Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) VladimirR válasza Jim Tonic (#30) üzenetére


VladimirR
nagyúr

valahol megertem az ellenerzeseidet, de szerintem tobb ponton is tevedsz
addig stimmel, hogy ugye az interneten senki sem szereti az eredeti nevet hasznalni, meg hasonlok, fo az anonimitas (mondjuk legtobbszor ez semmi masra nem jo, mint hogy tizeneves hulyegyerekek kemenykedhessenek)
es amiert az un bizalom az oldal irant nem fog kiveszni, az egyreszt az, hogy a tobbsegnek ezek nem igazan lesz fogalma arrol, hogy kie is az iwiw, vagy egesz egyszeruen nem foglalkoznak vele (melyik is a legnepszerubb magyar e-mail szolgaltato? es ki tulajdonaban van? es az ki tulajdonaban van? es sok embert foglalkoztat/zavar ez? tudjak egyaltalan a felhasznalok? akarjak tuni? erdekli oket?)
mekkora is az iwiw tagjainak gyulekezete? hasonlitsd ossze a t-com, t-online, es a t-mobil elofizetionek szamaval - van nekik igy is eppen eleg nagy adatbazisuk
vagy mint valaki (talan Kalandor) irta, ha nagyon akarnak, a bm-tol vehetnenek adatbazist, valoszinuleg olcsobban is, mint ahogyan az iwiw-et megvettek
itt persze eleg sokszor, eleg sokan azt az ervet hozzak fel, hogy az iwiw-en nem csak a nev, es elerhetosegek vannak fent, de olyan szemelyes adatok is, melyek segitsegevel celzott reklamozast tudnak folytatni
ezt en szemely szerint nem tartom tul valoszinuleg, mert egyreszt egy ilyen oldalon megadott adatok valamennyire megbizatatlanok, masreszt nem tudom, elegsegesek-e (iskolazottsag alapjan talan, de ha megnezed mondjuk, hogy a partnereid kozul hanyan adtak meg ertelmes (nem a valossag a kerdes) leirast a munkajukrol, hobbijaikrol, lehet a Te velemenyed is megvaltozik (mondjuk a Te adatlapodrol viszonylag jol leszurhetoek az adatok)
ezektol szerintem lenyegesen tobbet arul el az, hogy mennyit koltesz telefonalasra, internetre, vagy pl (mivel elvileg lenne ra lehetoseguk, hogy figyeljek) az, hogy mik az internetezesi szokasaid
irod, hogy ha dt tulajdon lett volna kezdettol nem futott volna be igy - szerintem igen, csak ugye most felkapott tema, nagy korulotte a hype, mindenki fujol (ki azert, mert megvette a dt, ki azert mert most a csapbol is ez folyik)

az elso post-ombol egyebkent az elso sor vonatkozott rad, a tobbi inkab egy parodia volt, kifejezven ezzel azt, hogy egy ido utan kiss nevetseges ezez hozzaallas hangoztatasa (az, hogy epp neked irt valaszomban szerepelt, szerencsetlen veletlen)

jah, a #32-ben levo link az pedig egy kulon vicc, arra irni sem mertem semmit - az iro vagy nem kapott meghivot, vagy a konkurencianal dolgozik, csak utalja a matavot

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.