Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Nagyon szép telefonok!
Ez Benq-nagyon tud.. :R

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Tényleg szépek. Ez a Venus C3 mondjuk belülről nagyon hasonlít a Nokia 7270-re... [link]

Feel Good Inc.

(#3) AS válasza Pompi (#2) üzenetére


AS
félisten

És akkor mi van?

Szerintem mindegy hogy mitöl van stb..
Az lényeg hogy van.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) Pompi válasza AS (#3) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

''És akkor mi van?''

Semmi. Csak megjegyeztem. Mert ugye megtehetem ;)


[Szerkesztve]

Feel Good Inc.

(#5) AS válasza Pompi (#4) üzenetére


AS
félisten

Bocsánat. nem akkartam igy, de most már ez hülye divat hogy a telo atol xar mert hasonlit a másikra meg csoro gyártó... Nagyon nagy butaság.

Még egyszer bocs.. :)

[Szerkesztve]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#6) JOTI


JOTI
tag

Aztaa, én mindig Siemens párti voltam...de ez a Ulysses..jaj de szép..és maradok is ''Siemens''-es :))

(#7) AS


AS
félisten

De ez már nem Siemens :D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#8) Ricardo


Ricardo
félisten

Nagyon szép telók, és ahogy olvasom a tudásuk is rendben van. Tetszik hogy megmaradt a ''siemens''-es kinézet. Jó úton haladnak.

(#9) Athos07


Athos07
senior tag

Nekem meg az a Hermes tetszik nagyon a zenegombjaival... ez és az S88 nagyon eltalált telók (nem véletlenül ''hasonlítanak'' a SE telókra, ez nagyon üdvözlendő szerintem).

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#10) erdoke


erdoke
titán

Nocsak-nocsak.
Még nekem is tetszik kettő, az üzleti modell és az Ulysses. Kíváncsian várom a paramétereiket.

A legjobb aláírás a héten

(#11) shev7 válasza Athos07 (#9) üzenetére


shev7
veterán

Nekem is tetszik a Hermes. Kivancsian varom a specifikacioit...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#12) Shim


Shim
őstag

a telefonok egytől-egyig tetszenek, de:

(An)Dante: Polachecknek már volt egy ilyen PR bemutató szintű, csöpögős cikkje (igaz viccből), remélem veled is ugyanez a helyzet :)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#13) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Tetszenek ezek a készülékek!
A Siemensnek kifejezetten jót tett a BenQ-val történő kooperálás... :D

Samsung Galaxy A54

(#14) Shim válasza Viktor0610 (#13) üzenetére


Shim
őstag

''A Siemensnek kifejezetten jót tett a BenQ-val történő kooperálás...:D''

ne légy gonosz ;]

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#15) AS


AS
félisten

Itt csak a Benq-t lehet dicsérni. ;)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#16) Viktor0610 válasza Shim (#14) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Miért?
Nekem a Siemens telcsik kinézetre soha nem tetszettek, amióta pedig BenQ-Siemens lettek, ''nem győzöm'' őket dícséni...
Azért kíváncsian várom ezeket a telefonokat... Mostanában Siemensék nem igazán kápráztatnak el engem sem szoftverileg, sem hardverileg. Sok gond volt a telefonjaikkal, remélem, a BenQ ezen is változtat majd...
(Nem utálom Siemenset, még mielőtt bárki azt hinné... Boldog lennék, ha mondhatnám ezt a márkát is, mikor megkérdi egy vásárló, milyen telefont ajánlok.)

Samsung Galaxy A54

(#17) Csokkancs


Csokkancs
csendes tag

A Venus C3 szerintem még jól is néz ki.

Ízirájder, öcsém! Iíízirájdeeer...

(#18) Shim válasza Viktor0610 (#16) üzenetére


Shim
őstag

én pusztán a ''kooperálás'' szóra reflektáltam cinikusan ;) az, hogy az egyik fél nem szólhat bele semmilyen szinten a másik döntéseibe, az nem ''kooperáció'' :P

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#19) Viktor0610 válasza Shim (#18) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igaz, a ''kooperáció'' szó használatának helyességén vaciláltam, dehát még ott a névben a Siemens is, azért döntöttem végül a szó használata mellett... :D

Samsung Galaxy A54

(#20) Ricardo válasza Viktor0610 (#19) üzenetére


Ricardo
félisten

Ebben a mondatban a ''még''-en van a hangsúly

(#21) (An)Dante válasza Shim (#12) üzenetére


(An)Dante
őstag

Ez a még nem hivatalos BenQ-Siemens cikk nyers fordítása.. :D :D :D

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#22) Shim válasza (An)Dante (#21) üzenetére


Shim
őstag

akkor jó, megnyugtattál :) oda kéne írni vhova ezt az infót, az olvasókat nehogy elriassza, hogy a benq megvette a mobilarenát :DDD

szerk:
omg, ez a háromezredik hozzászólásom :Y

[Szerkesztve]

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#23) _cirmos_


_cirmos_
őstag

túl sok egyediség nincs a formatervezésben, de ez semmit nem von le a telók értékéből, nagyon szépek!

(#24) evR


evR
aktív tag

úgy érzem nagyon fog ez benq-éknak menni! :C szeretnék már jó cuccokat látni tőlük! igenisszükségvanrá!!! várom a specifikációkat!!! (+ titkon reménykedek egy gyors ''kiforrott'' software-ben is!!!)

gyerekek!! szép, érdekes és tartalmas lesz ez a 2006-os év a mobilpiac szempontjából!! Sony-Ericsson-ék, aztán most Benq... Hallottam valahol, hogy a Nokia is sok jó modellel kecsegtet! EZ AZ!! EZ KELL!!! :C :DD :R

Háááálééélúújááááááá!!!!

''...trend a lelke mindennek...''

(#25) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Egész jo kis telokat hoz piacra a Ben-Q Siemens, kiváncsi leszek igazábol miket is tudnak...Hermes B érdekes kis teló lesz, kiváncsi vagyok mennyi lesz zenefon :) szerintem mivel alsó-középkategoriás lesz nem lesz bövithető viszont nagy belső memoriája lesz (kb mint w550i)...Ulysses B viszont erősen hasonlít (legalább is számomra) kinézetében a k700i utodjára...hm...

You are not prepared.

(#26) Athos07 válasza DaveNo1 (#25) üzenetére


Athos07
senior tag

Ehe. Biztos az Ulysses hasonlít a k700i-re? Nekem a Cupid hátlapja juttatta eszembe első látásra... de épp ezért tetszik.

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#27) #64791808


#64791808
törölt tag

Szal akkor az van, hogy ez a Venus C3 egy az egyben nokia, állítom még a csavarok is csereszabatosak.

Amivel ugyebár semmi gond nincs! Más a szoftver, meg egy csomó minden, ez nem gáz. Kivétel persze, ha a Nokia koppint valamit, mert akkor aztán anyázás jön. Na ez a gáz ezzel.

(#28) Ricardo


Ricardo
félisten

Nekem az Ulysses jön be a legjobban.

(#29) janos1988


janos1988
addikt

UP az elso cikknek! :DD

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.