Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Szerintem jó kis kezdeményezés, nyilván sokan fognak ennek örülni.

Bennem azért felmerült pár kérdés: Miért pont a T60p? :F A ''p'' végűek általában klassz kijelzővel (nagy felbontás, IPS), komolyabb grafikus kártyával rendelkeznek, persze nem játék céljából, hanem ArchiCAD és tsai szintű tervező programokhoz, s ezért a legdrágább ThinkPadek közé tartoznak, nem éppen a szélesebb réteg veszi meg... :U ennek némiképp ellentmond a cikkben a szöveg: Hasonlóan széles körben árusítaná a Lenovo is a linuxos ThinkPad T60p-t

(#2) dabadab válasza Shadowfax (#1) üzenetére


dabadab
titán

En is pont ezen lepodtem meg, bar valoszinuleg az lehet benne a racio, hogy a kis 14''-es Thinkpadek vevokoret jobban erdekli a MS Office, a grafikus munkaallomasok kozonsege valoszinuleg nagyobb reszben hasznal linuxot. Mondjuk a T60p-t ezzel egyutt sem fog tomeglaptoppa valni :)

DRM is theft

(#3) nap


nap
addikt

Ezen, ugye, ismet nem lesz windows gomb? :)

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#4) dabadab válasza nap (#3) üzenetére


dabadab
titán

Azt nem a Z60 billencsere raktak ra?

Egyebkent igazabol nincs gond a plusz gombbal, IceWM remekul hasznalja, a T41-en neha mar szinte hianyzott is :)

DRM is theft

(#5) janpotocki válasza Shadowfax (#1) üzenetére


janpotocki
senior tag

bocsánat, nem volt egyértelmű, de a szélesebb kört úgy értem, hogy nem csupán az akár egyedi software image-eket rendelni tudó, nagy tételben vásárló nagyvállalatok számára telepítik előre a linuxot, hanem bárki számára, akár egyesével véve is elérhető lesz linuxos konfiguráció. a megcélzott vevőkör ezzel együtt az üzleti felhasználók köre marad, de 14-én minden kiderül...

(#6) Dr. Akula válasza nap (#3) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Sztem meg pont hogy kéne rá, sok olyan win funkció van, amit kényelmesebb win gombbal elérni, pl. win+E, win+R, win+L.

(#7) Sipi válasza Dr. Akula (#6) üzenetére


Sipi
addikt

Egy Linuxos munkaállomásnál nem hiszem, hogy szempont lenne, milyen Windows-os funkciókat érhetsz el Win billentyűvel. :P
Természetesen Linux alatt is bármire beállítható az adott gomb. Én pl. ezzel szoktam billentyűzetet váltani. :)

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.