Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) simonzé


simonzé
addikt

Hé!
Az ExGagyi Samsung felszavta magát, és már szinte mindenben az élmezőnyhöz tartozik. Ez már valami. Mikor kezdődik a P4 killer Samsung processzorok gyártása? :D :D :D

I don't fit in. I fit out.

(#2) Vertic


Vertic
aktív tag

Recesszió ide, vagy oda, mégis 1,5%-al nőttek az eladások. Azért még nincs vége a világnak :)

'' ... tehát háromig számolj, és ameddig számolsz az három legyen ... ''

(#3) Petya


Petya
tag

lol! Pár hete még azt hallottam nem lesznek ilyen tőzsdeindex cikkek. Kezdek komolyan elfordulni a prohardvertől, ez már tényleg nem a régi! :( Egyébként a cikk akár lehet érdekes is, de továbbra is nő a gagyi cikk/érdekes (hasznos) cikk arány! :(

(#4) Sikló


Sikló
tag

Mivel év vége van, simán belefér egy ilyen cikk is! :))

''Attól, hogy valaki paranoiás, még üldözhetik...''

(#5) Male válasza Petya (#3) üzenetére


Male
nagyúr

Azért van akit ez is érdekel. (például engem)

(#6) bdav válasza Male (#5) üzenetére


bdav
őstag

Érdekes dolgok jönnek azért ebből le, jó összegzése szvsz az évnek. Amit én leszűrtem belőle, az logikus: a DDR memóriagyártók tápolódnak :D Az AMD zuhan, bár nem érti senki, hogy miért (megnéznék egy desktop proc. eladást darabszámra bontva - az intel prockók jóval drágábbak), az nVidia az első háromnegyed évben tarolt (gf4-el egészen r9700-ig)...

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#7) Dalai Láma válasza bdav (#6) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Több intel fogy, mint AMD! Nem csak MO-t kell nézni. Pedig itt is sokan vesznek intelt. USA meg teljesen más! És félvezetőgyártás /=procigyártás!

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#8) petakpa1


petakpa1
őstag

Hol a VIA???

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#9) bdav válasza Dalai Láma (#7) üzenetére


bdav
őstag

Nem is azt mondom hogy AMD-ből több fogy, csak mások az arányok mint bevételben...

Különben ettől a cikktől függetlenül is megnéznék egy ilyen kimutatást :) esetleg egy bevétel arányos mellett :DD

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#10) bdav válasza petakpa1 (#8) üzenetére


bdav
őstag

Ez 1 jó kérdés, mondjuk a Via egy nagyon sokrésztvevős és elég kiegyenlített piacon van első akármennyiben, szal ide elképzelhető hogy nem jut fel :) de pl. hol a TSMC? ők félvezetőt gyártanak nem? vagy amit mondjuk az Atinak gyártanak az nem számít? :P

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.