Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gabesz84


Gabesz84
őstag

hát igen. És ha már itt tartunk, Halo2-höz is van már ilyen 'crack' :)

(#2) #54715584


#54715584
törölt tag

beindult a kis csapat ujra, vegre :)
de egyebkent nem ertem, hogy ha lehetseges mas platform/oprencer verzioszamon valo futtatas, akkor miert pont az xp-seket hagytak ki? hiszen a legtobben meg azt hasznaljak... :)

(#3) Savage5 válasza Gabesz84 (#1) üzenetére


Savage5
senior tag

És azt is melyik csapat csinálta meg? Razor póver ;]

...

(#4) Nantucket válasza #54715584 (#2) üzenetére


Nantucket
tag

Jó kérdés, lehet kapnak mogyorós csokit MS től, hogy népszerűsítik az üdvöskéjüket :)

Gyűlölöm a HDD-ket

(#5) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Azért ez nem semmi. Crack-ekről meg hacker-ekről szóló cikk a PH!-n! :DDD
A cikk végére oda kellett volna írni: ''Mielőtt kommentálod, olvasd el az Alapelveket!''

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6) venember83


venember83
nagyúr

Hihi... :R Igy kell ezt :DDD

monstre: mert remenykednek, h igy atallnak az xp-sek Vistara, az meg nagyobb bevetel.

[Szerkesztve]

(#7) Gr3ddy


Gr3ddy
tag

talán már csak azt kellett volna kirakni honnan lehet letölteni :D :DDD

win7 élményindex 7.3 :)

(#8) #54715584


#54715584
törölt tag

hat ha nekik hosszu tavon megeri, akkor hajra... :)
mert xp-rol vistara atvaltani meg jo ido kell, hogy jo legyen, mig xp-sek meg mindig jo darabig lesznek, egy jatek miatt meg oprendszert valtani? :U
talan majd jovore, en kibirok egy evet :)

(#9) shteer válasza #54715584 (#8) üzenetére


shteer
titán

egy jatek miatt meg oprendszert valtani?

a játék neve: Crysis :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#10) orbano


orbano
félisten

nem is tudtam hogy a razor lelépett a sceneről. de jó látni hogy megint vannak :)) nagyon komoly volt a ''sajtóközlemény'' :DD

A vér nem válik VAZZE!™

(#11) uns97


uns97
csendes tag

Hat ez egy ''KOMOLY'' cikk na nem azert...

a par napja feltamadt Razor ''hacker'' csoport... De jo hogy igy ertenek errefele a scene-hez. Hullara rohogtem magam. Az adott LINK-rol (ja a blogrol idezek)

''Welcome back in the scene Razor 1911

Thursday, 22. June 2006, 17:56:05
Razor 1911 News & Announcements''

namarmost tenlyeg 2006 junius 22 alig par napja volt. :D Persze ha a blogon irtak VOLNA el, akkor azert a 2007 junius 22 meg NEM csutortok, ellentetben a 2006-ossal. Ezenkivul ugy jopar Razor 1911 release latott mar napvilagot az elmult 1 ev folyaman, DE ez nem tunt fel errefel senkinek. (ertsd a 2007-es alig par nappal ezelotti feleledeshez kepest egesz jol release-ltek elotte is 1 even at.)

Na mind1, amugy is ez a RaZoR mar NEM az a RaZoR, (meg ez a scene sem az a scene) de ettol meg...

Razor 1911 - Sharpening the blade 1985 - 2007 :)

(#12) Yutani válasza uns97 (#11) üzenetére


Yutani
nagyúr

Ezenkivul ugy jopar Razor 1911 release latott mar napvilagot az elmult 1 ev folyaman, DE ez nem tunt fel errefel senkinek.

Mert veled ellentétben itt mindenki eredeti programokat futtat, mi nem támogatjuk a kalózokat! Fújj! :D

#tarcsad

(#13) Renwick válasza uns97 (#11) üzenetére


Renwick
őstag

Kösz a belénk vetett bizalmat és a kedves szavakat. Nagyon igyekszünk komolyak lenni, de az évszámot valóban elnéztem, ezért külön köszönet, hogy felhívtad rá a figyelmet.

További eredményes aktivitást,

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#14) Csyppa válasza Yutani (#12) üzenetére


Csyppa
senior tag

Így van, nálam is minden szoftever eredeti(nek tűnik) :D (Kivéve amelyik nem)

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#15) X@b3e


X@b3e
addikt

MS újabb kísérlete a Vistára csábítással, újabb kudarc...
Ami jó és van értelme, azt nem kell erőltetni, magától is áldoz rá az ember. Aminek pedig jelen pillanatban nincs értelme, sőt több nyűg van vele, mint haszon, azt meg próbálhatják erőszakolni, akkor sem fog sikerülni :U

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#16) Male


Male
nagyúr

''FASA Studio'' Na ezt a nevet se ide találták ki :DDD


Ha csak azért nem fut egy programjuk XP-n, hogy a Vistára váltást elérjék... ezért mintha szoktak volna vizsgálódni, nem?

(#17) Integra


Integra
titán

elolvastam a razor intro linket is
szerényen megfogalmazták a véleményüket:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18) Obi-1 válasza Male (#16) üzenetére


Obi-1
őstag

Ja-ja, ezen én is jót röhögtem. ;]

Only a Sith deals in absolutes.

(#19) #54715584 válasza shteer (#9) üzenetére


#54715584
törölt tag

igen, mindenki ezt mondja, nekem raer jovore is :D de akkor mar videokartyat is cserelek sztem :D

(#20) Findzs


Findzs
addikt

nem lepődnék meg ha a hátérből kaptak volna egy kis microsoftos segitséget a srácok a crackhez :)

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#21) orbano válasza uns97 (#11) üzenetére


orbano
félisten

akkor ezért nem tűnt fel, hogy az elmúlt évben ne lettek volna aktívak. mert aktívak voltak :)) minden tiszta.... akkoriban meg mint ha lett volna egy két visszajöttünkös demójuk pár releasehez... hmm

A vér nem válik VAZZE!™

(#22) shteer válasza Findzs (#20) üzenetére


shteer
titán

nem értem miért kaptak volna :( ez egy újabb pont a vista ellen, amit agybafőbe propagál a Ms

..szerintem jónak tűnik

(#23) FehérHolló válasza Male (#16) üzenetére


FehérHolló
veterán

A FASA Corp. a Shadowrun védjegy tulaja. A nevet nem a játék kedvéért találták ki.

Esetleg az egyik trilógiából lett volna érdemes játékot csinálni, a többi könyv azokhoz képest samedli...

Skynet is real. It's called Google.

(#24) orbano válasza Male (#16) üzenetére


orbano
félisten

jaja a fasa studio elég régi cég, övék volt a teljes Mech univerzum, amit szintén megvett a mikrofos... sajnos...

A vér nem válik VAZZE!™

(#25) arty válasza Male (#16) üzenetére


arty
veterán

a Bush adminisztráciot az sem érdekelné, ha egy nagyvállalatnál embereket ölnének halomra :(

az EU-t érdekelné, de mire lépnének, már nem lenne kit megmenteni

itthon: mi az a Vista, vádlott?

reménytelen :( remélem MS bukik egy jot a visztával, bár esély nincs rá :( 32bites szoftvert kiadni bakker 2006/2007 fordulóján :( idióták ...

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#26) dr faustus válasza Male (#16) üzenetére


dr faustus
senior tag

Ugyanez volt a Doom 3-nál is, csak XP-n, illetve talán még 2000-en volt hajlandó működni, de van hozzá egy néhányszáz byte-os patch, amivel elindul, és tökéletesen működik 98 alatt is.

Warning: Explicit Content

(#27) brd válasza shteer (#9) üzenetére


brd
nagyúr

?
Miért kellene váltani?: [link]

The only real valuable thing is intuition.

(#28) LSL1337


LSL1337
őstag

1 multi valszeg nem működik, mivel nincs key-ed, vagy loginolni sem enged ebben egész biztos vagyok

2. halo 2 nem igazán fut XP-n... első 3 pálya, nagy nehezen elindul de átvezető videók sincsenek...

3. PH! új stílusu hírek :) love it :)

4. MS miért segíette volna a crackereket? (valaki lejebb írta), hiszen ők tették direkt Vista only-vá, holott ezt semmi nem indokolná..., de akkor is, bár nem valami nagy húzónév

Crysis meg már AKKORA HYPE, hogy tuti húzónév
sok dx10es VGA fog elkelni elötte abban biztos vagyok, a graf az n1, kiváncsi leszek a játékmenetre,

(#29) shteer válasza brd (#27) üzenetére


shteer
titán

nem kell. de grafika miatt ajánlott. ha lúd, legyen kövér :D

..szerintem jónak tűnik

(#30) brd válasza shteer (#29) üzenetére


brd
nagyúr

Ott van a Recommendednél, hogy XP. Nem lesz jobb a graf. DX10-el sem, mivel egyrészt ezt írják az alkotók (olvass bele pl. az ottani fórumba), másrészt egyébként sincs sok különbség DX10-DX9 között az effektek nézőpontjából. De egyétek csak meg a marketinget, legalább olcsón lehet majd DX9-es VGA-t venni. :D

The only real valuable thing is intuition.

(#31) dr faustus


dr faustus
senior tag

Ez a DX10, mint zárt játékplatform, akkora, de akkora bukás lesz szerintem...
Már látom, ahogy az OpenAL mellé felzárkózik az OpenGL, mint fő grafikus interfész a játékok számára.

Warning: Explicit Content

(#32) venember83 válasza brd (#30) üzenetére


venember83
nagyúr

Mar lehet ;]

(#33) hardzsi2 válasza dr faustus (#31) üzenetére


hardzsi2
aktív tag

Zárt játékplatform??? Egyrészt ott az ingyen letölthető SDK [link], másrészt OpenGL-re tudtommal Carmack-on kívül nem sokan fejlesztenek játékmotort - így játékot sem sokat (Doom3, Quake4, Quake Wars, más?).
Lehet hogy az OpenGL mindenben veri a mindenkori DX-et (most játékokról beszélünk, nem CAD/CAM-ról), de egy multi nyomása révén a DX egyértelműen egyeduralkodó - ez most a helyzet, nincs mit tenni. A Glide is kihalt a 3Dfx-szel egyetemben, hiába volt a maga idejében korrekt platform. Ne legyen igazam, de a id Tech5 demója láttán olyan érzésem volt, hogy Carmack-ból már kissé elszállt a spiritusz, Tim Sweeney és a Yerlik jobban nyomják.

flood-resistant mirror driller (cuccok: Skylake NUC és Xbox One X)

(#34) borob


borob
tag

hát nemtom... amit láttam két videót, eléggé lesúlytó... imádom a Shadowrun világot, és az a véleményem, h ez így ebben a formában nagyon gyenge... szégyen... :F

(#35) Ste


Ste
addikt

miazhogyénmegnemtudtamróla,hogyvanilyenjáték??

(#36) dr faustus válasza hardzsi2 (#33) üzenetére


dr faustus
senior tag

Zárt játékplatform??? Egyrészt ott az ingyen letölthető SDK [link], másrészt OpenGL-re tudtommal Carmack-on kívül nem sokan fejlesztenek játékmotort - így játékot sem sokat (Doom3, Quake4, Quake Wars, más?).

Az. Zárt.

Lehet hogy az OpenGL mindenben veri a mindenkori DX-et (most játékokról beszélünk, nem CAD/CAM-ról), de egy multi nyomása révén a DX egyértelműen egyeduralkodó - ez most a helyzet, nincs mit tenni.

Nem a mostanról beszélek, hanem a jövőről.

A Glide is kihalt a 3Dfx-szel egyetemben, hiába volt a maga idejében korrekt platform.

A Glide egy kártya- vendorspecifikus interfész volt, az OpenGL-re egyik sem igaz.

Ne legyen igazam, de a id Tech5 demója láttán olyan érzésem volt, hogy Carmack-ból már kissé elszállt a spiritusz, Tim Sweeney és a Yerlik jobban nyomják.

Én nem carmack miatt remélem az OpenGL előretörését, hanem a szerintem hibás MS politika, amit a DX 10-zel kapcsolatban folytat.

[Szerkesztve]

Warning: Explicit Content

(#37) goofy2053 válasza dr faustus (#36) üzenetére


goofy2053
csendes tag

Sziasztok! Egy hülye kérdés:

Tudja valaki hol lehet ezt a játékot (Magyarországon) MEGVENNI?

thx

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.