Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Sok pénz, jó minőség. Nekem bejön. :)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#2) Celtic


Celtic
tag

A ''vörös, narancs, sárga, zöld, cián és kék''-ből a narancs az nem bíbor (magenta) kellene legyen?
Vagy ez valami új dolog?

Celtic [L.I.P.] - voltam házigazda, vagyok tag

(#3) Shim válasza Celtic (#2) üzenetére


Shim
őstag

Kezd elterjedni a narancs is, de legjobb tudomásom szerint a bíbor mellett. Ebben a formában meglepő.

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#4) janpotocki válasza Celtic (#2) üzenetére


janpotocki
senior tag

számomra is furcsa volt, de ezek a színek szerepelnek a HP-től kapott leírásban

(#5) Drótszamár


Drótszamár
őstag

Vajon használható szoftvert tudnak már írni hozzá, vagy ezekkel is kínszenvedés még a szkennelés ? :F

Komolyan érdekelne, ha van valakinek tapasztalata.

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#6) nap


nap
addikt

Vajon azt sikerult megoldaniuk, hogy az uveg szele es a sin parhuzamosak legyenek?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#7) #64791808 válasza nap (#6) üzenetére


#64791808
törölt tag

MUHAHA :D

khm....

elnézést.

(#8) Csapi007


Csapi007
veterán

Kicsit drágák...

"Csak úgy mondom"

(#9) joghurt


joghurt
addikt

''akár automatikusan is javítja...'' - A HP-t ismerve van rá emberi mód, hogy erről le lehessen beszélni? :W Ez a sok HP ''Smart...'' ugyanis okosabb akar lenni a felhasználónál (mondjuk lehet, hogy a többségnél okosabb is), emiatt aztán többnyire kínszenvedés azt elérni, hogy azt csinálja, amit ÉN szeretnék.

A tej élet, erő, egészség.

(#10) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Remel ez is a leglalla 300 megas szornyuseggel gyun ki, ami raadsul kizarolagosan cak rendszergazdaval muxik rendesen, hogy ott dogonenek meg /tom hogy hp hozza sz.rasa szertin ken megnni de eddig meg nem gyutt ossze peidg ojjan okosakat tudnak mondani kar hogy sok koze nicns avaosaghoz:- ((((((((/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#11) #64791808


#64791808
törölt tag

Jajj srácok ne menjünk bele a HP eszközök szoftvereibe, mert áááááááááááááááááá...

Nyomtatóhoz (!!!!!), egy nyamvadt nyomtatóhoz teljes CD-nyi szoftver! Mikor a telepítő megkerülésével telepíted a nyomtatót, az inf fájlokkal, a többi szoftver telepítése automatikusan elindul, mindenféle kérdés nélkül már telepít is, úgy kell task managerből lelőni. Ha ezt tudtam volna, garantáltan nem HP-t veszek.

[Szerkesztve]

(#12) joghurt válasza #64791808 (#11) üzenetére


joghurt
addikt

Jó, akkor menjünk a hardverbe! A HP-nál tudnak már olyan gumigörgőt csinálni, ami nem kopik el még a garanciaidőn belül? (Ha egy héttel azután kopna el, akkor is utálná az ember, de legalább anyagilag jól járnának. Így még ez sincs.)

A tej élet, erő, egészség.

(#13) aquark


aquark
tag
LOGOUT blog

Vettem egy ilyen szkennert (4010-est) és bár elég régi (2007-ben kezdték forgalmazni), de ujjonnan még mindíg 40eFt-ba kerül, én azt hittem, egy ilyen kategóriájú géppel nem lesz gond.
A problémám vele a dia és negatívszkenneléskor fellépő rendkívüli lassúsága, egy 5-ös diacsíkot kb. 45 perc alatt olvas be..., El is határoztam, hogy a gyári HP progi helyett megpróbálom a Photoshop CS1-el, de az meg úgy látom nem támogatja a diaszkennelést...

Nem is a szkenner lassú, hanem a folyamat alatt mindkét procimag 99%-on megy, szerintem a HP beolvasóprogramja nem elég optimalizált. (2180-as , 2GHz-es C2D procim van, egyenlőre nincs túlhúzva...)

Tudna valaki tippet adni? Esetleg alternatív progit ajánlani, ami gyorsabb?
(Több száz diáról lenne szó!)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.