Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#102) róland


róland
veterán

Mennyire mozog az a slider rész? Ma volt egy ilyen készülék a kezemben, de azt akkor bontották ki a csomagolásból. Nekem nem tűnt nagyon vészesnek a slider mozgása.

Tapasztalata valakinek, jó 1-2 hónapos használatról?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#103) Viktor0610 válasza róland (#102) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nézz át a násik topikba ([link]), a teló kap hideget is, meleget is!!! :D

Samsung Galaxy A54

(#104) Zoltanfi válasza Viktor0610 (#103) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Ja olyanok szidják, akiknek még kezébe se volt a teló, én meg dicsérem mert ilyenem van..

(#105) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok

Én arra lennék kíváncsi, hogy a sok boltban a Nokia telefonokhoz adott 12 hónapos hologramos garancia levél érvényes e. Én azt hallottam, hogy csak a 24 hónapos érvényes, de akkor miért van még 12 hónapos? A Nokia szervíz elfogadja vajon?

(#106) róland válasza Zoltanfi (#104) üzenetére


róland
veterán

Tapasztalatok? Mennyire mozog az a flip? Mióta használod?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#107) Zoltanfi válasza róland (#106) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

04. 18.-án vettem a T-nél. Az első perctől fogva van egy pici holtjátéka, de ez csak az első kézbevételnél volt furcsa. Ha nem erről beszélnének egyfolytában, lehet hogy fel sem tünt volna. Amúgy mindenben király a teló. Videó, fotó, sms kezelés, hívókép, beszédminőség első rangú! :R Szuper gombok! A hozzá adott headset mondjuk egy ipari hulladék, én a régivel használom, azzal az mp3 lejátszó dübörögve szól.. Csak azt sajnálom, hogy nem lehet vele úgy internetezni, mint az ''E'' szériával..

(#108) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok

A garancia kérdésre nem tud senki mondani valamit? Tényleg érdekelne, hogy mi a mostani helyzet Nokia garancia ügyben.
1 éves, 2 éves, bolti, stb..

(#109) Viktor0610 válasza hitman77 (#108) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Nokia telefonokhoz egy ideje 2 év a gyártói garancia.
Tehát, ha a magyar Nokia áltl kiadott, hologrammos matricás garanciát jkapsz a telóhoz, az két évet jelent.
Ettől eltérhet a bolti, ami az üzlet által meghatározott időtartamú lehet.

Samsung Galaxy A54

(#110) hitman77 válasza Viktor0610 (#109) üzenetére


hitman77
senior tag

Köszönöm, ezt értem, de mi van ha hologrammos matricát kapok, amin 12 hónap jótálás szerepel? Azt is 2 évesnek veszi a Nokia?

(#111) Zoltanfi válasza hitman77 (#110) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Ezen ráér akkor agonizálni, ha 1 és 2 éves kora között meghibásodik a teló :U
Akkor majd kiderül..

(#112) hitman77 válasza Zoltanfi (#111) üzenetére


hitman77
senior tag

Igazad van, de én arra gondoltam, hogy ha már csak 24 hónapost adnak ki, akkor a 12 hónapos esetleg nem is érvényes, azaz rajta maradt a kereskedőn, nem teljesen legális forrásból származik, stb..
Na mindegy, ha senkinek nincs 12 hónapos garancia levele a telefonjához vagy nem érdekli, hogy így is érvényes garancia van e a kezébe, akkor hagyom a témát.

(#113) Zoltanfi válasza hitman77 (#112) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Számomra is fontos a garancia, ezért két év garival vettem a telót. (T-nél)
De valószínüleg csak a szoftverfrissítés miatt lesz majd szükség rá nálad is, mert volt 3310, 3510, 6610, 3300, 6230, 6630, 6230i, 6280-as Nokiám és soha egyik sem volt szervízbe.. A headsetet szakad szét néha, azt szoktam gariba cseréltetni és ennyi..

(#114) hitman77 válasza Zoltanfi (#113) üzenetére


hitman77
senior tag

Nekem sem volt még Nokiám szervízben, pedig volt néhány. A 6280-al viszont az a bajom, hogy nagyon lötyög. Hallottam, hogy nem mindegyik lötyög, ezért gondolom kifogtam a rosszabb szériát. Ha nagyon zavar a dolog, akkor azért megpróbálom a szervízt, írtá valaki a másik fórumon, hogy visszavitte és cserélik a mechanikát neki. Egy próbát megér.

(#115) tomcsi


tomcsi
senior tag

A Pannonnál van előfizetéssel ha jól emlékszek akkor 75e-ért...:U
Lehet, hogy Anyukámnak hamarosan lesz egy új előfizetése..:DDD

(#116) róland


róland
veterán

Úgy néz ki, hogy ilyenem lesz, akorábban tervezett SE k/d750i helyett. :)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#117) Zoltanfi válasza róland (#116) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Nem fogsz csalódni!
Bár ha még tudsz várni egy kicsit, akkor az E70 is igen jó telónak igérkezik! Abba van wlan és a böngészője is sokkal fejlettebb a 6280-nál. És még Symbianos is.. Egyéb dolgokban kb. ugyanannyit tudnak.
Már kapható egy két helyen 120 körül, de ez csak lejjebb fog menni.

(#118) róland válasza Zoltanfi (#117) üzenetére


róland
veterán

Igazából nekem nem tetszik az E70, sokkal inkább a 6280 formája jön be. Meg nem kell a WiFi, Symbian. A jó minőségű kijelző a fontos, esetleg a Bluetooth.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#119) Szpisti


Szpisti
addikt

Tudja valaki hol van ilyen teló a T-nél? (Budapest) Már több helyen megnéztem, és nincs, pedíg akcióba adják! Én meg csak részletre venném... Az a poén, hogy meg se tudják mondani, hogy kb. mikor lesz. Ha valaki tud valahol valamelyik T-nél, az szóljon! Köszi!

[Szerkesztve]

(#120) Icedevil válasza Szpisti (#119) üzenetére


Icedevil
aktív tag

Az országban ahol csak néztem sehol sem volt gondolom a nokia nem szálította. :((

(#121) blade44


blade44
csendes tag

t-mobile ü.sz.-os ismim mondta, hogy visszahívták az összes telot szériahiba miatt. a t-oldalon is jövőhét vége van szállítási időnek megadva.

remélem minél előbb megjön mert nekem is kell 1!!!! :)

(#122) Ricardo válasza blade44 (#121) üzenetére


Ricardo
félisten

Mi az a szériahiba? Remélem kijavítják a ''lötyögést'' :R

(#123) blade44 válasza Ricardo (#122) üzenetére


blade44
csendes tag

azt nem tudom csak annyit, hogy elhalasztották a szállítást (remélem nem sokáig).

(#124) róland válasza Szpisti (#119) üzenetére


róland
veterán

Remélem ez nem olyan lesz, mint a Sony J7/70 párosa! Azt is akciózta a T, csak ''soha'' nem volt a boltjaikban.

[Szerkesztve]

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#125) Szpisti válasza róland (#124) üzenetére


Szpisti
addikt

Nem tudom, én elég könnyen tudtam venni olyan J70-est anno. Csak később valaki azt hitte trombita... Pedig nagyon szerettem. Na az viszont lépten-nyomon lefagyott...

A T-mobilos visszahívásra visszatérve... Az MMS-fogadási probléma miatt hívták vissza őket, ahogy hallottam. Az a 6280 amelyikre egy 100kb-os MMS-nél nagyobbat küldtek, az behalt... Totál... Csak a csere segített rajta, de utána ha az is kapott, akkor annak is annyi volt. Ezt valószínű csak új szoftverrel tudnák orvosolni. Mondjuk aki a T-nél vett ebből a hibás szériából, az kapott mellé egy aranyos kis listát a hibáiról:

1, Ha be van kapcsolva az aktív hívásvárakoztatás, és bejön egy második hívás, akkor 5 másodpercnyi idõtartamra az aktív hangút kikerül a telefon külsõ hangszórójára
2, A készülék névjegyzék kapacitásával kapcsolatban megjelenhetnek eltérõ adatok a különbözõ kommunikációs csatornákon. A 6280 készülékben 500 név tárolható
3, A készülék beépített kamerája videó rögzítés esetén legnagyobb felbontásban(640x480), még ha a memória meg is engedné, mégsem képes 1-2 másodpercnél hosszabb felvétel készítésére.
4. Az ébresztõóra beállításakor a kívánt ébresztési hang beállítottsága ill. az idõpont rögzülése csak akkor garantálható, ha a készülék nem kerül kikapcsolásra az ébresztés beállítását követõen (ez igaz az ismétlõdõ ébresztés beállításra is) javasolt továbbá a beállított ébresztési dallamot a memóriakártyáról a készülék memóriájába másolni
5. Az idõzített és különlegesen szerkesztett( SMIL-es) MMS üzenetek lejátszását nem támogatja a 6280 készülék, ezen üzenetek megtekinthetõek, de az egyes diák közötti léptetés csak kézzel végezhetõ el az ötirányú navigátor gomb segítségével.
6. A hívócsoport számára beállított csengõhang nem az elvártnak megfelelõen mûködik, vagyis az alapértelmezett hangprofilban beállított csengõhang fog szólni minden bejövõ híváskor.
7. Az energiatakarékos mód kétszer szerepel, ezért mindkettõt át kell állítani szükség esetén
8.A beépített SyncML alkalmazás csak egyirány adatszinkronizálást tesz lehetõvé, csak t-email fiók adatait lehet a készülékben frissíteni, készülék-> t-email fiók irányú adatáramlás nem biztosított
2006.04 11
A tájékoztató a Nokia 6280 típusú mobilkészülék sw3.60 verziójához készült.


De sokan mondták, hogy a videofelvétellel, meg az ébresztéssel nem volt sose baj...

Azért mondjuk, nem lenne baj, ha a lötyögést is kijavítanák az új szérián...

Én mindenképpen ilyet akarok... De sajna én is a T-re várok, mert részletre venném, két éves letagadommal...

(#126) jani0625 válasza Szpisti (#125) üzenetére


jani0625
aktív tag

tehát a t-mobile rárakta a szar softját a jó telóra...

(#127) róland válasza jani0625 (#126) üzenetére


róland
veterán

Még mindig inkább a T szoftvere, mint a Vodkáéké.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#128) jani0625 válasza róland (#127) üzenetére


jani0625
aktív tag

még mindig a nokiáé mint a szolgáltatóké ... szvsz

(#129) róland válasza jani0625 (#128) üzenetére


róland
veterán

Ebben egyetértünk, de a legjobb szolgáltatói szoftver szerintem még mindig a T-mobile féle szoftver. Abban van a legkevesebb változtatás.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#131) jani0625 válasza róland (#129) üzenetére


jani0625
aktív tag

ez igaz.

(#132) Jégkokó válasza Szpisti (#125) üzenetére


Jégkokó
veterán

Hát nem tudom, de amit láttam videót amit a telefon csinált az mind hosszabb volt 1-2 mp nél.Nem hiszem, hogy olyan sok telefonba lenne benne ez a hiba

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#133) Szpisti válasza Jégkokó (#132) üzenetére


Szpisti
addikt

Öööööö...
Írtam is, hogy a videóval,meg az ébresztéssel nem is volt gond eddig senkinek, ha jól tudom...

Tényleg, nincs fenn a neten egy ilyen 6280-assal készült videó? Mármint egy 640*480-as. Azt megnézném milyen!

(#134) Zoltanfi válasza Szpisti (#133) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Itt egy saját készítésű videó: (12Mega!)
[link]
Quicktime player kell hozzá..

(#135) Pompi válasza Szpisti (#133) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Amúgy nem kell messzire menni videóért, hiszen a Mobilarénán is volt már tesztelve a telefon és a teszben van egy letölthető videó is: [link]

Feel Good Inc.

(#136) SohaRobi


SohaRobi
csendes tag

Sziasztok! Telót akarok cserélni, de nem tudok dönteni.... N70 vagy 6280??????
Egy csomó tesztet elolvastam, egyszer az N70-et másszor a 6280-at találom jobbnak. Most akkor melyiket vegyem???? Talán a videó tudna meggyőzni, de sajnos még nem láttam élőben a 6280 640x480-as felbontását. Tényleg jobb az N70-nél???? Szombaton szeretnék már telót. DE MELYIKET???????????? :( :(

Mostakkorilyenkorakkormivanilyenkor?

(#137) Pompi válasza SohaRobi (#136) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem egy kategória a két telefon, így nehéz tanácsot adni, mitől találod egyszer az egyiket egyszer a másikat jobbnak? Nekem egydül a kijelző felbontásában tűnik jobbnak a 6280, minden egyébben az N70 vezet.

''de sajnos még nem láttam élőben a 6280 640x480-as felbontását.''

Nézz vissza 1 (egy) hozzászólást :DDD

Feel Good Inc.

(#138) Viktor0610 válasza SohaRobi (#136) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A két teló alapjaiban más, mégis hasonló.
Amennyiben fontos a személyreszabhatóság, vegyél Symbianos N70-et, amennyiben ez nem annyira lémyeges, vegyél 6280-at.

Samsung Galaxy A54

(#139) Pompi válasza Viktor0610 (#138) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Én nem személyreszabhatóságnak hívnám, mert az a többség szemében a személyreszabhatóság azt jelenti, hogy egyedi háttérkép, csengőhangok és profilok.

Én inkább azt mondanám, hogy ha valaki megelégszik azzal a tudással, azzal a szolgáltatáskínálattal amivel pl. a 6280 vagy bármelyik másik ''nem okostelefon'' rendelkezik akkor azt válassza, ha pedig szeretne a beépített programokon felül egyéb alkalmazásokat használni akkor go Symbian.

Feel Good Inc.

(#140) Viktor0610 válasza Pompi (#139) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igazad van...
Amennyiben szeretnéd mindenféle programmal a saját ízlésed szerint személyre szabni, vegyél N70-et, egyébként a 6280 a te telód.

Samsung Galaxy A54

(#141) SohaRobi


SohaRobi
csendes tag

Bocs, hogy három helyen is.... De Gyors választ szerettem volna.... Úgy néz ki most indulok Pécsről Pestre telót venni....
Ezek szerint Pár fotóra Videókészítésre, MP3 csenghangra Bőven elég a 6280..
Jó. Akkor azt veszek. (régen a 6600-val is meg voltam elégedve) :))

Mostakkorilyenkorakkormivanilyenkor?

(#142) Zoltanfi válasza SohaRobi (#141) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

A 6280 kijelzőjét össze sem lehet hasonlítani az N70-ével.
Klasszisokkal jobb.. :R
A 6280-nak sokkal nagyobb és kényelmesebb gombjai vannak, mint az N70-nek..
Ha nem akarsz vesződni programok telepítgetésével, akkor is jobb a 6280, mert egy csomó mindent tud gyárilag, amit az N70 csak plusz alkalmazásokkal..

[Szerkesztve]

(#143) Pompi válasza SohaRobi (#141) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

''Akkor azt veszek. (régen a 6600-val is meg voltam elégedve)''

Hm... A 6600 szintén Symbianos teló... nehogy csalódj emiatt a 6280-ban...

Feel Good Inc.

(#144) Pompi válasza Zoltanfi (#142) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

''A 6280 kijelzőjét össze sem lehet hasonlítani az N70-ével.
Klasszisokkal jobb.. ''


Ez igaz, de telefon is újabb közel egy fél évvel...

''A 6280-nak sokkal nagyobb és kényelmesebb gombjai vannak, mint az N70-nek..''

Szintén igaz, sajnos az N70 gombjai kisebbek, megszokást igényelnek.

''Ha nem akarsz vesződni programok telepítgetésével, akkor is jobb a 6280, mert egy csomó mindent tud gyárilag, amit az N70 csak plusz alkalmazásokkal..''

Van akinek vesződés van akinek épp ellenkezőleg... másrészt kíváncsi lennék, hogy mi az a csomó minden amit az N70 nem tud alapból és a 6280 igen, szóval szeretném ha felvilágosítanál ezügyben!

Feel Good Inc.

(#145) SohaRobi


SohaRobi
csendes tag

minek olvastam el megint a topicot? :O
Már fel vagyok öltözve és útra készen állok, de megint döntésképtelen lettem :(

Mostakkorilyenkorakkormivanilyenkor?

(#146) Jégkokó válasza SohaRobi (#145) üzenetére


Jégkokó
veterán

Mind a két telefon nagyon jó a maga nemében, de talán kijelző tekintetében klaszisokkal jobb a 6280 .Meg attól is függ, hogy mire akarod használni a telefon, mert ha mindenféle hasznos programot ami esetleg felülmulja a Java képességeit akkor neked az N70 es kell, de ha csak fényképezni, meg zenét halgatni akkor inkább a 6280 ast válaszd

[Szerkesztve]

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#147) Zoltanfi válasza Pompi (#144) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Najó, akkor a teljesség igénye nélkül:

-korlátlan hangrögzítő
-tudományos számológép
-teljes kijelzős hívókép
-teljes kijelzős háttérkép
-képernyővédők
-fekvő teljes kijelzős fényképezés
-headsetről vezérelhető mp3 lejátszó és rádió
-jobb naptár
-nem kell külön fájlkezelő, hogy lássál minden fájlt a memóriakártyán
-stb, stb

(#148) Szpisti


Szpisti
addikt

Srácok!

Van már újra a T-nél ilyen teló? Vagy még mindíg nem jött?
Tud valaki valamit?

(#149) róland válasza SohaRobi (#145) üzenetére


róland
veterán

Vegyél N70-et, legalább nekünk jut a pár darab elérhető 6280-ból. [gonosz vigyor on] :) [/gonosz vigyor off]

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#150) SohaRobi


SohaRobi
csendes tag

Hmmmm....
Két órája értem haza Pestről, alig birtam letenni a telót. Ja... 6280-at vettem.... FEKETÉT.
Nagyon Teccccik. :))

Mostakkorilyenkorakkormivanilyenkor?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.