Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Robaj


Robaj
addikt

''A levél azon állítása, amely szerint az utóbbi időben a szolgáltatás sebessége lelassult és sok funkció nem elérhető, szintén nem igaz''

Igaz, nem lassult le, be se enged :))

(#2) #51736960


#51736960
törölt tag

emberek, ez rövid időn belül a harmadik iwiw-es topik, kezdem azt hinni hogy a ''nagy T'' zsebrevágta a ph-t is :(

(#3) Dufresne válasza #51736960 (#2) üzenetére


Dufresne
addikt

Ez hír és nem teljesen a userek fejéből kipattant topic.
Amúgy ma már énis kaptam ilyen levelet, le is sz@rtam. Mondjuk T-online igazgatója helyébe mérges lennék egy cseppet.

(#4) phanfantom


phanfantom
senior tag

Huha, na engem aztán riogathatnak vele...nincs közöm semmilyen formában sem hozzájuk.

Amugy épeszű ember nem éli meg riogatásként, hanem továbblép.

(#5) c.andrew


c.andrew
tag

A iwiw sebességével tényleg nem volt minden redben az utóbbi időben.
Talán ráférne egy kis fejlesztés.
Aműgy a T-online helyében azokat tényleg kitiltanám akik ezeket a barom hoaxokat elindítják
És elgondolkoznék azokon a lámákon is akik olyan barmok, hogy továbbküldik.

Asus A8N-e AMD A64 3200+ HIS X800GTO ICEQIITURBO 2*512 Geil Aerocool Aeroengine Jr. Hiper Type-R 480 LG 1915S TFT

(#6) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Hát, mióta tudom, hogy ez is T-iwiw már, be sem néztem az oldalra, és azon filózok, hogy töröltetem magam.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#7) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Az iWiW tényleg tetves lassú. Ez teljesen igaz.

(#8) VladimirR válasza Jim Tonic (#6) üzenetére


VladimirR
nagyúr

go ahead

mert ugye azt tudja mindenki, hogy nem csak, hogy visszaelnek a cimeinkkel, spam-elnek agyba fobe, celzott reklamokkal bombaznak, de eladjak a lelkeinket a satannak, sot meg a pocse is leszarad annak, aki belep a t-csoport tulajdonaban levo iwiw-be

Loveless: miert? mirol irjanak? inkabb ez, mint a fasznarancs

[Szerkesztve]

(#9) Ganger


Ganger
aktív tag

a sok barom meg gondolkodas nelkul kuldte tovabb a levelet, csak gratulalni tudtam nekik :(( :((

Repül a rohadt gép ki tudja hol áll meg, s kit hogyan talál meg

(#10) BOBO6 válasza Robaj (#1) üzenetére


BOBO6
aktív tag

Ezután az akció után nem is csodálom hogy megfeküdt a rendszer. :(

(#11) Drótszamár


Drótszamár
őstag

Én akkor lepődtem meg, amikor az az ismerősöm küldte tovább ezt a sz@rt, aki 5 évet lehúzott egy informatikai szakközépben, és elvileg programozó a végzettsége. Szerintem még az sql parancsot is 3s alatt összerakná, amivel le lehet kérdezni ki mikor jelenkezett be utoljára.

Tényleg ennyire buták az emberek?

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#12) paramparya válasza Drótszamár (#11) üzenetére


paramparya
őstag

Szerintem még az sql parancsot is 3s alatt összerakná, amivel le lehet kérdezni ki mikor jelenkezett be utoljára.

Ha előtte lenne sql parancs, ami letárolja ezt, onnantól tényleg 3s, átlagolva, mert kitalálni 1s, leírni legyen 5 :DDD

(#13) VladimirR válasza Drótszamár (#11) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nem
ettol sokal butabbak

(#14) Kobe


Kobe
veterán

én ezen azért röhögök, mert elég pontosan mérhető az emberi hülyeség
gyakorlatilag eddig a számítástechnikához kicsit értő emberen kívül mindenki minden hülye témára beugrott, most ez a szűrjük ki az inaktív tagokat baromság...v.alószínű hogy ilyennel fognak téged kérni és nem fogják visszanézni a login dátumoka, vagy a jelentés gombról befutott reportokat...grat
lassan ott tartok hogy elkezdek én is egy scam mailt terjeszteni, minden iwiw tag 10 ftal járuljon hozzá a fejlesztéshez, szlaszámom .... még be is kajolnák ezek után
de mondjuk ha valaki logikusan gondolkodik, még akkor is leesik neki h kammer levelek, mert ugye az hogy van pár tucat inaktív ember aki nem is használja a rendszert, tény hogy azok miatt lassú és nem azért mert hoax leveleket küldözgetnek több 100ezres példányszámban.....
mellesleg iwiw topicban is leírtam, 10 próbálkozásból 9x 2napja vagy XML error vagy mi a rák, vagy időtúllépés...bár nemhiszem hogy így megfeküdte volna a gyomrukat egy mail, itt sajnos az a gond hogy az egész kártyavár alapra épült, és gyakorlatilag minden művelet amit végezni akarsz rajta, egy igen erős fuvallat ennek a várnak...

[Szerkesztve]

(#15) #64791808


#64791808
törölt tag

De ezt nem mondjátok komolyan, hogy az emberek beszopják?

Én is kaptam ilyen mailt, de nem hittem, hogy ebből téma lesz :)

LOL :)

(#16) Jim Tonic válasza VladimirR (#8) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Ki bántott?
Megengedi az Úr, hogy ellenérzéseim legyenek az üggyel kapcsolatban?

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#17) VladimirR válasza Jim Tonic (#16) üzenetére


VladimirR
nagyúr

megengedem-e? ha tudnal olvasni is, nem csak szemelyeskedni (ez az urazas nagyon szar volt, foleg toled - tudsz te ettol jobbat is), latnad, hogy elsok kozott helyeseltem: ha ellenerzeeid vannak, menj toroltesd magad (bar ha valoban ez lenne a szandekod, akkor az iwiw-eseknek irnal, nem itt jartatnad a szadad, hogy jujujujjj, toroltetem magam - en inkabb azt erzem az egesz mogott, hogy rauntal, a matav-ot meg ugyis divat kopkodni)

[Szerkesztve]

(#18) bambano válasza Kobe (#14) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

''Én egy albán spam vagyok, nem tudok magamtól terjedni, lécci lécci küldj tovább!'' :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#19) kovsol válasza Robaj (#1) üzenetére


kovsol
titán

ezért nem is szabad kilépni ;]

meg nem vágom miért írja hogy nem igaz mikor mindenki látja, hogy lassú :F

May the Force be with you!

(#20) BOBO6 válasza kovsol (#19) üzenetére


BOBO6
aktív tag

Két hónapja kegyetlen lassú volt, aztán csináltak vele valamit és látványosan jobb lett a helyzet.

(#21) kovsol válasza BOBO6 (#20) üzenetére


kovsol
titán

de még lenne hova javulni :(

May the Force be with you!

(#22) BOBO6 válasza kovsol (#21) üzenetére


BOBO6
aktív tag

Ez is igaz mert csúcsidőben azért tényleg lassú volt a login.

(#23) pschio válasza c.andrew (#5) üzenetére


pschio
őstag

ja. sok f@szlama kuldi tovabb a szart. johogy lassu. en is megkaptam toroltem is a francba.

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#24) BLiNk3r


BLiNk3r
senior tag

ezzaz, ma is megkaptam ezt a b.szott mailt 6 write-only ismerősömtől, nemtudom még hova kéne kiírni, hogy eljusson az agyukig...

(#25) Talas


Talas
tag

Én is megkaptam persze, mint sokan mások. Szerintem pont ez volt a cél hogy a lassú használatot még tovább lassítsák! Kis partizánakció :) Nyilván valaki a ''T'' jóakarója közül, vagy valami konkurens, (már az is van hál Istennek, hogy még több helyen add meg az adataidat). Felháborító szinten gyűjtenek adatokat rólunk, szinte kategórizálnak.

Nyilván az adatbázist jól ki tudják majd használni :(

Ma volt épp egy ilyen ''telefonos puhatolózós '' tag akit majdnem elhajtottam a búsba a rámenőssége miatt. Ja meg a bill gates 250 eurót oszt boldog boldogtalannak ha tovább küldöd a mélt két héten belül :D


(#26) Janoska26


Janoska26
addikt

Én nem tudom de az a része szerintem nem kamu, hogy mostanság igencsak lassú az iwiw, és hogy egyes funkciók nem elérhetők, manapság nálam az is csoda ha egyáltalán be tudok lépni a rendszerbe, na és hogy leveleket is elolvassam az van mikor nem sikerül már :DDD

(#27) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Kicsit sok lesz már az iwiwből..
Már a PH-n is egész nap ezt a szart kell figyelemmel követni?

(#28) Kobe válasza Janoska26 (#26) üzenetére


Kobe
veterán

kötekedésen kívül de arra nem gondoltál hogy esetleg azért lassú a wiw mert a kamu mélt terjesztők percenként többszázszor küldték el a többszáz fő sbaráti körnek és ők így tovább ?
csak mer ez volna a logikus...amióta leállt a mail furimód mukszik, nem ugy mint a villám de stabilan

(#29) kzoleeka válasza Kobe (#28) üzenetére


kzoleeka
tag

De ha aki tud olvasni az megkapta a rendszer üzenetét és a kevés agyával kikövetkeztethette volna, hogy baromság! :Y
Dehát az emberi hülyeségnek nincs határa :O

(#30) Jim Tonic válasza VladimirR (#17) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Mondjuk baromi messze jársz az igazságtól, de tőled elfogadom, hogy ezt is jobban tudod. Ha nem így tennék, azt is megmagyaráznád. Az ''úr'' megszólítás nem akart sértés lenni, sem személyeskedés. Inkább én éreztem annak, lehet, tévesen.

Azért elmondom, mi a meglátásom:
Ha valamennyire ismersz, tudod, hogy nem vagyok pártoskodó ember. Divatból nem szoktam fikázni. Ugyanúgy leurrogom a jogtalanul okoskodó, pocskondiázó embereket, mint Te, csak finomabban. Legyen windows, linux, matáv, hardver, stb téma.
Ebben az esetben viszont tényleg van egy kellemetlen ellenérzésem. Megpróbálom kifejteni, miből fakad. Az interneten senki nem szereti a valódi nevét használni, itt leginkább elterjedt dolog nickeket használni. Létrejött az iwiw, ami pont úgy gerjesztett bizalmat az emberekben, hogy kizárólag ismerősön keresztül juthattál be, aki amúgy is tud rólad minden infót. Megvette a DT csoport, ami elég sok emberben szít ellenszenvet. Most hagyjuk ki, kiben miért.
Vagyis az egyik probléma az, hogy pont az veszik ki az iwiw-ből, amitől eddig érdekes volt sok embernek. Biztosra veszem, hogy ha eredetileg is DT megoldás lett volna, fele ennyi felhasználója lesz, illetve alig páran írnák be valódi nevüket.
A másik probléma pedig tényleg az, hogy egy egy többszázezer nevet tartalmazó adatbázis, amit egy ekkora cég kihasználhat. És mivel ilyen a piac, ki is fogja használni. Nem azért mert DT/T-online, hanem azért, mert pénz. Minden cég megtenné. Ha nem hasonló szándéka lenne vele, akkor nem vette volna meg ennyi pénzért.

Az iwiw-re írni felesleges. Eleve megtették már mások, szintén felslegesen.
Féltenem nincs mit, mert semmilyen legális dologban nem vagyok benne. Se DVD, se szoftver, se egyéb. Tehát nem ez mozgat. De amikor eldöntöttem, hogy kiadom az adataimat, akkor másnak adtam. Most valaki ezt pénzért megvette. Vagyis akinek adtam, pénzért eladta. Szerintem sokan nem egyeznének ebbe bele. Kb. ennyi.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#31) Jim Tonic válasza _Volkovy_ (#27) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Ha nem lennél ennyire gyerekeszű, és kicsit informatikus fejjel gondolkoznál (ami nem hátrány egy ilyen oldalon), akkor tudnád, hogy ez jelenleg Magyarország legnagyobb közösségi portálja, az egyik legnagyobb látogatottsági indexszel. Mint ilyen, talán jogosan szerepel itt. De ha videokártya lenne a logojuk, biztosan nem zavarna ennyire.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#32) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

[link]
Kb. ugyanez fogalmazódik meg itt is.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#33) _Volkovy_ válasza Jim Tonic (#31) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Gyerekeszű?
A fakk se akar erről a szarról olvasni egy hardveroldalon.
Az Indexen talán elmenne az iwiw-híráradat.

[Szerkesztve]

(#34) rudi válasza _Volkovy_ (#33) üzenetére


rudi
nagyúr

Nem hardveroldal kéremszépen, ítényúz!

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#35) VladimirR válasza Jim Tonic (#30) üzenetére


VladimirR
nagyúr

valahol megertem az ellenerzeseidet, de szerintem tobb ponton is tevedsz
addig stimmel, hogy ugye az interneten senki sem szereti az eredeti nevet hasznalni, meg hasonlok, fo az anonimitas (mondjuk legtobbszor ez semmi masra nem jo, mint hogy tizeneves hulyegyerekek kemenykedhessenek)
es amiert az un bizalom az oldal irant nem fog kiveszni, az egyreszt az, hogy a tobbsegnek ezek nem igazan lesz fogalma arrol, hogy kie is az iwiw, vagy egesz egyszeruen nem foglalkoznak vele (melyik is a legnepszerubb magyar e-mail szolgaltato? es ki tulajdonaban van? es az ki tulajdonaban van? es sok embert foglalkoztat/zavar ez? tudjak egyaltalan a felhasznalok? akarjak tuni? erdekli oket?)
mekkora is az iwiw tagjainak gyulekezete? hasonlitsd ossze a t-com, t-online, es a t-mobil elofizetionek szamaval - van nekik igy is eppen eleg nagy adatbazisuk
vagy mint valaki (talan Kalandor) irta, ha nagyon akarnak, a bm-tol vehetnenek adatbazist, valoszinuleg olcsobban is, mint ahogyan az iwiw-et megvettek
itt persze eleg sokszor, eleg sokan azt az ervet hozzak fel, hogy az iwiw-en nem csak a nev, es elerhetosegek vannak fent, de olyan szemelyes adatok is, melyek segitsegevel celzott reklamozast tudnak folytatni
ezt en szemely szerint nem tartom tul valoszinuleg, mert egyreszt egy ilyen oldalon megadott adatok valamennyire megbizatatlanok, masreszt nem tudom, elegsegesek-e (iskolazottsag alapjan talan, de ha megnezed mondjuk, hogy a partnereid kozul hanyan adtak meg ertelmes (nem a valossag a kerdes) leirast a munkajukrol, hobbijaikrol, lehet a Te velemenyed is megvaltozik (mondjuk a Te adatlapodrol viszonylag jol leszurhetoek az adatok)
ezektol szerintem lenyegesen tobbet arul el az, hogy mennyit koltesz telefonalasra, internetre, vagy pl (mivel elvileg lenne ra lehetoseguk, hogy figyeljek) az, hogy mik az internetezesi szokasaid
irod, hogy ha dt tulajdon lett volna kezdettol nem futott volna be igy - szerintem igen, csak ugye most felkapott tema, nagy korulotte a hype, mindenki fujol (ki azert, mert megvette a dt, ki azert mert most a csapbol is ez folyik)

az elso post-ombol egyebkent az elso sor vonatkozott rad, a tobbi inkab egy parodia volt, kifejezven ezzel azt, hogy egy ido utan kiss nevetseges ezez hozzaallas hangoztatasa (az, hogy epp neked irt valaszomban szerepelt, szerencsetlen veletlen)

jah, a #32-ben levo link az pedig egy kulon vicc, arra irni sem mertem semmit - az iro vagy nem kapott meghivot, vagy a konkurencianal dolgozik, csak utalja a matavot

[Szerkesztve]

(#36) BlackWoOd válasza bambano (#18) üzenetére


BlackWoOd
aktív tag

Ezt az idézetet, akárkitől is származik, lenyúlom jól aláírásnak, hogy terjedhessen... :D

Hát, már napok óta lehet erről mindenféle helyeken olvasni, ráadásul az iWiW főlapon is írják, hogy kamu az egész levél, erre ma is sikerült 2 ismitől kapni 1-1 ilyen csodát.
:(

Azt hiszem, csinálok egy ''Naívok'' (RGB után szabadon) csoportot és a küldőket inkább oda csoportosítom. :B
(Aztán én érezhetem magam rosszul, mert pl. a szememre hányják... - úgyse fogom ;] )

< ..kevés az ember, sok az emberszerű lény... >

(#37) LeC


LeC
addikt

de utálom ezeket a körleveleket, szinte minden héten kitalálnak egy hasonlót, és persze majdnem mindenki bedől neki... (tiszetelet a kivételnek)

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.