Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) X@b3e


X@b3e
addikt

Fincsi, szép borsos ára is lesz.
Bár igaz, hogy adatot max 8x, filmet pedig 4x írok :B

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#2) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Ezaz, vakítsuk a sok parasztot! :C

Érdekes, régebben a gagyi cd meghajtókra volt leginkább jellemző, hogy 56x-s és hasonló sebességűeket árultak, holott 40x sebesség fölött jóformán nincs különbség... :U

Aki hülye, haljon meg!

(#3) agrarfiatal válasza X@b3e (#1) üzenetére


agrarfiatal
senior tag

26 000 ot olvastam árban. ez szerinted sok? főleg ilyen írőért.

tévedni emberi dolog, na de ennnyit......

(#4) ftc


ftc
nagyúr

HM már fel is került kedvenc boltom oldalára ,hogy mennyibe fog kerülni...

(#5) Kriza válasza agrarfiatal (#3) üzenetére


Kriza
őstag


Én anno DVD-ROM-ot vettem Plextort, és amikor kiderült, hogy a CD-kkel bizony nehezen boldogul, akkor már soknak tartottam az árát. :DDD Na de azért nem vészes.


Persze a nevet meg kell fizetni, és ha sok pénzem lenne, akkor ilyenem lenne, így ''csak'' PIO. Bár a sebesség csak vakítás, úgysem írok 8x-nél gyorsabban, mert nem bízok a gyors írás tartósságában.


[Szerkesztve]

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#6) rudi válasza Kriza (#5) üzenetére


rudi
nagyúr

Hát, pedig jó lenne, ha írnál. A mai gyorsabb írókban főként a nagyobb sebességű módokat csiszolják. 4-5 íróval és sokféle lemezzel próbáltam, de, nagyon kevés kivételtől eltekintve, 4-szeresben sokkal gyengébbek voltak mint 8-szorosban.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#7) erdoke válasza L3zl13 (#2) üzenetére


erdoke
titán

Talán valamivel jobb a mechanikája és az optikája mint a 16X változatoknak, ami jobb minőségű 12-16X írást tehet lehetővé.
Mindenesetre én már kihagyom a 755-öst. ;]

A legjobb aláírás a héten

(#8) Dassler


Dassler
őstag

Viszont végre ebböl már lesz Sátán csatis...lassan csak elterjed az optikai részlegben is. Ez már DVD-RAM-ot is tud majd kezelni? Nem azé, mintha annyit írnék, csak a kíváncsiság miatt kérdem.

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#9) agrarfiatal válasza rudi (#6) üzenetére


agrarfiatal
senior tag

meg úgyebár ha a lemez is lehetővé teszi a magasabb írási sebességet akkor tanácsos azon írni mert alacsonyabb sebességen a lézersugár hosszabb ideig tartozkodik (jobban felmelegíti a réteget) és ez is lehet oka a gyengébb minőségnek hiába írja az ember lassabban azt hidve h így jobb a minőség

tévedni emberi dolog, na de ennnyit......

(#10) L3zl13 válasza erdoke (#7) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Lehet, de emiatt nem kellene 18x-nak lennie... Csak hát ugye nem hangzik olyan jól a kicsit jobb 16x író, mint a világ leggyorsabb írója... :U

Aki hülye, haljon meg!

(#11) tope


tope
addikt

Valaki lenne egyáltalán aki ezzel a sebességgel írna meg egy lemezt? Szép és jó hogy tudja, de minek (filmet max 4x-esen írom) kb. olyan ez mintha 52x-esen írna meg valaki egy CD-t. Vagy eltudja olvasni máshol, de inkább nem.

(#12) TeeJay válasza L3zl13 (#2) üzenetére


TeeJay
félisten

még most is működik a Shuttle 56x CD olvasóm
és igencsak durván gyorsan olvas :D
jobbfajta lemezt a lemez legvégén akár 57x sebességgel is olvasott :R

ja és a másolásvédett CD-k meg se zavarták úgy grabbelte lefelé mint a huzat :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#13) erdoke válasza L3zl13 (#10) üzenetére


erdoke
titán

A legtöbb 16X írónak se kellene 16X-nak lennie, mert csak elvétve van olyan író-lemez kombináció, amit érdemes lehet a maximális sebességgel írni. Csakhát nem hangzik olyan jól a 8-12X író mint a 16X. :D

A legjobb aláírás a héten

(#14) erdoke válasza TeeJay (#12) üzenetére


erdoke
titán

Némá, hogy felvág a törvénytelen tetteivel. :DDD

A legjobb aláírás a héten

(#15) Kriza válasza rudi (#6) üzenetére


Kriza
őstag

Általában félsebességgel írok. A 16x-es lemezeket 8y-el, a 8x-est meg 4x-el. Azért írtam, hogy max 8x,mert ugye 16x-nél gyorsabb lemezt tudtommal nem lehet kapni.
De múltkor megírtam egy jókis szlovák import Traxdata DVD+R 8x-et 8x-el, és rendesen lehetett látni rajta a sávokat, ez nem túl bizalomgerjesztő. (PIO109)

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#16) Sanya válasza erdoke (#14) üzenetére


Sanya
nagyúr

ha magáncélú a másolás, akkor nem törvénytelen, főként, ha sajátja a lemez. biztonsági mentést megtiltani az a törvénytelen, és etikátan. a cd nem koncertjegy, hanem cd.

[Szerkesztve]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#17) erdoke válasza Sanya (#16) üzenetére


erdoke
titán

Először olvasgasd a törvényt, utána nyilváníts ilyen magabiztos véleményt. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#18) X@b3e válasza agrarfiatal (#3) üzenetére


X@b3e
addikt

Ahhoz képest, hogy bruttó 10k alatt már minőségi irót lehet kapni, igen

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.