Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) NorDezs


NorDezs
senior tag

Lassan már követni se lehet ezt a rengeteg chipsetet :DDD

(#2) biga


biga
senior tag

De azt nem mondja a hír (illetve gondolom az Intel sajtóközleménye), hogy miért is érné meg bárkinek erre cserélni 945/955-röl (illetve - ha a DualCore-t, illetve a nagyobb FSB-t nem számolom - akár 915/925-röl). Milyen pluszt ad, vagy mivel tud többet?

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#3) LordX válasza biga (#2) üzenetére


LordX
veterán

Működni fognak vele a legújabb pénégyek ;]

(#4) bigN


bigN
csendes tag

Ha jól értem a hírt csak 800Mhz DDR2 vel fog menni? Mert akkor kész ráfizetés egy ilyen lap.

(#5) Rez_Grof válasza bigN (#4) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Nem jól értetted, a 963 nem fogja hivatalosan támogatni a 800MHz DDR2-t. Ettől függetlenül biztos bele lehet rakni, úgy mint a DDR esetében.

LordX: Tény. :D

horny: 865-ből is volt vagy 4 fajta pl.: 865G 865GV 865P 865PE. 845-ből meg vagy 6 féle. Szóval nincs ebben semmi érdekes, mainstream chip, tehát ebből adnak el legtöbbet, ezért elég sokféle igénynek meg kell hogy megfelejen, a 875P egy csúcs chip volt, nem is készült köré túl sok féle lap, és még most is drágák.



[Szerkesztve]

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#6) joghurt válasza NorDezs (#1) üzenetére


joghurt
addikt

Biztosan rengeteg különbség van köztük, de a cikkből alig látni valamit is, hogy miért jó ez a négy fajta.

A tej élet, erő, egészség.

(#7) bigN válasza Rez_Grof (#5) üzenetére


bigN
csendes tag

Úgy legyen.

(#8) marcee válasza biga (#2) üzenetére


marcee
addikt

Ezek a chipek nem arról szólank, hogy a user a fél éves 915/925-ös lapját lecserélje. Hanem mostantó lesz jobb alternatíva, annak aki gépet vesz.

Én azt ne értem minek választották ketté az otthoni és a vállalati chipset-eket, ha egyszer majdnem ugyan azt tudják, és tök ugyan annyiba kerülnek?
Mellesleg ahol kell a két monitorkimenet ott általában kevés az integrált garfika. Kiváncsi lennék ezen a téren mit hoznak az új chipek. (Nekem anmnó nagyon megkönnyítette egy i815G-s - vagy hogy hívták - alaplap a gépfejlesztésemet, akkoriban még sokat játszottam, de elvoltam az integrál grafikával fél évig, mire összejött a pénz egy mx400-ra. Most milyen jó lenne, ha ezt el lehetne játszani egy integrált vgá-s lappal pci-e-re váltás kitolásával. De azthiszem, nincs ilyen ''erős'' megoldás a piacon.)

\m/

(#9) Eperfa válasza marcee (#8) üzenetére


Eperfa
tag

elsőre mondtam volna h nyilván drágább lesz a vállalati, de aztán megnéztem..
azt lehetne még mondani h nyilván más a körítés de az meg nem a chipseten múlik..
a hitelesítős program jut még eszembe, de annak is csak akkro van értelme ha drágább a vállalati (lehet h később emelik az árát?)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.