Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) engusz


engusz
veterán

Tetszik ez az új foglalat! Már csak arra vagyok kíváncsi, hogy a hűtőt hogyan lehet rá rögzíteni? :F

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#2) shtml válasza engusz (#1) üzenetére


shtml
őstag

Nekem nem tetszik annyira. Talán mert itt rugós tüskék szorulnak a processzor alján lévő érintkező felületekhez, nem pedig az történik, hogy a lábak beszorulnak a foglalatban lévő lemezkék közé.

Persze az Intel nyilván alaposan letesztelte a dolgot és én csak fölöslegesen károgok.

Egy biztos, sokkal könnyebb lesz lábakat szigetelni, viszont sokkal *nehezebb* lesz drótozni őket.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#3) engusz válasza shtml (#2) üzenetére


engusz
veterán

Tudomásom szerint az A64-ek lábai már-már veszélyesen hajlékonyak. :( Ez a új Intel proci elég masszívnak tűnik. Majd meglátjuk...

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#4) hobizoli válasza shtml (#2) üzenetére


hobizoli
nagyúr

En ugy tudom, hogy a labak az oldalukon -a palasjukon- erintkeznek.



hobizoli

több drón kell ;P

(#5) shtml válasza hobizoli (#4) üzenetére


shtml
őstag

Én is ugyanezt írtam, csak más szavakkal. Ha lemezkék közé szorulnak be a lábak, akkor is a palástjukon érintkeznek.

Kérdés: Miree jó, hogy a cikkben nem működik a hozzászólás link (buborék). Meg egyáltalán, miért jó, hogy picike kis ábra jelöl valamit, amikor én már megtanultam olvasni, a ''Hozzászólok'' feliratot is megérteném.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.