Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tchoepi


Tchoepi
tag

Nagyon szép darab és elég meggyőző is. Ha nem lenne 1850X-em rohannék venni egyet... :))

A vélemény olyan, mint a segglyuk; mindenkinek van, és senki sem kiváncsi a másikéra.

(#2) twollah


twollah
nagyúr

Miért drágább a fekete-ezüst színű változat?

(#3) eddie303


eddie303
őstag

Mikor lesz nekem 37000000 lejem monitorra? :(

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#4) SomY válasza twollah (#2) üzenetére


SomY
csendes tag

Amiért a bőrkárpitért is felárat kell fizess pl. egy autónál.
''optikai tuning'', nem az a szín az alapszine.

(#5) L3zl13 válasza SomY (#4) üzenetére


L3zl13
nagyúr

A bőrkárpit egy kicsit téves analógia. Mert ott természetes, hogy maga az alapanyag is drágább. Akkor már inkább mondtam volna a metálfényt.

Ellenben az az 50 euró kicsit soknak tűnik. 1X ezer forint csak az ezüst színért?

Aki hülye, haljon meg!

(#6) .:ADAM:.


.:ADAM:.
aktív tag

EZ rettenet illyen szép tft-t nem nagyon láttam, ez még a sony-t is lepipálja.

.:tweaKntuniNg.tk:.

(#7) Den válasza L3zl13 (#5) üzenetére


Den
veterán

talán az lehet az ok hogy a fehérnél egy színt kell gyártani, a szürke ezüst miatt meg két színt.

www.simson4t.hu

(#8) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Ezek a ''TCO'' minősítések úgy tudtam hogy azt garantálják, hogy a monitornak nem nagyobb a káros sugárzása egy adott értéknél. Most akkor ennek mi értelme LCD-nél? :F
Ezt amúgy már az új CTX LCD-tesztnél is akartam kérdezni (bár az csak ''TCO'99''-el van megáldva), csak aztán elsikkadt.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#9) Den válasza Panther (#8) üzenetére


Den
veterán

sokkal több a tco. pl a burkolat színére is kitér, stb

www.simson4t.hu

(#10) SomY válasza L3zl13 (#5) üzenetére


SomY
csendes tag

Szerintem akkor a metálfény is téves analógia, mert annak az elkészítési költsége magasabb és azért drágább.
Ha már kötekszel:)

(#11) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Egy adat ami nincs a hirben: MVA paneles
Es remelem nem koveti a 1860-as hagyomanayit, tehat ez mar tenylegesen egy jol sikrulo darab, megha belepopeldany is!

udv

neduddki

p.s. na mingya lesz felhordules, hogy miert belepopeldany, de a nec uj terminologiaja szeritne ez az /60-as szeria

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.