD
[link]
es ha azt nezzuk, hogy anno ps2 nyitocimek milyen ''nyomik'' voltak grafikaliag*... es ez egy nyito cim! akkor ''lajtos'' jovo ele nezunk :B

minden generacionak legalabb 1-1,5 evet kell adni minyima, mig kiismerik a gepet, kicsutkazzak.. szerintem kezdesnek eleg jo ;)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#13) atuci válasza DeepDish (#10) üzenetére


atuci
senior tag

hát ez egy elég pancser banda :)

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#14) Ste válasza _ocsisajt (#9) üzenetére


Ste
addikt

állítólag sima sata vinyó van benne (seagate) amit lehet is benne cserélni
(xbox-ban is seagate van)

amiket képeket eddig láttam, elég masszív hűtése van, viszont nem hangos

kíváncsi leszek mit fog tudni

(#15) Novai


Novai
tag

sokan csak az mgs4 miatt is megfogják venni izé külföldön :D

(#16) Prego


Prego
senior tag

Nem tudom a Japcsik mit kaptak, de én olvastam egy angol tesztet (le is fordítottam, talán ismerős közzéteszi a mai nap folyamán)
Ami a legrosszabb benne, hogy a kéklézeres meghajtója régi firmaware al rendelkezik, ezért csak a kéklézeres lemezeket hajlandó lejátszani. Persze ennek a kijavítása ''pillanatok'' alatt végbe fog menni.

Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

(#17) Ste válasza atuci (#13) üzenetére


Ste
addikt

de nekik már van :D

(#18) gorlin válasza dreamlake (#8) üzenetére


gorlin
őstag

Szerintem azt akarta mondani hogy a tescoban ma drágább az XBOX 360 mint a japánoknál a full verziós PS3.
Egyébként sajnos az általad mlített árak még az előtt voltak hogy nem kezdődött el a magyarországi hivatalos forgalmazás(kb 1 hónapja,azelőtt is lehetett Xbox 360 -at venni,de hivatalosan nem volt még Magyarországon)
Valamiért a magyarországi ár +20% al indult...

(#19) Ste válasza Prego (#16) üzenetére


Ste
addikt

Mire Amerikában megjelenik már lesz az oprendszeréhez javító peccs
vagyis hazaviszed és rögtön frissítheted is fel a szoftverét :)

(#20) lorcsi


lorcsi
veterán

szomorú hogy a sony így készül fel a legújabb cikkének a bemutatójára\eladására

érdekes hogy a ruhák mennyire olcsón kerülnek a Távol-Keletről hozzánk az elektronikai dolgok meg ilyen drágán. nem ritkán 2-3x áron

(#21) klambi


klambi
addikt

szerintetek meik a jobb az xbox360 vagy a ps3?
indokkal! :R

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#22) Drizzt válasza _ocsisajt (#12) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Na jöhetnek még szigorúan ingame ps3 vidiok... Még a végén veszek majd egyet itthon. :U Mibe kerül egy játék hozzá előreláthatólag?

I am having fun staying poor.

(#23) klambi válasza _ocsisajt (#9) üzenetére


klambi
addikt

azt sajan nem tudod hogy milyen csatis a vinyója és milyen az xboxnak..? :R

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#24) Drizzt válasza klambi (#21) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Ps3. Nézz meg egy Ps3, meg egy Xbox360-as ingém múvit. :DDD

I am having fun staying poor.

(#25) klambi válasza Drizzt (#24) üzenetére


klambi
addikt

linet tudsz adni....?

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#26) FTeR


FTeR
addikt

[link] ;)

szerk: képnek túl nagy ide

[Szerkesztve]

(#27) Drizzt válasza klambi (#25) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Pl.:
[link]

I am having fun staying poor.

(#28) DeepDish válasza atuci (#13) üzenetére


DeepDish
őstag

Pancser vagy nem de nekik mar van es szarnak ra,h most vettek mar szet is szedik!! :DD :C

(#29) klambi válasza Drizzt (#27) üzenetére


klambi
addikt

hu én csak azt látom hogy elég jó mind a 2 mintha lenn 1 SLI 7900GT-m
de még mindíg nem tudok dönteni..... :R :W

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#30) Kriza


Kriza
őstag

Ahoz képest, hogy mi van benne, nem is olyan drága. Én többre gondoltam volna. És van benne alapban blu-ray??? Mennyibe kerül most egy olyan lejátszó??? :F

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#31) BITBOYS válasza Kriza (#30) üzenetére


BITBOYS
addikt

400K?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#32) dabadab válasza whitezo88 (#7) üzenetére


dabadab
titán

Olvastam vmi cikket, hogy a sorbanallok tobbsege hajlektalan volt, akik nemi penzert cserebe ott tanyaztak, aztan adtak tovabb a megvett PS3-at a bizniszmeneknek, akik azokat azonnal fel is raktak az ebay helyi megfelelojere, termeszetesen egeszseges arressel megfejelve.
Tisztara, mint nalunk, amikor karpotlasi jegyert lehetett Egis reszvenyt jegyezni :)

[Szerkesztve]

DRM is theft

(#33) Janoska26


Janoska26
addikt

Hát az árával remélem nem sokat játszanak, azért az olyan 100ropis induló ár még elfogadható lenne, főleg ha a ps2 induló árát is figyelembe vesszük :)

(#34) dabadab válasza klambi (#21) üzenetére


dabadab
titán

A 360-hoz jelenleg joval tobb jatek van es - szereny tippem szerint - ez igy is fog maradni. Egyebkent ha en vennek konzolt, akkor erosen megkukkolnam a Wii-t is.

DRM is theft

(#35) dabadab válasza Ste (#19) üzenetére


dabadab
titán

Nem kell addig varni ra, mar az elso napon kijott hozza az elso service pack :) (neten keresztul automatikusan telepul)

DRM is theft

(#36) Zolaash válasza DeepDish (#28) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Birkák ezek a japók! Ha vesz egy új autót, akkor arról is lepattintja rögtön a hengerfejet? :( Marha büszkék lehetnek magukra... :((( Nyolcan fél óra alatt lecsavaroztak 2 műanyag elemet. Ez igen! :Y

Rip and tear

(#37) Drizzt válasza dabadab (#34) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Az igaz, hogy több játék van. Én anno Skóciában egy HMV-ben próbáltam ki X360-at MotoGp-vel, hát eléggé pc-s grafikot idézett. NFS:Mw-vel meg mást láttam játszani. Az se volt semmivel se szebb, mint itthon a pc-n, sőt. Nekem nem tetszik az a gép. Bár lehet, hogy vannak sokkal jobban azt a gépet kihasználó játékok, de hát akkor jó lett volna egy olyat látni. :)
Wii valamikor a jövő héten jön ki?

I am having fun staying poor.

(#38) dreamlake válasza dabadab (#34) üzenetére


dreamlake
aktív tag

Ezt hol olvastad?Persze hogy több játék van ,mert a 360 közel 1éves.A ps3 ,ha 1éves lesz és mind eladásban mind játékellátásban felülmúlja a 360-at.
A wii nagyon gép lesz ,de nem egy next gen,bár ott nem ez számít.

A régi PH-n : dreamlake felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#39) dr faustus válasza _ocsisajt (#9) üzenetére


dr faustus
senior tag

Remélem, nemsokára születik a PS3-ról is hasonló cikk: [link]
Kíváncsi vagyok a belső felépítésére. Jól látom, a PS3-ban is 2,5'' 20GB SATA vinyó van?

Warning: Explicit Content

(#40) dreamlake válasza Drizzt (#37) üzenetére


dreamlake
aktív tag

azért a gears of war ottvan grafilkailag ,sasold meg vhol(hangulat unalmas egy idő után)bár igaz kevés a jó cím 360-ra.

A régi PH-n : dreamlake felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#41) dreamlake válasza dr faustus (#39) üzenetére


dreamlake
aktív tag

az EDGE jövő hó számában tesztelik ott megnézheted.

A régi PH-n : dreamlake felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#42) dr faustus válasza dreamlake (#41) üzenetére


dr faustus
senior tag

Mi az az EDGE? :B

Warning: Explicit Content

(#43) dabadab válasza dreamlake (#38) üzenetére


dabadab
titán

Ezt hol olvastad? :)
Az gondolom eleg nyilvanvalo teny, hogy most tobb jatek van 360-ra, a jovot illetoen meg nem latom, hogy miert elozne be a PS3: jokora kesesben van es draga, igy eleg nehez lesz tobbet eladni belole, mint az Xboxbol, vagyis ha mar valaki exclusive jatekot csinal, akkor kevesse valoszinu, hogy a PS3-at valasztja a 360 helyett.

DRM is theft

(#44) Novai


Novai
tag

egyszerü a döntés amelett hogy a ps3 erősebb is nem is kicsitt kb 300 * több game lesz rá mint az xboxra
és gondolom most is ugylesz hogy a világban sokkal több ps3 lesz
meg a legjobb gamék pl mgs4 eleve ps3 ra fog jönni

[Szerkesztve]

(#45) Novai válasza dabadab (#43) üzenetére


Novai
tag

gondolj már bele hogy mondjuk mennyivel több gépet adtak el és mennyivel több játék jött ki a ps2 re mint anno az akori xboxra

ne beszéljünk már sületlenségeket :U

[Szerkesztve]

(#46) dabadab válasza Novai (#44) üzenetére


dabadab
titán

''a ps3 erősebb is nem is kicsitt''

Ezt honnan lehet tudni? (Marmint a Sony marketinganyagait leszamitva)

DRM is theft

(#47) Raymond válasza Novai (#44) üzenetére


Raymond
félisten

Wow....fanboism rULez :D

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#48) dabadab válasza Novai (#45) üzenetére


dabadab
titán

Hogy jon ide a PS2 meg az XBOX? A PS2 egy evvel megelozte az Xboxot (most forditott a helyzet), a PS2 kezdeti ara ugyanannyi volt, mint az Xboxe, mire mindketto a boltokba kerult, mar olcsobb is volt, raadasul az Xbox teljesen kezdo es ismeretlen nev volt a piacon (azt meg meg se emlitem, hogy milyen ocsmanyul nezett ki).
Ezek utan ket helyzetet teljesen azonosnak venni... hat, legalabbis suletlenseg :)

DRM is theft

(#49) Kraptor válasza dabadab (#48) üzenetére


Kraptor
őstag

És azt ne felejtsük, hogy a PS3 $200-al több mint egy Xbox360....ja és szerintem ezt 150 alatt nem fogod itthon megkapni:)

[Szerkesztve]

(#50) klambi válasza Drizzt (#37) üzenetére


klambi
addikt

:W en is lattam mar jaccani emberek bevasarlokozpontban de azok lamak voltak mert nem HD tv re nyomtak ki es akkor iyan mint barmeik masik cucc :W

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.